ترازوی آشپزخانه

0

اگر می‌خواهید به یک آشپز حرفه‌ای تبدیل شوید، باید در غذاهای خود از مواد اولیه به مقدار کافی و معینی استفاده کنید. کم یا زیاد شدن مواد غذایی در هر غذا می‌تواند، رنگ، بو و حتی مزه‌ی غذا را تغییر دهد. به همین دلیل است که این مسئله را به عنوان یکی از اصول اساسی در آشپزی کردن می‌دانیم. ترازوی آشپزخانه یکی از لوازم و تجهیزاتی است که برای اندازه گیری مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از بهترین ترازو‌های دیجیتالی آشپزخانه و اندازه گیری دقیق مواد اولیه باعث می‌شود، غذای شما بسیار خوش طعم و خوشبو شود.

ترازوهای عقربه‌ای آشپزخانه کم کم جایگزین روش‌های قدیمی وزن کردن مواد غذایی شدند. اما به خاطر اینکه ترازوهای عقربه‌ای زود خراب می‌شدند و دقت پایینی داشتند، با گذشت زمان ترازوهای دیجیتالی جایگزین ترازوهای عقربه‌ای شدند. با تولید و ارائه بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه این مشکلات نیز حل شد. ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه، عمر طولانی‌ترین نسبت به ترازوهای عقره‌ای داشتند. میزان خطای این ترازوها به مراتب کم‌تر از ترازوهای عقربه‌ای می‌باشد.

برای این که بتوانید یکی از بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه را خریداری کنید، در ابتدا باید بدانید که چه پارامترهایی را در خرید این محصول باید در نظر داشته باشید. ما در این مقاله سعی داریم، به شما در خرید بهترین مارک ترازوی آشپزخانه کمک کنیم. شما با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها می‌توانید یک محصول کاربردی و مناسب را خریداری کنید.

راهنمای خرید بهترین ترازوهای آشپزخانه

  • توجه به حداکثر وزن قابل تحمل توسط ترازو
  • دقت ترازو
  • توجه به حساسیت ترازو
  • ظرف مورد استفاده در وزن کشی
  • طراحی
  • قیمت

ما در این مقاله از مجله بونگ برای این که خریدی آسان و به صرفه داشته باشید، ۵ تا از معروف‌ترین و بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه را مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌ایم تا شما بتوانید خریدی هوشمندانه داشته باشید.

معرفی ۵ برند برتر و محبوب ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه الکترونیک مدل SF400

ترازو یکی از اصلی‌ترین وسایل آشپزخانه است که برای آشپزی، کیک پزی و یا شیرینی پزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن‌جایی که مقدار مورد استفاده مواد اولیه در پخت غذا بسیار اهمیت دارد، داشتن بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند. ترازوی الکترونیکی مدل SF400 یکی از همین ترازوهای دیجیتالی است که می‌تواند تا ۵ کیلوگرم را اندازه گیری کند. از آن‌جایی که در تولید این محصول از سنسورهای دقیق استفاده شده است، می‌توان گفت دقت این ترازو بسیار بالا می‌باشد. به اندازه‌ای که می‌تواند انواع مواد غذایی را اندازه گیری کند. منبع تغذیه‌ی ترازوی SF400، ۲ عدد باتری قلمی است که قابلیت شارژ مجدد ندارند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های ترازوی SF400 که باعث شده است این محصول به عنوان بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه شناخته شود، این است که دقت این ترازو ۱ گرم می‌باشد. روی بدنه‌ی این ترازو سه عدد دکمه تعبیه شده است. یکی از دکمه‌ها برای خاموش و روشن کردن ترازو مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از دکمه‌ها با نام MODE برای تبدیل وزن مواد غذایی به گرم و انس و دیگری برای صفر کردن وزن استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید یک ماده غذایی روان را اندازه گیری کنید، کافیست ظرف مورد نظر خود را روی ترازو گذاشته و با فشردن کلید TARE شروع به اندازه گیری کنید. وزن نشان داده شده توسط ترازوی دیجیتالی، وزن خالص ماده غذایی خواهد بود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ترازوی دیجیتالی آشپزخانه الکترونیک مدل SF400

 

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل B-5

ترازوی آشپزخانه‌ی B-5 یکی دیگر از پر فروش‌ترین و بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه است که قابلیت توزین ۵ کیلوگرم را دارد. سطح ترازوی دیجیتالی آشپزخانه B-5 شیشه‌ای و گرد بوده و نمایشگر آن نور کافی برای نمایش وزن را دارا می‌باشد. کلید پارسنگ که روی این دستگاه قرار دارد، برای به دست آوردن وزن خالص مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کلید، کار کلید TARE در دیگر ترازوهای دیجیتالی را انجام می‌دهد. واحد اندازه گیری این ترازوی دیجیتالی پوند، انس و گرم می‌باشد.

