دستگاه آر اف خانگی

0

آر اف چیست؟

آر اف مخفف عبارت رادیو فرکانسی می‌باشد. این دسته از امواج بسیار ایمن و قدرتمند بوده و کاربرد بسیار زیادی در زندگی ما دارند. به همین دلیل است که از این امواج در فعالیت‌های مختلفی همچون پزشکی، مهندسی و حتی زیبایی استفاده می‌گردد. از رادیو فرکانسی در تلویزیون، وای فای، رادیو و… استفاده شده است. امواجی که در روش آر اف فرکشنال با استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی تولید می‌شوند، در واقع با دیگر امواج متفاوت بوده و انرژی آن‌ها به گونه‌ای تنظیم شده است که می‌توانند بدون وارد کردن کوچک‌ترین آسیبی به پوست شما، اثرات بسیار موثر و جوان کننده‌ای روی پوست داشته باشد.

امروزه استفاده از روش‌های غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست رواج پیدا کرده است. دستگاه‌های لیزر، هایفو تراپی و یا استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، از جمله دستگاه‌هایی هستند که بدون اثرات تهاجمی برای پوست، باعث جوانسازی آن خواهند شد. به عبارت دیگر؛ غیر تهاجمی بودن این دستگاه‌ها به این معناست که می‌توانند بدون جراحی، تغییرات چشمگیری روی پوست ایجاد کنند. در اینگونه روش‌ها در ساختار کلی پوست تغییری ایجاد نمی‌کنیم. در واقع؛ با استفاده از این دستگاه‌ها و روش غیر تهاجمی پوست را تحریک کرده تا بتواند خود را ترمیم و یا اصلاح کند.

چرا استفاده از دستگاه‌ها آر اف خانگی پیشنهاد می‌شود؟

با گذشت زمان و افزایش سن، به تدریج میزان تولید کلاژن در بدن کاهش پیدا کرده و پوست به سمت پیری گرایش پیدا می‌‌کند. ایجاد چین و چروک بر روی پوست از اولین علائم پیری پوست به شمار می‌رود. اما؛ افزایش سن تنها دلیل پیری و ایجاد چین و چروک نمی‌باشد و امروزه آلودگی هوا، کم آبی، اشعه‌های مضر خورشید و تغذیه نامناسب از عواملی هستند که باعث ایجاد پیری زودرس گردیده‌اند. استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، می‌تواند باعث جوانسازی پوست شما شده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری به عمل آورد.

مکانیزم عمل دستگاه‌های آر اف خانگی

با استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، در واقع نوعی آسیب جزئی به پوست وارد می‌شود. این آسیب باعث می‌شود، فرآیندهای ترمیمی پوست به کار افتاده و فعال شوند. این اتفاق منجر به افزایش کلاژن در پوست و سفت شدن آن خواهد شد. همانطور که می‌دانید بافت‌های فیبروزی از بافت‌های عادی سفت‌تر و محکم‌تر هستند. دستگاه‌های آر اف، با میزان آسیبی که از قبل تعیین شده است، به پوست آسیب رسانده و باعث فعال شدن فعالیت‌های ترمیمی می‌شوند. در این صورت بافت‌های فیبروزی جایگزین بافت‌های معمولی آسیب دیده خواهند شد. در نتیجه؛ پوست کشیده شده و جوانتر می‌شود. در واقع رشته‌های کلاژنی که در بافت‌های فیبروزی وجود دارند، کوتاه‌تر ولی محکم‌تر هستند.

در این روش‌ها، امواج رادیویی را با استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی با میزان مشخصی آسیب ایمنی در یک نقطه خاص متمرکز می‌کنیم. این دسته از امواج از دستگاه خارج و وارد آن نقطه از پوست شما خواهند شد و سپس به دستگاه باز می‌گردند. در این صورت بافت پوست تا دمای ۷۵ درجه سانتی گراد گرم خواهد شد. این گرما باعث تغییر شکل کلاژن و پروتئین‌های پوستی می‌گردد. در این صورت پوست تحریک شده و اقدام به تولید کلاژن و بافت فیبروزی می‌نماید.

