جوارب واریس

0

جوراب واریس چیست؟ آیا جوراب واریس در بهبود واریس پا تاثیری دارد؟ دوام جوراب واریس چقدر است؟ بهترین مارک جوراب واریس کدام است؟ خواص این جوراب چیست؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سوالات هستید، بهتر است این مقاله از مجله بونگ را مطالعه کنید. ما در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده‌ایم و بهترین و پرفروش‌ترین جوراب‌های واریس را به شما معرفی کرده‌ایم. برای یافتن پاسخ سوالات خود کافیست، این مقاله از مجله بونگ را مطالعه کنید.

جوراب واریس چیست؟ این جوراب یک جوراب درمانی است که با وارد کردن فشار مشخص از مچ پا به بالا، باعث کاهش رگ‌ها و بهتر شدن درد پای شما خواهد شد. از بهترین مارک جوراب واریس به عنوان یک داروی پوشیدنی یاد می‌شود. بیشترین فشار وارده توسط این جوراب به مچ پا وارد می‌گردد. هرچقدر بالاتر می‌رویم، فشار وارده به پا کم‌تر می‌شود. این فرآیند باعث بهبود عملکرد جریان سیاهرگی از پا به قلب خواهد شد.

شما می‌توانید با خرید بهترین مارک جوراب واریس از بروز بیماری واریس جلوگیری کرده و یا آن را تا حدودی درمان کنید. جوراب‌های واریس انواع مختلفی داشته که بر اساس کلاس فشار به ۴ دسته تقسیم می‌شوند. استفاده از هر یک از این ۴ کلاس، بسته به نظر پزشک معالج دارد. جوراب‌های واریس دارای سایزهای مختلفی می‌باشند. بنابراین برای خرید این جوراب‌ها باید قسمت‌های مختلف پا را اندازه‌گیری کرده و جورابی را خریداری کنید که مناسب با سایز پای شما باشد.

ما در این مقاله از مجله بونگ؛ سعی کرده‌ایم بهترین مارک جوراب واریس را مورد بررسی قرار دهیم. از این رو؛ مشخصات کامل ۵ مورد از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های جوراب واریس را برای شما آماده کرده‌ایم. امیدواریم؛ با مطالعه این مقاله بتوانید بهترین جوراب را خریداری کرده و از بروز بیماری واریس جلوگیری کرده و یا آن را تا حدودی درمان کنید.

معرفی ۵ تا از بهترین جوراب‌های واریس

جوراب واریس کد AB 166

معمولا افرادی که باید مدت زمان زیادی ایستاده باشند، بعد از مدتی دچار اختلال در عملکرد جریان سیاهرگی پا می‌شوند. به این اختلال واریس می‌گویند. یکی از داروهایی که در درمان و کاهش درد این بیماری تاثیر بسزایی دارد، استفاده از بهترین مارک جوراب واریس می‌باشد. جوراب واریس AB 166، یکی از انواع جوراب‌های درمانی است که علاوه بر بهبود درد پا ناشی از واریس از بروز این بیماری نیز جلوگیری می‌کند. کیفیت بسیار بالا، دوام و کشسانی بسیار عالی این جوراب از جمله دلایلی هستند که در فروش بالای این محصول تاثیر بسزایی دارند.

جوراب AB 166، خاصیت الاستیک داشته و می‌تواند به مچ پا، قوزک، پاشنه، ساق پا، زانو و ران فشار وارد کند. این فشار معین باعث کاهش درد و رگ‌های واریسی خواهد شد. اگر قصد خرید بهترین مارک جوراب واریس را دارید تا بتوانید درد ناشی از واریس را تا حد ممکن کاهش دهید، خرید این مدل از جوراب درمانی واریس، بهترین انتخاب خواهد بود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جوراب واریس کد AB 166

 

جوراب واریس نوید مدل AD 135

یکی از داروهای بسیار مفید در درمان بیماری واریس و دیگر بیماری‌‌های وریدی، جوراب واریس می‌باشد. جوراب واریس معمولا برای درمان بیماری و کاهش رگ‌های واریسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر از جمله افرادی هستید که باید ساعت‌های زیادی را ایستاده و یا نشسته کار کنید، برای جلوگیری از بروز این بیماری می‌توانید از بهترین مارک جوراب واریس استفاده کنید. جوراب واریس نوید مدل AD 135 دارای سایزبندی و اندازه‌های مختلفی می‌باشد. شما می‌توانید بسته به این که کدام قسمت از پایتان درد می‌کند، بهترین جوراب را خریداری کنید.

