راهنمای انتخاب چراغ و لوستر متناسب با دکوراسیون خانه

0

لوستر سقفی

چراغ و لوستر : این مدل از لوسترها به خاطر نوع طراحی، زیبایی و ظرافت آنها بیشتر برای پذیرایی مناسب میباشند. اما در اتاق خواب هم میشود از آنها استفاده کرد، که بیشتر به طراحی دکور اتاق خواب و سلیقه شما بستگی دارد، که چه نوع لوستری را انتخاب کنید. طراحی این لوسترها به شکلی میباشد که کاملا روی سقف نصب میشوند، جنس آویزهای آنها بیشتر از جنس کریستال میباشند که طراحی ظریف و با دقت آنها سبب جذابیت دوچندان پذیرایی و اتاق خواب شما میشود.

تعداد لامپ های استفاده شده در این لوسترها متغیر است و همه چیز به سایز و طراحی لوستر بستگی دارد. اگر شما فضای پذیرایی کوچکی دارید، بهتر از یک لوستر کوچک استفاده کنید که با فضای منزل شما هماهنگی و جلوه بیشتری داشته باشد. اما اگر پذیرایی شما بزرگ است پیشنهاد ما استفاده از یک لوستر با ابعاد برزگتر است، تا لوستر بتواند در یک فضای بزرگ هم آن جلوه و زیبایی خود را حفظ کند. چیزی که باعث میشود زیبایی دکور منزل را دو چندان کند، دیده شدن تمام جزییات به بهترین شکل است. زمانی که نور کافی در خانه وجود نداشته باشد، تمام آن طراحی دکوراسیون دیده نمیشود. لوستر ها علاوه بر زیبایی که خودشان به طور مستقیم به منزل میدهند، به طور غیرمستقیم هم سبب زیباتر دیده شدن بقیه دکور منزل میشوند.

چراغ و لوستر

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چراغ و لوستر های موجود در بازار

 

لوستر شعله ایی

این مدل از لوستر ها همانطور که از نامشان مشخص است به صورت شعله های آویزان میباشند، که تعداد شعله ها بسته به طراحی و سایز لوستر متغیر است. این لوسترها در انواع و اقسام مختلفی تولید میشوند، بعضی از آنها مدل های ساده و شیکی دارند، اما بعضی از آن ها طراحی های پیچیده و پرکارتری دارند، انتخاب این که کدام یک مناسب منزل شماست، بستگی به دکور منزلتان دارد.

در طراحی لوسترها دقت و ظرافت زیادی به کار برده میشود و از آنجایی که روز به روز مردم به دنبال تنوع بیشتری هستند، طراحان لوستر ها هم تلاش میکنند تا خلاقیت و دقت بیشتری را به کار بگیرند، تا بتوانند به نیاز مشتریان خود پاسخ بدهند. در مورد نصب این مدل از لوسترها باید گفت که به راحتی قابل نصب میباشند، و اینکه تا هر ارتفاعی که شما مایل باشید، قابل تنظیم هستند. این لوسترها انواع مختلفی دارند. و بسته به طراحی هر کدام مناسب یک محل از خانه میباشند. شما میتوانید، از این لوسترها در پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه هم استفاده کنید.

چراغ و لوستر

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چراغ و لوستر های موجود در بازار

 

چراغ دیواری و پارکی

از چراغ های دیواری هم میتوان برای زیباسازی فضای داخلی و هم فضای باز استفاده کرد. طراحی منحصر به فرد و جذاب چراغ های دیواری باعث شده تا جذابیت محیط داخلی خانه و حیاط خانه را دوچندان کند. امروزه این چراغ ها در انواع مختلفی تولید میشوند. یکی از قابلیت های این چراغ ها این است که به راحتی بر روی دیوار نصب میشوند. بعضی از انواع این چراغ ها جنس استیل دارند و میتوانند پرتوهای نور زیبایی را بر روی دیوار شما به نمایش بگذارند. درمورد تعویض لامپ های این چراغ ها خیالتان راحت باشد چرا که به راحتی قابل تعویض میباشند. شما هم اگر مثل خیلی از افراد به دنبال یک ایده مناسب، زیبا و خاص برای منزلتان هستید، پیشنهاد ما استفاده از این چراغ هاست. چراکه جذابیت و زیبایی بسیار زیادی به خانه شما میدهند. و شما مطمئن باشید، از داشتن این چراغ ها در دکور منزلتان هیچ زمانی پشیمان نمیشوید.

سخن آخر اینکه حتما در نصب هرکدام از انواع لوستر ها به این نکته دقت داشته باشید، که کاملا محکم نصب شده باشند. و نسبت به تمیز کردن آنها توجه داشته باشید، چرا که بیشتر جذابیت لوسترها زمانی که روی آنها خاک گرفته باشد، ازبین میرود و شما نمیتوانید از همه زیبایی آنها بهره ببرید. این نکته را زمانی خوب درک میکنید که لوستر را تمیز میکنید و متوجه زیبایی و جذابیت بیشتر آنها در منزلتان میشوید.

چراغ و لوستر

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چراغ و لوستر های موجود در بازار

 

امتیاز دهید