دستگاه کارواش خانگی

0

افرادی که از رسیدگی به ماشین خود لذت می‌برند، حداقل هفته‌ای یکبار آن را تمیز می‌کنند. شستن و تمیز کردن ماشین برای این دسته از افراد لذت‌بخش خواهد بود. بعضی از این افراد برای شستن ماشین خود، آن را به کارواش می‌برند. اما؛ برخی دیگر به خاطر هزینه و یا نداشتن وقت و یا حتی به خاطر وسواسی بودن در شستشوی ماشین، از بردن آن به کارواش‌ها خودداری می‌کنند. بعضی اوقات نیز بعد از پرداخت هزینه و صرف وقت برای شستشوی ماشین با کارواش، هنوز از کارواش بیرون نیامده، باران همه‌ی هزینه‌ها و وقتی که صرف کرده‌اید را هدر می‌دهد! در این صورت ماشینتان دوباره کثیف شده و شما مجددا مجبور به شستشوی آن خواهید بود. ما در این مقاله دستگاهی را به شما معرفی خواهیم کرد که دیگر نیازی به کارواش رفتن نداشته باشید. شما می‌توانید بهترین مارک کارواش خانگی را خریداری کرده و در وقت و پرداخت هزینه‌ بابت مراجعه به کارواش صرفه‌جویی کنید.

بهترین مارک کارواش خانگی

همانطور که گفتیم؛ کارواش خانگی یکی از دستگاههائیست که شما را از مراجعه به کارواش باز می‌دارد. با خرید بهترین مارک کارواش خانگی می‌توانید در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و ماشین خود را تمیز کنید. کارواش‌های خانگی آب را با فشار بسیار زیاد روی سطح ماشین پاشیده و از این طریق تمام آلودگی‌های سطح خودرو را از بین می‌برند. امروزه کارواش‌های خانگی با مارک‌های مختلف ایرانی و خارجی روانه بازار شده‌ و انتخاب را برای خریداران این دستگاه کمی سخت کرده است. ما در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی‌های خرید بهترین مارک کارواش خانگی صحبت کرده و سپس ۱۰ تا از پرفروش‌ترین و بهترین کارواش‌های خانگی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. برای خرید بهترین مارک این دستگاه کاربردی کافیست، چند دقیقه از زمان خود را صرف خواندن این مقاله کنید.

قدرت و توان در دستگاه‌های کارواش خانگی

میزان توان دستگاه‌های کارواش خانگی بر اساس «بار» تعیین می‌شود. دستگاه‌هایی که توان آن‌ها تا ۱۳۸ بار می‌رسد، علاوه بر تمیز کردن خودرو برای تمیز کردن فرش، پاسیو، حیاط، پارکینگ و… نیز مناسب هستند. دستگاه‌های کارواشی که دارای توان بیشتری هستند، مثلا توان آن‌ها به ۲۲۷ بار هم می‌رسد، بیشتر برای شستن نمای ساختمان، تمیز کردن سطوح سخت و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر افراد کار با این گونه دستگاه‌ها را بلد نباشند، ممکن است به سطوح آسیب جدی وارد کنند. افرادی که تجربه استفاده از کارواش‌های خانگی را ندارند و یا در استفاده از آن‌ها کم تجربه هستند، بهتر است بهترین مارک کارواش خانگی را خریداری کنند که توان کمتر (بار پایین) و وزن مناسبی داشته باشد.

نوع موتور در بهترین مارک کارواش خانگی

بهترین و پرفروش‌ترین برندهای کارواش خانگی، دارای دو نوع موتور ذغالی و القایی می‌باشند. کارواش‌هایی که دارای موتور ذغالی هستند، معمولا قیمت مناسبی داشته و برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. میزان مصرف انرژی این گونه دستگاه‌ها بسیار زیاد است. بنابراین؛ در صورتی که می‌خواهید مدام از دستگاه کارواش استفاده کنید، حتی اگر بهترین مارک کارواش خانگی با موتور ذغالی را خریداری نمائید، خرید آن به صرفه نخواهد بود. پس از مدتی استفاده از دستگاه‌های کارواش خانگی با موتور ذغالی باید ذغال آن را تعویض کنید.

دستگاه‌های کارواش خانگی که دارای موتور القایی هستند، گران‌تر بوده و از مصرف انرژی پایین‌تری برخوردارند. در نتیجه؛ شما می‌توانید از این دستگاه‌ها به صورت مداوم استفاده کنید. ایجاد صدای کم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این گونه دستگاه‌های کارواش می‌باشد. اگر قصد خرید بهترین مارک کارواش خانگی را دارید، بسته به بودجه خود می‌توانید یکی از دستگاه‌های کارواش ذغالی و یا القایی را خریداری نمایید!