جوراب AD 135 از برند نوید دارای دو نوع کفه‌دار و بدون کفه می‌باشد. خرید هر یک از این جوراب‌ها به وجود رگ‌های واریسی بستگی دارد. این مدل از جوراب واریس از جمله جوراب‌های ضد حساسیت است که باعث بروز حساسیت روی پوست پای شما نخواهد شد. جوراب‌های AD 135 اندازه‌های مختلفی دارند که می‌توانید هر یک از آن‌ها را براساس محل بیرون‌زدگی رگ‌ها خریداری کنید. جوراب AD 135 از برند نوید متداول‌ترین و بهترین مارک جوراب واریس است که امروزه با قیمت‌های بسیار مناسبی به فروش می‌رسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جوراب واریس نوید مدل AD 135

 

جوراب واریس فیدو مدل AF

واریس یک بیماری شایع در افرادی است که مدت زمان زیادی ایستاده و یا نشسته کار می‌کنند. این بیماری در افراد باردار و یا چاق نیز دیده می‌شود. در این بیماری سیاهرگ به صورت برآمده و متسع شده و کاملا از روی پوست قابل مشاهده است. این بیماری ممکن است برای هر یک از اندام‌های بدن به وجود بیاید. اما متداول‌ترین حالت آن در قسمت‌های پایینی بدن می‌باشد. یکی از داروهایی که امروزه به عنوان داروی پوشیدنی نیز معروف است، استفاده از بهترین مارک جوراب واریس می‌باشد. جوراب فیدو مدل AF، یکی از انواع این جوراب‌هاست که در کاهش درد بیماری واریس تاثیر بسزایی دارد.

جوراب واریس مدل فیدو در دو سایز مدیوم و لارج موجود می‌باشد. این مدل از جوراب واریس می‌تواند فشار معینی به مچ و قوزک پا، ساقه پا، پاشنه و زانو وارد کرده و باعث بهبود جریان خون سیاهرگی گردد. این فشار در بهترین مارک جوراب واریس از مچ پا تا زانو کاهش یافته و در مچ پا در ماگزیمم مقدار خود قرار دارد. اگر می‌خواهید یکی از بهترین و استانداردترین جوراب‌‌های واریس را خریداری کنید، انتخاب و خرید جوراب فیدو مدل AF می‌تواند بهترین و موثرترین انتخاب برای شما باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جوراب واریس فیدو مدل AF

 

جوراب واریس نوید مدل BG 135

یکی از درما‌نهای اولیه برای مقابله با بیماری واریس، استفاده از بهترین مارک جوراب واریس می‌باشد. بیماری واریس در واقع یکی از دردناک‌ترین بیماری‌های مریوط به پا است که باید به سرعت درمان شود. اگر بیماری واریس را درمان نکنید به صورت حاد در بدن شما بروز پیدا کرده و دردهای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. جوراب نوید مدل BG 135، از جمله بهترین جوراب‌هائیست که می‌تواند انسداد رگ‌های شما را درمان کرده و از درد ناشی از آن‌ها بکاهد.

جوراب واریس نوید مدل BG 135، باعث بهبود جریان خون سیاهرگی در پاها شده و کاهش درد پاها را به همراه دارد. این جوراب در ۵ سایز مختلف به بازار عرضه شده است. جوراب BG 135 از دسته جوراب‌های بدون کفه است که تا بالای ران کشیده می‌شود. اگر رگ‌های واریس را در قسمت ران مشاهده می‌کنید، خرید این محصول به شما پیشنهاد می‌شود. این مدل از جوراب درمانی نوید، به عنوان بهترین مارک جوراب واریس شناخته می‌شود و برای افرادی مناسب است که دارای رگ‌های واریسی در قسمت ران خود هستند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جوراب واریس نوید مدل BG 135

 

جوراب واریس نوید مدل AG 135

جوراب واریس یکی از بهترین و کم خرج‌ترین درمان‌ها برای بیماری واریس می‌باشد. این جوراب‌ها می‌توانند درد پاهای شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. جوراب نوید مدل AG 135، بهترین مارک جوراب واریس است که در درمان این بیماری تاثیر بسیاری دارد. این جوراب نیز دارای ۵ سایز مختلف است که مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. تمام افرادی که در قسمت مچ و کف پا و همچنین ران پای خود دارای رگ‌های برآمده سطحی هستند، می‌توانند از این جوراب‌ها استفاده کنند.

جوراب واریس نوید مدل AG 135، ضد حساسیت بوده و می‌تواند از ایجاد واریس و یا پیشرفت آن جلوگیری کند. فشار وارده به پا از طریق این جوراب‌ می‌تواند خستگی پاهای شما را نیز تا حدودی رفع کند. در صورت استفاده از جوراب AG 135 قطر رگ‌های شما به حالت اصلی برگردانده می‌شود. برای خرید بهترین مارک جوراب واریس، به مجموعه فروشگاهی دیجی کالا مراجعه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جوراب واریس نوید مدل AG 135

 

۱/۵ - (۱ امتیاز)