اثرات استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی

دستگاه‌های آر اف خانگی در دو مرحله می‌توانند روی پوست شما تاثیر بگذارند. یک مرحله سریع و یک مرحله تاخیری.

در مرحله سریع، در پوست بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه تغییراتی ایجاد می‌شود. تغییر شکل کلاژن‌ها به حالت مستحکم‌تر و کوتاه‌تر، اولین تغییرات پوستی به شمار می‌رود. در صورت استفاده مداوم و پیوسته از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، به مدت چند هفته تا ۶ ماه، پوست شما سفت‌تر شده و چین و چروک‌های آن تا حدودی از بین می‌روند. در نتیجه؛ پوست جوان‌تر به نظر خواهد رسید.

ماندگاری اثرات آر اف

 ماندگاری اثرات آر اف همیشگی نیست، اما می‌تواند بسته به نوع پوست شما مدت زمان زیادی به طول بیانجامد. در حقیقت در صورت استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی و همچنین شرایط پوستی، میزان ماندگاری اثرات آر اف متفاوت می‌باشد.

کاربردهای استفاده از دستگاه آر اف

دستگاه آر اف برخلاف دستگاه‌های لیزر که برای پوست‌های تیره بی‌تاثیرند، برای تمامی پوست مورد استفاده قرار گرفته و تاثیرگذارند. از جمله کاربردهای این دستگاه می‌توان به کاهش منافذ باز پوستی، سفت کردن پوست صورت، از بین بردن غبغب، بهبود کانتور بدن، بهبود لیپوساکشن، از بین رفتن حالت افتادگی بازوها، محو جای آکنه و درمان‌ ترک‌های پوستی اشاره کرد. استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، درواقع بهترین روش برای لیفت صورت و بدن و همچنین جوانسازی پوست به شمار می‌رود.

البته استفاده از هر یک از روش‌های تهاجمی و یا غیر تهاجمی عوارض خود را داشته و هیچ کدام از آن‌ها بی عیب نیستد. ولی امروزه استفاده از دستگاه‌های آر اف خانگی، بهترین انتخاب برای جوانسازی پوست به شمار می‌روند. از آن‌جایی که دستگاه‌های آر اف در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه شده‌اند، خرید بهترین آن‌ها کار سختی است. بنابراین ما در این مقاله از مجله بونگ، سعی کرده‌ایم؛ بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید بعد از مقایسه‌های لازم، بهترین و موثرترین آن‌ها را خریداری کنید.

موانع منع استفاده از دستگاه آر اف خانگی

استفاده از دستگاه‌ آر اف خانگی برای برخی از افراد منع شده است. این دسته افراد هرچند از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی هم استفاده کنند، امکان آسیب رسیدن به پوست آن‌ها بسیار بالا می‌باشد. افرادی که در ۶ ماه اخیر هر یک از کارهای بوتاکس، میکرودرم، تزریق ژل و یا تزریق چربی انجام داده‌اند، افرادی که دچار بیماری‌های قلبی هستند، بانوان باردار، شیرده و یا دارای عادت ماهیانه، افرادی که در بدن خود دارای پلاتین و یا ترکش هستند، به هیچ عنوان نباید از دستگاه‌ آر اف استفاده کنند.

معرفی و بررسی ۷ مارک از پرفروش‌ترین و بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی

دستگاه آر اف خانگی مدل استار

با افزایش سن و در پی آن کاهش کلاژن در بدن، پوست کم کم به سمت پیری و چروک شدن پیش می‌رود. ایجاد چین و چروک در صورت، باعث پایین آمدن اعتماد به نفس بسیاری از افراد خواهد شد. برای از بین رفتن این چین و چروک‌ها، راه‌های بسیاری از جمله چراحی و یا استفاده از دستگاه‌های لیزر وجود دارد. اما؛ یکی از جدیدترین و کم خرج‌ترین راهها برای از بین بردن این چین و چروک، استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی می‌باشد. شما با خرید این دستگاه‌ها می‌توانید در منزل خود نیز به جوانسازی پوست خود رسیدگی کنید.

