راهنمای خرید انواع میوه خوری های شیک و مجلسی

0

راهنمای خرید میوه خوری

میوه خوری ها نیز همانند انواع شکلات خوری و یا شیرینی خوری از جمله ظروفی هستند که زیبایی و شیک بودن آنها در پذیرایی کردن از مهمان بسیار حائز اهمیت است. درثانی متخصصان تغذیه افراد را به خوردن میوه توصیه میکنند ولی در مورد شیرینی و شکلات توصیه به این شکل وجود ندارد در نتیجه همین موضوع سبب میشود که استفاده روزانه از میوه خوری ها بالا برود.

چنانچه قصد خرید یک میوه خوری مناسب و شیک را دارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید، زیرا هدف ما در بونگ آشنایی شما با ظروف و لوازم کاربردی آشپزخانه است.

نکات مهم هنگام خرید میوه خوری

دسته

یکی از نکاتی که کاملا سلیقه ای میباشد وجود یا عدم وجود دسته برای ظروف میوه خوری است، از آنجا که امروزه تنوع بسیار زیادی برای ظروف مختلف وجود دارد، ظروف میوه خوری هم از این موضوع مستثنا نیستند.

در هر صورت وجود دسته انتخابی میباشد، اما چنانچه قصد دارید که میوه خوری دسته دار خریداری کنید حتما به جنس دسته و محکم بودن آن‌ها توجه داشته باشید زیرا وزن این ظروف سنگین میباشد و دسته ها باید قابلیت تحمل این وزن را داشته باشد.

 

میوه خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میوه خوری های مجلسی موجود در بازار

 

 

جنس ظرف

ظروف میوه خوری هم همانند دیگر ظروف کاربردی و موجود در بازار جنس های مختلفی دارند و اینکه کدام یک از این جنس ها مناسب پذیرایی شما میباشد بسته به سلیقه و جنس سایر ظروفی که استفاده میکنید دارد.

هر کدام از جنس های شیشه، سرامیک، کریستال، فلزی، چینی و… زیبایی و کیفیت خاص خودشان را دارند. البته هرچه کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت این ظروف بالاتر باشد این ظروف گران قیمت‌تر ، زیباتر و شیکل‌تر میشوند.

 

میوه خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میوه خوری های مجلسی موجود در بازار

 

پایه

پیشنهاد ما به شما دوست عزیز این است که از ظروف پایه دار در پذیرایی های خود استفاده کنید زیرا این مدل از ظروف زیبایی، جلوه و شکوه خاصی به پذیرایی کردن شما میدهد.

چنانچه از ظروف میوه خوری پایه دار استفاده میکنید به جنس پایه آنها توجه داشته باشید زیرا هم در زیبایی آنها اهمیت دارد و همچنین در دوام، کیفیت و طول عمر آنها تاثیرگذار است.

 

میوه خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میوه خوری های مجلسی موجود در بازار

 

 

شکل ظرف

امروزه طراحان ظروف میوه خوری توانسته اند تنوع چشم گیری در ظاهر این ظروف ایجاد کنند، تا شما بتوانید ظروفی مناسب، هماهنگ و زیبا خریداری کنید. در طراحی ظروف میوه خوری از سایر اشکال هندسی مثل مربع، مستطیل، بیضی، چندوجهی و… بهره برده شده است.  

 

میوه خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میوه خوری های مجلسی موجود در بازار

 

رنگ

پیشرفت های تکنولوژی این نوید را برای شما دارند که دیگر لازم نیست ذهن خود را در گزنیه های کم محدود کنید، زیرا در هر نوع محصولی که بخواهید تنوع رنگی بیشماری وجود دارد و در این مراحله فقط و فقط باید به فکر تناسب رنگی ظروف پذیرایی خود باشید و درنهایت این سلیقه و نظر شماست که در انتخاب ظروفتان تاثیر گذار است.

قیمت

همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شد چیزی که در تعیین قیمت گذاری ظروف تاثیرگذار است نوع جنس آن محصول میباشد، هرچقدر که مواد اولیه به کار برده شده در ظروف میوه خوری باکیفیت تر و بادوام تر باشد قیمت آن ظروف نیز بالاتر است البته نوع طراحی و شکل ظاهری ظروف هم در این موضوع دخیل است.

 

امتیاز دهید