راهنمای انتخاب بهترین کف شوی و زمین شوی چرخشی

0

ست سطل و زمین شوی چرخشی

زمین شوی چرخشی : با توجه به اینکه امروزه اغلب خانه ها دارای کفپوش های سرامیکی و یا پارکت هستند برای تمیز کردن کف خانه باید از مواد شوینده و تی استفاده کرد. یکی از سختی هایی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که بعد از شستشو کف خانه را خشک کنیم. برای این کار نیاز به دو عدد تی داریم. اما با تهیه یک ست کامل از سطل و زمین شو، نیازی ندارید که دو عدد تی داشته باشید، زیرا این سطل ها قابلیت ویژه ای دارند.

 

زمین شوی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع زمین شوی چرخشی موجود در بازار

 

سطح چرخشی که در این سطل ها طراحی شده است باعث میشود آب اضافی در تی گرفته شود البته دو مدل مکانیزم برای آب گیری تی وجود دارد یکی همین چرخشی بودن و دیگری اینکه شما بعد از قرار دادن تی درون سطل و با فشار دادن یک پدال که در این سطل ها درنظر گرفته شده است، عمل آبگیری را انجام دهید. هرکدام از این مدل ها کارآیی و کیفیت قابل توجه ای دارد و شما با توجه به راحتی خود میتوانید یکی از این ها را تهیه کنید تا خانه ای تمیز و پاکیزه داشته باشید.

 

زمین شوی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع زمین شوی چرخشی موجود در بازار

 

درمورد دریچه تخلیه آب باید گفت که این مزیت در همه ی این مدل ها وجود ندارد. اما این قابلیت شما را از اینکه به صورت دستی سطل را خالی کنید راحت میکند، که این نکته برای زمان هایی که سطل مورد استفاده شما مخزن بزرگی دارد و شما برای خالی کردن آن به زحمت می افتید حائز اهمیت است.

قبل از تهیه این محصول به اندازه سَری آن توجه داشته باشید زیرا مدل هایی که سری های بزرگتری دارند شما را در امر نظافت بیشتر یاری میکنند و شما با صرف زمان کمتری میتوانید فضای بیشتری را تمیز کنید. مخصوصا درمورد خانه هایی که بزرگ هستند همین نکته خیلی مهم جلوه میکند، چرا که تمیز کردن یک سطح بزرگ با یک تی که ابعاد کوچکی دارد، افراد را بسیار خسته میکند. البته سری های کوچک برای محیط های کوچک مناسبتر است زیرا برای قسمت هایی در گوشه قرار میگیرند با یک سری بزرگ نمیتوانید به راحتی آن قسمت هارا تمیز کنید. پس حتما به این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی تهیه کنید که نهایت کارآیی را برای شما داشته باشد.

 

زمین شوی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع زمین شوی چرخشی موجود در بازار

 

دقت داشته باشید که دستگاه شما حتما سری یدک داشته باشد. زیرا بعد از مدتی استفاده سری ها خراب میشوند و یا کیفیت سابق خود را از دست میدهند که این یک امر طبیعی میباشد، در این زمان داشتن سری یدک باعث میشود مدت زمان بیشتری بتوانید از دستگاه خودتان استفاده کنید. چرا که اگر سری یدک مناسب با دستگاه خودتان را پیدا نکنید، عملا دستگاه شما بلا استفاده میشود.

 

زمین شوی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع زمین شوی چرخشی موجود در بازار

 

دقت داشته باشید یک دستگاه با کیفیت خریداری کنید زیرا دستگاهی که کیفیت مناسبی نداشته باشد طول عمری کمی دارد. پس حتما به این موضوع هم توجه داشته باشید.

امتیاز دهید