منبع تغذیه ترازوی دیجیتالی B-5 باتری نیم قلمی است. در صورتی که باتری ضعیف شود، نمایشگر شما را از این موضوع مطلع خواهد کرد. دقت اندازه گیری این محصول، ۱ گرم است. ترازوی B-5 یکی از بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه است که به واسطه کیفیت و دقت بسیار بالایی که دارد، از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار شده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل B-5

 

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل G500

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه G500، از جمله دقیق‌ترین ترازوهای آشپزخانه است که دارای دقتی برابر با ۰.۰۱ گرم می‌باشد. به همین دلیل است که در میان خریداران بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. از آن‌جایی که شیرینی‌پزی نیاز به مواد اولیه با مقادیری معین و دقیق دارد، از این رو؛ از این محصول در شیرینی‌پزی‌ها و یا کیک‌پزی‌ها استفاده می‌شود. از آن‌جایی که این ترازو می‌تواند مواد غذایی را تنها تا نیم کیلو‌گرم اندازه گیری کند، در نتیجه؛ از این ترازو بیشتر برای پخت کیک و شیرینی استفاده می‌گردد.

کالیبراسیون و انواع تنظیمات ترازوی G500 به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود. وزن بسیار کم این محصول یکی دیگر از ویژگی‌هائیست که این ترازو را در دسته بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه قرار داده است. اگر می‌خواهید در خانه خود شیرینی و یا کیک بپزید، قطعا به این ترازو نیاز دارید!

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل G500

 

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰

ترازوی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰، دارای یک کاسه بزرگ است که برای اندازه‌ گیری انواع مواد غذایی می‌توان از آن استفاده کرد. دقت اندازه گیری این ترازوی دیجیتالی آشپزخانه ۱ گرم می‌باشد. این مقدار خطا بسیار ناچیز بوده و خطای دستگاهی نام دارد. در نتیجه؛ مواد غذایی که قرار است کم‌تر از یک گرم در غذا مورد استفاده قرار گیرند را نمی‌توان با این ترازو وزن‌کشی کرد. این محصول از جمله بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه است که می‌تواند انواع مواد غذایی را با واحدهای اندازه گیری اونس و گرم اندازه گیری کند.

اندازه گیری توسط این دستگاه تماما اتوماتیک است. جنس کاسه‌ی ترازوی دیجیتالی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰ از استیل ضد زنگ می‌باشد. در نتیجه؛ بعد از هر بار وزن کشی، برای رعایت بهداشت می‌توانید آن را بشویید. این ترازو برای وزن کردن مایعاتی چون؛ آب و شیر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. منبع تغذیه این محصول ۲ باتری می‌باشد. شما می‌توانید کاسه این ترازوی دیجیتالی را برداشته و بدون استفاده از کاسه مواد غذایی را وزن کنید. شایان ذکر است، حداکثر وزنی که توسط ترازوی دیجیتالی کمری مدل ۴۳۵۰ اندازه گیری می‌شود، ۵ کیلو گرم می‌باشد. برای خرید بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه، بعد از بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها و همچنین مقایسه قیمت‌ها به دیجی کالا مراجعه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ترازوی دیجیتالی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰

 

ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل ۲۵۸۴

برای اینکه بتوانید غذاهایی با رنگ و بوی عالی بپزید، لازم است که مواد اولیه برای پخت غذا را با دقت اندازه گیری کنید. استفاده از مواد اولیه به مقدار معین در غذاها باعث می‌شود، غذاهای شما طعم و مزه‌ای عالی داشته باشند. ترازوی ۲۵۸۴، یکی از ارزان‌ترین و بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه است که مورد استفاده افراد بسیاری قرار می‌گیرد. کیفیت ساخت، دقت و طراحی این محصول بالا می‌باشد.

ترازوی ۲۵۸۴، وزن بسیار سبکی داشته و می‌تواند تا ۵ کیلوگرم را وزن‌کشی کند. دقت اندازه گیری توسط این محصول نیز ۱ گرم می‌باشد. این مدل ترازوی دیجیتالی آشپزخانه می‌تواند مواد غذایی را به گرم و یا کیلوگرم اندازه گیری کند. تمام این ویژگی‌ها باعث شده است این محصول نیز جزو پر فروش‌ترین و بهترین ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه قرار گیرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ترازوی دیجیتالی آشپزخانه مدل ۲۵۸۴

 

امتیاز دهید