راهنمای خرید بهترین مارک کارواش خانگی

قبل از این که نسبت به خرید کارواش خانگی اقدام کنید، بهتر است درباره آن دستگاه تحقیق کرده و ویژگی‌های آن را مورد بررسی قرار دهید. ما در این قسمت، نکات مهمی که در هنگام خرید بهترین مارک کارواش خانگی باید به خاطر داشته باشید را مورد بررسی قرار داده‌ایم. با در نظر گرفتن این نکات و مقایسه آن‌ها با کارواش خانگی مورد نظر خود می‌توانید بهترین‌ها را خریداری نمایید.

  • قدرت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید بهترین مارک کارواش خانگی، قدرت دستگاه می‌باشد. به خاطر داشته باشید که هر چقدر قدرت کارواش بیشتر باشد، فشار آب نیز بیشتر خواهد شد.

  • فشار

فشار لوله‌کشی شهری برای تمیز کردن سطوح کثیف ماشین مناسب نمی‌باشد. بنابراین برای تمیز کردن این سطوح نیاز به آب پر فشار خواهید داشت. به همین دلیل است که افراد به سمت خرید بهترین مارک کارواش خانگی روی آورده‌اند. قدرت و توان فشار آبی که درون لوله قرار می‌گیرد با واحد (بار) قابل اندازه‌گیری است. فشار بهترین مارک کارواش‌های خانگی معمولا ما بین ۱۱۰ تا ۱۸۰ بار قرار می‌گیرد.

  • وزن

اگر می‌خواهید دستگاه کارواش را تنها برای شستشوی ماشین خود استفاده کنید، بهتر است انواع سبک وزن و کم حجم را انتخاب کنید. در این صورت به راحتی می‌توانید این دستگاه‌ را جابه‌جا کرده و اتومبیل خود را بشویید.

  • شیلنگ

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید بهترین مارک کارواش خانگی باید مورد توجه قرار دهید، طول شیلنگ کارواش می‌باشد. در صورتی که کارواش خانگی سنگینی را انتخاب کرده‌اید، جابه‌جایی دستگاه به سختی امکان‌پذیرخواهد بود. در نتیجه؛ طول شیلنگ نکته بسیار مهمی می‌باشد. شیلنگ بلند به شما کمک می‌کند تا بدون جابه‌جا کردن دستگاه به راحتی بتوانید دورتادور ماشین خود را شسته و آن را تمیز کنید.

  • نازل افشانه

قطعه‌ای که به نازل دستگاه وصل می‌شود، نازل افشانه نام دارد. شما با استفاده از نازل افشانه می‌توانید قدرت پاشش آب را مشخص کنید. این قطعات انواع مختلفی دارند. در نتیجه؛ شما باید بر اساس نیاز خود یکی از آن‌ها را خریداری نمایید.

  • شستشو با آب گرم یا سرد؟

کارواش‌های خانگی معمولا دارای آب سرد هستند. فشار آب این گونه دستگاه‌ها به اندازه‌ای است که می‌تواند آلودگی‌ها را از سطح ماشین پاک کند. دستگاه‌های کارواشی که با آب گرم کار می‌کنند بیشتر برای کارواش‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها معمولا برای پارک کردن سطوح بسیار کثیف و چرب مناسب هستند. با این حال، شما می‌توانید بهترین مارک کارواش خانگی را با آب سرد و یا آب گرم خریداری نمایید. انتخاب با شماست!

  • تجهیزات جانبی

تمامی دستگاه‌های کارواش که با عنوان بهترین مارک کارواش خانگی شناخته می‌شوند، معمولا دارای یک یا چند قطعه وسیله جانبی می‌باشند. هر چقدر تعداد قطعات جانبی دستگاه کارواش بیشتر باشد، کارآیی دستگاه بیشتر خواهد بود. نازل چندکاره، انواع دسته، سوزن پاک کننده و… از جمله لوازم جانبی دستگاه‌های کارواش خانگی می‌باشند.

