راهنمای انتخاب و خرید انواع رومیزی میز نهارخوری و میز عسلی

0

رومیزی

خرید انواع رومیزی : امروزه استفاده از میزهای ناهارخوری در خانه های خیلی از افراد ضروی شده است.خیلی از افراد تمایل دارند، که وعده های غذایی خود را روی میز میل کنند. در کنار این موضوع باید گفت که جذابیتی که یک میز ناهاخوری به منزل شما میدهد تقریبا با هیچ وسیله ی دیگری نمیتوانید آن جذابیت را بیافرینید. اما هدف اصلی ما در این مطلب گفتن فواید میزناهارخوری نیست، ما میخواهیم شما را با انواع رومیزی آشنا کنیم، تا برای شمایی که میز ناهارخوری دارید، اما دلتان میخواهد جذابیت بیشتری به آن بدهید و یا اینکه تصمیم گرفته اید میزناهاخوری خریداری کنید، ولی هنوز درمورد رومیزی دلخواه خود به نتیجه نرسیده اید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع رومیزی موجود در بازار

 

رومیزی میز ناهارخوری

قبل از هرچیز بهتر است این نکته را بدانید، که رومیزی برای آن دسته از افرادی که مدام روی میز غذا میل میکنند یک وسیله ضرویست، زیرا شما بعد از خوردن هر وعده ی غذایی لازم است رومیزی را تمیز کنید. حال درنظر بگیرید که از میز خود بدون رومیزی استفاده کنید در این صورت رویه ی میز شما براثر استفاده زیاد و دستمال کشیدن مکرر فرسوده میشود و کم کم کیفیت و زیبایی سابق خود را از دست میدهد.

اما اگر صرفا از میز خود به عنوان یک وسیله دکوری که قرار است زیبایی خانه شما را دوچندان کند بهره میبرید. باز هم این رومیزی ها هستند، که زیبایی صددرصدی یک میز را تضمین میکنند. در اینجا موضوع فقط میزهای ناهارخوری نیستند امروزه انواع مختلفی از میزها تولید میشوند اما هدف ما آن دسته از میزهایی هستند که در پذیرایی خانه استفاده میشوند. و زیبایی، مدرن بودن و شیک بودشان برای خاص و امروزی بودن دکوراسیون داخلی منزل مهم است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع رومیزی موجود در بازار

 

رومیزی میزعسلی

به عنوان مثال وقتی قصد دارید رومیزی برای میزهای عسل مبل خود خریداری کنید. باید توجه داشته باشید، که نوع مبل شما و نوع طراحی میزهای عسلی و میزجلوی مبل در انتخاب یک رومیزی مناسب دخیل میباشد. فرض بگیرید مبل های فانتزی ای برای خانه خود خریده اید، حال اگر از رومیزی هایی که برای مبل های سلطنتی مناسب است، استفاده کنید این انتخاب شما خنده دار به نظر میرسد و هیچگونه هماهنگی، زیبایی و مدرن بودنی را به دنبال ندارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع رومیزی موجود در بازار

 

سایز و اندازه

قبل از خرید رومیزی به ابعاد و سایز آن دقت داشته باشید زیرا اگر رومیزی خیلی کوچک باشد و یا اگر خیلی برای میز شما بزرگ باشد باعث میشود که جلوه و نمای میز شما را از بین ببرد. البته به مدل رومیزی هم توجه کنید، زیرا در بعضی از انواع رومیزی گوشه های رومیزی از کناره های میز آویزان میشود، که این به معنای بزرگ بودن رومیزی نیس و جزئی از طراحی و مدل آن رومیزی میباشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع رومیزی موجود در بازار

 

جنس رومیزی

رومیزی ها جنس های مختلفی دارند. بهتر است شما بسته به آن استفاده ای که از آنها میکنید، نسبت به جنس آنها تحقیق کنید. تا از خرید خود رضایت داشته باشید. دوام و کیفیت برای افراد مهم است. و همه افراد تمایل دارند، که بتواند مدت زمان بیشتری از کالا خود استفاده کنند و تمام این مدت هم همان کیفیت اول را داشته باشد. پس اگر نو بودن رومیزی برای شما مهم است. بهتر است از پلاستیک های شفاف متری هم استفاده کنید. و آنها را روی رومیزی بکشید تا براثر استفاده رومیزی شما کمتر آسیب ببیند.

قابل شستوشو بودن رومیزی ها هم برای افراد حائزه اهمیت است. پس حتما به این نکته در ویژگی های یک رومیزی خوب دقت کنید. امیدوارم در انتهای این مطلب بتوانید در انتخاب یک رومیزی مناسب تصمیم گیری کنید.

امتیاز دهید