دستگاه آر اف خانگی استار، از جمله دستگاه‌هائیست که با استفاده از رادیو فرکانس، به زیبایی و جوانسازی پوست شما کمک می‌کند. این دستگاه با استفاده از انرژی آر اف و پالس‌های شدید، منجر به گرم کردن بافت همبند می‌شود. انرژی آر افی که از این طریق به پوست شما منتقل می‌شود، باعث تحریک تولید کلاژن خواهد شد. در این صورت پوست شما سفت شده و جوان‌تر به نظر می‌رسد. استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، علاوه بر اینکه منجر به جوانسازی پوست می‌شوند، لیفت و پاکسازی پوست را نیز به همراه خواهند داشت. رفع کک و مک، جای اسکار و جوش و همچنین رفع کامل ناهمواری‌های صورت از جمله کارهایی است که این دستگاه می‌تواند انجام دهد.

برای شروع استفاده از دستگاه آر اف خانگی استار، حتما از درجه حرارت کم استفاده کنید. هنگام استفاده، به هیچ عنوان سر دستگاه را در مدت زمان زیادی روی پوست نگه ندارید، چون ممکن است منجر به سوزاندن پوست شما شود. استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی همچون مدل استار به صورت یک یا دو بار در هفته کافیست، استفاده زیاد و یا روزانه از این دستگاه‌ها توصیه نمی‌شود. پوست برای این که بتواند ملاژنی قوی و جدید بسازد نیاز به زمان دارد. در صورت استفاده مداوم از این دستگاه‌ها کلاژن جدید ساخته نمی‌شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه آر اف خانگی مدل استار

 

دستگاه آر اف خانگی مدل مینی فرکشنال

اگر به فکر جوانسازی پوست و خرید بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی هستید، خرید دستگاه آر اف مینی فرکشنال به شما توصیه می‌گردد. این دستگاه، دستگاهی عالی و منحصر به فرد برای از بین بردن چین و چروک‌ها، زاویه‌سازی و لیفتینگ می‌باشد. این دستگاه با استفاده از انرژی آر اف باعث گرم شدن بافت هدف شده و از این طریق به اهداف خود می‌رسد. گرم شدن بافت، باعث تغییر شکل کلاژن‌ها خواهد شد. در واقع با کوتاه‌تر شدن و مستحکم‌تر شدن کلاژن‌ها و همچنین تحریک تولید کلاژن‌های قوی، پوست شما سفت‌تر می‌شود. فوتون‌های ال ای دی موجود در دستگاه، باعث از بین رفتن باکتری‌ها نیز می‌گردند. در نتیجه؛ این دستگاه می‌تواند از ایجاد جوش و یا آکنه جلوگیری نماید.

طول موج مورد استفاده در بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی، کنترل شده بوده و به هیچ عنوان به پوست شما آسیبی وارد نمی‌کند. هنگامی که درجه حرارت دستگاه آر اف مینی فرکشنال به ۳۹۸ تا ۴۰ درجه سانتی گراد برسد، در اثر گرما مولکول‌های کلاژن منقبض شده و در نهایت کلاژن سازی با سرعت بسیار بالاتری اتفاق می‌افتد. استفاده از اشعه ماورا صوت باعث حل شدن چربی‌ها می‌شود. در نتیجه؛ استفاده از دستگاه آر اف خانگی مینی فرکشنال، لاغری و زاویه‌سازی را نیز به همراه خواهد داشت.