۱۰ تا از پرفروش‌ترین و بهترین برندهای کارواش‌ خانگی

دستگاه کارواش خانگی پمپاک مدل ۹۰۰۰

دستگاه کارواش پمپاک مدل ۹۰۰۰ یکی از دستگاه‌های سبک وزن و پر فشاری است که کاربردهای مختلفی دارد. شما می‌توانید از دستگاه کارواش ۹۰۰۰ پمپاک هم برای شستشوی ماشین و هم برای شستشوی فضای حیاط و پارکینگ و… استفاده کنید. وجود کاربردهای مختلف، یکی از دلایلی است که باعث شده است این برند را به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی بشناسیم. این محصول دارای یک شیلنگ ۵ متری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید دورتادور ماشین خود را بدون جابه‌جایی دستگاه بشویید.

فشار دستگاه کارواش ۹۰۰۰ پمپاک، ۱۳۰ بار است. در نتیجه؛ در صورت بی تجربه بودن نیز می‌توانید به راحتی با دستگاه کار کرده و کار با دستگاه را یاد بگیرید. با خرید بهترین مارک کارواش خانگی دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های بالا نخواهید داشت. شما می‌توانید این محصول را خریداری کرده و هر وقت که بخواهید ماشین خود را تمیز کنید.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی رونیکس مدل RP-U100C

با افزایش هزینه‌های شستشوی ماشین در کارواش‌‌ها، افراد کم کم به سمت خرید بهترین مارک کارواش خانگی روی آوردند. یکی از بهترین برندهای کارواش خانگی، برند رونیکس می‌باشد. یکی از پرفروش‌ترین کارواش‌های خانگی که خرید آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم، دستگاه کارواش رونیکس مدل RP-U100C می‌باشد. موتور مورد استفاده در این دستگاه از نوع موتور زغالی است. در نتیجه؛ در صورت استفاده مداوم از آن مصرف انرژی به اندازه قابل توجهی بالا می‌رود.

برای جلوگیری از اتلاف انرژی روی این دستگاه سیستم سوئیچ اتو استاپ راه‌اندازی شده است. در این صورت با رها کردن ماشه نازل، موتور دستگاه خاموش خواهد شد. این کار علاوه بر اینکه از مصرف بیش از اندازه انرژی جلوگیری می‌کند، باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز خواهد شد. حداکثر دمای ورودی آب به این دستگاه ۴۰ درجه می‌باشد. در صورت ورود آب با دمای بالای ۴۰ درجه سانتی‌گراد، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. فشار دستگاه کارواش رونیکس مدل RP-U100C، ۱۰۰ بار است. این مقدار فشار برای شستشوی ماشین بسیار مناسب می‌باشد. بنابراین؛ دستگاه کارواش رونیکس مدل RP-U100C بهترین مارک کارواش خانگی به شمار می‌رود.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی بوش مدل ۱۳۵

یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده لوازم و تجهیزات خانگی و صنعتی، شرکت بوش می‌باشد. در طول سالیان گذشته این برند توانسته است محصولات خود را با کیفیت بسیار مناسبی به بازار عرضه کند. یکی از تولیدات کمپانی بوش، دستگاه‌های کارواش خانگی می‌باشد. کمپانی بوش در تولید این دستگاه‌ها نیز بسیار موفق عمل کرده است. به همین دلیل است که محصولات آن در بازار به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی به فروش می‌رسند. مدل ۱۳۵ یکی از مدل‌های کارواش بوش می‌باشد. این دستگاه می‌تواند فشاری برابر با ۱۳۵ بار را از نازل خود خارج کند.

دستگاه کارواش بوش مدل ۱۳۵، یک دستگاه کاملا هوشمند است که در صورت لزوم می‌تواند به صورت خودکار خاموش شود. این قابلیت هم باعث افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد و هم باعث می‌شود در مصرف آب و برق صرفه‌جویی گردد. نازل خروجی دستگاه کارواش بوش مدل ۱۳۵ دارای سه حالت متفاوت است و می‌تواند آب را به صورت چرخشی، ساده و همراه با حباب هوا در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد. وجود فوم پاش، ساکشن، طراحی شیک و قیمت مناسب باعث شده‌ است، دستگاه کارواش بوش مدل ۱۳۵ را به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی بشناسیم.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی نووا مدل NTW 5110

همانطور که گفتیم؛ بهترین مارک کارواش خانگی دارای دو نوع موتور  ذغالی و یا القایی می‌باشد. دستگاه کارواش نووا مدل NTW 5110 از جمله دستگاه‌های کارواش با موتور ذغالی است. از آنجایی که مقدار مصرف انرژی در دستگاه‌های کارواش ذغالی بسیار بالاست، اکثر آن‌ها دارای قابلیت قطع خودکار هستند. این مدل از کارواش خانگی نووا نیز دارای قابلیت قطع اتوماتیک می‌باشد. دستگاه کارواش نووا مدل NTW 5110 از موتور پر قدرت و ذغالیِ کربن براش برخوردار است.

طول عمر بالا، صدای کم، وزن سبک و طراحی منحصر به فرد از جمله ویژگی‌های این نوع دستگاه کارواش می‌باشد. وجود شیلنگ ۵ متری به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بدون حرکت دادن دستگاه، ماشین خود را تمیز کنید. فشار آب خروجی از این مدل دستگاه ۱۰۰ بار می‌باشد. برای خرید بهترین مارک کارواش خانگی می‌توانید به فروشگاه دیجی کالا مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی ورک سایت مدل HPW-102

یکی از محصولات با کیفیت کمپانی ورک سایت که امروزه به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی معرفی می‌شود، مدل HPW-102 می‌باشد. این دستگاه توان ۱۸۰۰ واتی داشته و می‌تواند فشار آب خروجی را تا ۱۳۵ بار افزایش دهد. مقدار آبی که در هر دقیقه از این دستگاه خارج می‌شود، ۶ لیتر می‌باشد. وزن دستگاه حدود ۶ کیلوگرم است. با این حال کمپانی ورک سایت برای راحتی در جابه‌جایی این محصول، از چرخ استفاده کرده است. در نتیجه؛ کاربران عزیز برای حرکت دادن دستگاه کارواش HPW-102 نیازی به بلند کردن آن نخواهند داشت.

شلنگ دستگاه کارواش خانگی ورک سایت مدل HPW-102، ۵ متر می‌باشد. شما می‌توانید این مدل دستگاه کارواش را خریداری کرده و با کم‌ترین هزینه ماشین خود را بشویید. برای صرفه‌جویی در مصرف آب و برق و همچنین خرید یک محصول با کیفیت، بهتر است بهترین مارک کارواش خانگی را خریداری نمایید.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی توسن مدل ۱۱۱۴CPWX

یکی دیگر از بهترین برندهای تولید کننده کارواش‌های خانگی، برند توسن می‌باشد. این برند توانسته است بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های کارواش خانگی را تولید کرده و در دسته بهترین مارک کارواش خانگی قرار گیرد. ۱۱۱۴CPWX یکی از مدل‌های برند توسن است که وزن سبکی داشته و به راحتی جابه‌جا می‌شود. این محصول دارای یک شیلنگ ۶ متری با روکش فولادی می‌باشد. این ویژگی باعث شده است تا شیلنگ در برابر دما و فشارهای مختلف از مقاومت بالایی برخوردار بوده و طول عمر بالایی داشته باشد.

دستگاه کارواش خانگی ۱۱۱۴CPWX از برند توسن دارای موتور ذغالی می‌باشد. کارواش‌هایی که دارای موتور ذغالی هستند، سبک وزن بوده و در صورت نیاز هزینه تعمیر آن‌ها نسبت به موتورهای القایی بسیار کم‌تر خواهد بود. فشار خروجی آب کارواش ۱۱۱۴CPWX، برابر با ۱۰۰ بار می‌باشد. این محصول از استاندارد IPX5  (مقاومت در برار گرد و غبار) نیز برخوردار است. بنابراین می‌توان گفت کارواش فوق بهترین مارک کارواش خانگی محسوب می‌شود.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی بوش مدل Easy Aquatak 110

یکی دیگر از محصولات کمپانی بزرگ بوش، کارواش خانگی مدل Easy Aquatak 110  می‌باشد. در حقیقت این مدل، جزو بهترین مارک کارواش خانگی شناخته می‌شود. این مدل دستگاه کارواش نیز دارای قابلیت خاموشی خودکار می‌باشد. توان این محصول برابر با ۱۳۰۰ وات بوده و جریان آب خروجی از دستگاه فشاری برابر با ۱۱۰ بار خواهد داشت. حداکثر دمای آبی که می‌تواند وارد دستگاه شود، ۴۰ درجه می‌باشد. در صورتی که آب با دمای بیشتری وارد دستگاه کارواش خانگی Easy Aquatak 110 شود، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد.