دستگاه مینی فرکشنال که یکی از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی به شمار می‌رود، دارای ۵ نور در طول موج‌های مختلف می‌باشد. این نورها شامل؛ نور قرمز، زرد، آبی، سبز و صورتی می‌شود. هر یک از این نور‌ها یک فعالیت به خصوصی را در جهت زیبایی و جوانسازی پوست به همراه دارد. نور قرمز، سلول‌های خون را تحریک کرده و باعث افزایش کلاژن‌سازی خواهد شد. نور زرد، با حفظ تعادل برای پوست‌های حساس، اکسیژن کافی برای درخشان شدن و یا سفت شدن پوست را تامین می‌کند. نور‌های آبی نیز برای پوست‌های چرب مناسب بوده و با از بین بردن پورفیرین‌ها در نابودی لکه‌های پوستی بسیار موثرند. نور سبز هم از تجمع زیاد رنگدانه‌ها جلوگیری کرده و باعث از بین رفتن لکه‌های تیره پوست می‌شود. نور صورتی که از این دستگاه خارج می‌شود باعث سفید شدن پوست و افزایش جذب ویتامین‌ها خواهد شد. در نتیجه در از بین بردن چین و چروک نقس بسزایی دارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه آر اف خانگی مدل مینی فرکشنال

 

دستگاه آر اف خانگی مدل اسمارت

عواملی چون افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید و یا آلودگی هوا، استفاده از وسایل آرایشی بی‌کیفیت و فیک، باعث ایجاد چین و چروک روی پوست و یا ایجاد لکه‌های تیره خواهند شد. لکه‌های تیره پوستی و همچنین چین‌های ایجاد شده روی پوست، کاهش اعتماد به نفس افراد را در پی خواهد داشت. در نتیجه؛ افراد بسیاری در پی راه حلی برای از بین بردن این چین‌ها و یا تیرگی‌ها هستند. راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. اما؛ بهترین و مناسب‌ترین راه، استفاده از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی می‌باشد.

دستگاه آر اف اسمارت، از جمله بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی است که نواقص پوست را از بین برده و شادابی و جوانی پوست را به همراه خواهد داشت. این دستگاه با ایجاد انرژی حرارتی باعث افزایش جریان گردش خون و متابولیسم در سطح خون خواهد شد. دستگاه آر اف اسمارت برای استفاده در منزل و یا سالن‌های آرایشی به شما پیشنهاد می‌شود. این دستگاه، برای زیبایی پوست شما طراحی شده است. دستگاه آر اف اسمارت می‌تواند لکه‌های روی بینی را به کلی از بین برده و باعث ایجاد درخشندگی و طراوت در پوست شما شود.

دستگاه اسمارت باعث کوچکتر شدن منافذ پوستی شما خواهد شد. در واقع این دستگاه با آبرسانی به پوست مانع از ایجاد چین و چروک نیز می‌شود. دستگاه آر اف اسمارت یکی از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی است که می‌تواند علاوه بر از بین بردن چین و چروک‌ها از ایجاد آن‌ها نیز جلوگیری کند. اگر می‌خواهید گودی و یا تیرگی زیر چشم را از بین ببرید، استفاده از دستگاه آر اف خانگی اسمارت به شما پیشنهاد می‌شود. این دستگاه همچنین می‌تواند زخم‌ها و یا آکنه‌ها را نیز از بین برده و پوستی صاف و یکدست را به شما هدیه کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه آر اف خانگی مدل اسمارت

 

دستگاه آر اف خانگی مدل میسمون

دستگاه آر اف میسمون یکی از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی موجود در بازار است که با استفاده از سه فناوری به جوانسازی و زیبایی پوست شما کمک می‌کند. این دستگاه سه فناوری مختلف امواج رایو فرکانسی، نور درمانی و ارتعاشات صوتی، را با هم ترکیب کرده و به عنوان بهترین و کاربردی‌ترین دستگاه مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. آر اف می‌تواند با لمس پوست، انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل کرده و باعث تقویت کلاژنسازی گردد.