داشتن قابلیت خاموشی خودکار باعث کاهش ۸۵ درصدی مصرف آب و برق شده است. وجود پمپ فلزی سه سیلندری، فوم پاش، کیفیت بالا، سیستم ساکشن و همچنین راحتی در جابه‌جایی باعث شده است تا کاربران از خرید این محصول رضایت بالایی داشته باشند. تمام این ویژگی‌ها در کنار فشار و قدرت بالا باعث شده‌اند نام این محصول در دسته بهترین مارک کارواش خانگی قرار گیرد.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی رونیکس مدل RP-0102C

یکی از ابزارها و وسایلی که امروزه به عنوان وسایل ضروری هر خانه به حساب می‌آیند، دستگاه کارواش خانگی می‌باشد. از آنجایی که این دستگاه کاربردهای زیادی دارد، باید در خرید آن دقت کرده و بهترین مارک کارواش خانگی را خریداری نمایید. رونیکس یکی از شرکت‌هایی است که با تولید محصولات با کیفیت خود باعث شده است به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی شناخته شود. مدل RP-0102C، یکی از محصولات این برند است که دارای موتور القایی می‌باشد. این موتور به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید فرآیند شستشو و تمیز کاری را با قدرت بالا و بدون قطعی جریان آب انجام دهید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول، قابلیت سوئیچ اتو استاپ می‌باشد. این قابلیت باعث شده است تا در صورت رها کردن ماشه، دستگاه خاموش شده و در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث شده است کارواش رونیکس مدل RP-0102C از دیگر دستگاه‌های کارواش متمایز گردد، سیستم حفاظت گرمایی می‌باشد. وجود این سیستم باعث می‌شود در صورت افزایش دمای موتور دستگاه، دستگاه به صورت خودکار و اتوماتیک خاموش گردد. در این صورت به موتور آسیبی نمی‌رسد و طول عمر آن افزایش می‌یابد. دو ویژگی سوئیچ اتو استارت و سیستم حفاظت گرمایی باعث شده‌اند، دستگاه کارواش رونیکس مدل RP-0102C، به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی شناخته شود.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی بوش مدل CHP 5-75 X

همه ما نام برند موفق و پر آوازه بوش را شنیده‌ایم و محصولات این برند را جزو بهترین محصولات می‌دانیم. شرکت بوش در تولید محصولات خود بی رقیب می‌باشد. یکی از محصولات این کمپانی، کارواش خانگی است. مدل CHP 5-75 X از دستگاه کارواش خانگی بوش، یکی از پرطرفدارترین کارواش‌های خانگی در کشور می‌باشد. قدرت و توان این محصول بالا بوده و برابر با ۲۶۰۰ وات است. بالا بودن توان دستگاه باعث می‌شود آب با فشار بیشتری (۱۸۵ بار) از نازل دستگاه خارج شود. از آنجایی که یکی از ویژگی‌های خرید بهترین مارک کارواش خانگی، فشار بالا می‌باشد. این دستگاه در دسته پرفروش‌ترین کارواش قرار می‌گیرد.

این محصول نیز دارای سیستم قطع خودکار بوده و می‌تواند تا ۸۵ درصد در مصرف آب صرفه‌جویی کند. این در حالی است که راندمان کلی دستگاه ۶۰ درصد بالاتر از دیگر دستگاه‌هائیست که در دسته بهترین مارک کارواش خانگی قرار گرفته‌اند. وزن این محصول نسبت به دیگر کارواش‌ها بالاتر است. با این حال وجود شیلنگ ۱۰ متری به شما کمک می‌کند تا بتوانید بدون جابه‌جا کردن دستگاه، هم ماشین و هم کف و دیوار پارکینگ، حیاط و… را بشویید.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

دستگاه کارواش خانگی باس مدل JSR-200

یکی دیگر از دستگاه‌های کارواشی که دارای موتور القایی بوده و به عنوان بهترین مارک کارواش خانگی شناخته می‌شوند، دستگاه کارواش باس مدل JSR-200 می‌باشد. شما با استفاده از این محصول علاوه بر آب می‌توانید سم و سیالات دیگر را نیز بپاشید. در نتیجه؛ این کارواش بسیار کاربردی می‌باشد. فشار جریان خروجی آب از این دستگاه برابر با ۱۲۰ بار است. ابعاد کوچک، قیمت مناسب، کاربردهای زیاد، کیفیت مطلوب و توان بالا از جمله ویژگی‌های این محصول به شمار می‌روند. شما می‌توانید دستگاه کارواش باس مدل JSR-200 را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری نمایید. خریداران این مدل دستگاه کارواش از آن رضایت بالایی را به ثبت رسانده‌اند.

 

بهترین مارک کارواش خانگی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش خانگی موجود در بازار

 

امتیاز دهید