دستگاه میسمون برای تقویت پوست، کاهش چین و چروک‌ها و تحریک بافت پوست، از تکنولوژی نور درمانی استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید پوست خود را صاف، زیبا و درخشان نشان دهید، باید از آن به بهترین نحو مراقبت کرده و با افزایش جریان گردش خون، عملکرد پوست در بازسازی را افزایش دهید. خرید بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی از جمله دستگاه میسمون می‌تواند بهترین راه برای از بین بردن نواقص پوست باشد. این دستگاه، باکیفیتی بالا و قیمتی استثنایی به فروش رسیده و در جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک‌های صورت بسیار موثر می‌باشد. از آن‌جایی که این دستگاه از ترکیب تکنولوژی‌های مختلف استفاده کرده است، در نتیجه؛ کاربردهای مختلفی را نیز به همراه خواهد داشت.

حفظ شادابی و درخشندگی پوست، سفت کردن و لیفت کردن پوست، افزایش تراکم بافت و تقویت کلاژن سازی، از جمله کاربردها و ویژگی‌های این دستگاه به شمار می‌روند. برای این که بتوانید بدون کوچک‌ترین عوارضی از این دستگاه در منزل خود به راحتی استفاده کنید، بهتر است بدانید که باید سرعت دستگاه را با احساس بدن انسان تنظیم کنید. در حین استفاده از این دستگاه بدنتان را کاملا ثابت نگه داشته و از وارد کردن فشار اضافی به پوست جدا خودداری کنید. استفاده از دستگاه آر اف خانگی میسمون برای پلک‌های بالا و پایین، دهان، برجستگی حنجره و محل زخم، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی است که با طراحی ارگونومیک خود، استفاده راحتی را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه آر اف خانگی مدل میسمون

 

دستگاه آر اف خانگی مدل ترماژ

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که با استفاده از فرکانس رادیویی باعث جوانسازی و سفت شدن پوست می‌گردند، دستگاه آر اف خانگی ترماژ می‌باشد. این دستگاه در دسته دستگاه‌های غیر تهاجمی قرار گرفته و بدون ایجاد کوچک‌ترین برشی می‌تواند پوست شما را ترمیم و یا سفت کند. دستگاه ترماژ از جمله پرفروش‌ترین و بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی به شمار می‌رود. برخلاف لیزر که تنها روی برخی از انواع پوست تاثیر می‌گذارد، دستگاه‌های آر اف روی تمامی پوست‌ها با هر رنگ و هر نوعی، می‌توانند موثر باشند.

دستگاه آر اف ترماژ با استفاده از انرژی گرمایی و فرکانس‌های رادیویی می‌تواند باعث از بین بردن جای جوش و اسکار، لیفتینگ، رفع چین و چروک، حذف رنگدانه‌ها، کانتورینگ پوست و همچنین بهبود عملکرد بدن شود. این دستگاه با گرم کردن لایه‌های زیرین پوست باعث ایجاد نئوکلاژنز می‌گردد. دستگاه آر اف ترماژ یکی از بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی موجود در بازار است که طراحی ارگونومیک خاصی داشته و به واسطه قیمت بسیار مناسبی که دارد برای بسیاری از افراد مناسب می‌باشد. این دستگاه سبک و قابل حمل بوده و بعد از شارژ کامل می‌تواند به مدت ۴ ساعت کار کند. دستگاه ترماژ آر اف دارای عملکرد LED نیز می‌باشد که از طریق آن می‌تواند وضعیت پوست شما را بهبود بخشد. اگر می‌خواهید پوستی سالم، جوان و بدون نقص داشته باشید، خرید بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی بهترین توصیه مجموعه بونگ به شماست.

بهترین دستگاه‌های آر اف خانگی

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه آر اف خانگی مدل ترماژ

 

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)