بهترین و پر فروش ترین مارک کاندوم خاردار

0

بهترین مارک کاندوم خاردار

کاندوم ها امروزه جز اصلی ترین محصولات مقاربتی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های تناسلی می باشد. این محصولات در طول زمان دستخوش تغییراتی شده اند.  به طوری که اگر در گذشته فقط برای جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی از آنها استفاده می شد.  اما امروزه علاوه بر آن برای ایجاد رابطه ای سالم و ایمن و افزایش لذت و مزه رابطه جنسی به کار برده می شود . و از این رو بهترین مارک کاندوم خاردار مهم می باشد .

از این رو انواع کاندوم ها با توجه به سلایق و علایق افراد به بازار وارد شده اند،  که کاندوم های خاردار یکی از آنهاست. این کاندوم ها یکی از انواع جدید این محصولات هستند که برای افزایش جذابیت و لذت در رابطه جنسی تولید شده اند.

همچنین انتخاب بهترین مارک کاندوم خاردار برای استفاده و لذت بیشتر در رابطه جنسی بستگی به کیفیت و کارآیی آن دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم بهترین مارک کاندوم های خاردار را از فروشگاه های معتبر آنلاین نظیر دیجی کالا خریداری کنید.

در ادامه شما را با چند نمونه از بهترین مارک های کاندوم خاردار آشنا می کنیم.  شما می توانید با مراجعه به این سایت انواع کاندوم های خاردار را با توجه به نیاز و سلیقه خود و با کیفیت عالی خریداری نمایید.

کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل Big Dots بسته ۱۰ عددی

کاندوم خاردار ناچ کدکس تعداد خارها و اندازه آنها نسبت به کاندوم های خاردار معمولی بیشتر و بزرگتر ( در حدود سه برابر بیشتر ) می باشد.  این مزیت باعث تحریک بیشتر شده و لذت فراوان را به همراه دارد.

از ویژگی های دیگر این محصول چرب بودن آن می باشد که باعث روان بودن آن شده است.  مجموع خارهای روی سطح هر کاندوم ۶۹۰ عدد می باشد،  که لذت و هیجان را در حین رابطه جنسی می دهد.

این کاندوم همچنین دارای رایحه خوب و خوشبو کننده است.  از سایر مزایای این محصول ایرانی ایمن بودن آن است که مانع بارداری ناخواسته می شود.  زیرا که دارای منبع ذخیره در ابتدای کاندوم می باشد.

این کاندوم یک محصول عالی و با حجم زیاد است که برای خرید آن باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمود.  این محصول دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل Big Dots بسته ۱۰ عددی

 

کاندوم خاردار اورز مدل Dotted بسته ۱۲ عددی

جنس این کاندوم از لاتکس طبیعی می باشد.  این محصول حاوی مواد روان کننده است،  که مقاربت بدون درد را در رابطه جنسی برای زوجین فراهم می کند.  از ویژگی های این کاندوم دارا بودن خارهای آناتومیک جهت تحریک G sport است که لذت فراوان را در حین رابطه جنسی به زوجین می بخشد.

همچنین برای ممانعت از ایجاد بارداری و ایمنی بیشتر این محصول دارای مخزن ذخیره می باشد،  که حس اطمینان بیشتری را در حین مقاربت به فرد می دهد.

این محصول کاملا طبیعی و عاری از هر گونه اسانس است.  بنابراین هیچ گونه عوارضی از جمله ایجاد حساسیت برای پوست ندارد. کاندوم خاردار اوزر یکی از بهترین محصولات ایرانی از سری کاندوم های خاردار است که به حس راحتی و لذت بیشتر در حین رابطه جنسی کمک می کند.

این کاندوم همچنین با توجه به حجم و کیفیت مقرون به صرفه و دارای قابلیت یک بار مصرف می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم خاردار اورز مدل Dotted بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم خاردار کاپوت مدل orgasmic بسته ۱۲ عددی

محصولات کاندوم کاپوت در طرح های جذاب و متنوع می باشد.  این کاندوم هم خاردار و نیز حلقوی است،  که به واسطه همین ویژگی تنگ کننده بوده و باعث لذت فراوان در حین رابطه جنسی می شود.

از دیگر مزایای این کاندوم طرح فانتزی و شیاردار این محصول است.  این محصول همچنین حاوی عصاره ساوپالمتو می باشد که به همراه حلقه دار و خاردار بودن بیشترین احساس جنسی را به زوجین می بخشد.

این محصول ساخته شده از لاتکس طبیعی است و دارای کیفیت و مرغوبیت عالی نیز می باشد. تحریک کننده بسیار مناسب و دارای ماده موثر برای تاخیری است.  این ماده به همزمانی برای ارگاسم کمک می کند.

کاندوم خاردار کاپوت در اندازه کوچک و جنس لاتکس تقریبا ضخیم بوده و مانع پارگی در حین مقاربت می شود. این محصول همچنین با توجه به کیفیت از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم خاردار کاپوت مدل orgasmic بسته ۱۲ عددی

 

دو کاندوم چرچیلز مدل خاردار و شیاردار بسته ۱۲ عددی و ۳ عددی

جنس کاندوم در این دو بسته از لاتکس صد در صد طبیعی می باشد.  از کیفیت خوبی نسبت به سایر محصولات مقاربتی برخوردار است. این محصول شیاردار بوده و مانع از ایجاد باروری می شود.

این محصول یک بسته اقتصادی به صرفه نیز است.  زیرا که به همراه دو بسته عرضه شده و قیمت مناسبی دارد. از دیگر ویژگی های این محصول که مزیت آن به شمار می رود،  بادوام و سازگاری آن می باشد.

استفاده از کاندوم خاردار چرچیلز به منظور جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های مقاربتی یک محصول مطمئن و ایمن تر نسبت به سایر محصولات مقاربتی دیگر به حساب می آید.  زیرا حاوی ماده تاخیری مضاعف بوده و کاملا موثر می باشد.

این محصول همچنین حاوی اسانس گرم کننده و ژل روان کننده است،  که درد را در حین مقاربت جنسی تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دو کاندوم چرچیلز مدل خاردار و شیاردار بسته ۱۲ عددی و ۳ عددی

 

کاندوم خاردار کرونت مدل Golden بسته ۱۲ عددی

کاندوم خاردار مدل گلدن یکی از محصولات باکیفیت برند کرونت و تولید ایران می باشد.  جنس این محصول از بهترین لاتکس طبیعی بوده و دارای طراحی خاردار و شیاردار است. به گونه ای که دارای شیارهای حلقوی و خارهای نقطه ای می باشد.

در سر این کاندوم نوک های ذخیره ای وجود دارد،  تا یک محصول ایمن برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی برای مصرف کننده باشد.  این محصول همچنین بسیار چرب و روان بوده و دارای رنگ و اسانس طبیعی می باشد.

کیفیت این محصول عالی بوده و از ایجاد حساسیت در روی پوست ناحیه تناسلی جلوگیری می کند.  با توجه به کیفیت و حجم از قیمت خوبی هم برخوردار بوده و دارای مقاومت خوبی در برابر پارگی است.

ما در اینجا به پنج نمونه پرفروش از بهترین مارک های کاندوم خاردار که در سایت دیجی کالا به مصرف کنندگان عرضه می گردد،  اشاره کردیم.  این سایت ارائه کننده محصولات باکیفیت با ضمانت مرجوع کالا و تحویل به موقع محصول در اسرع وقت می باشد.

شما می توانید با مراجعه به دیجی کالا نمونه های متنوع تری را از بهترین مارک های کاندوم خاردار در این سایت انتخاب و خریداری نمایید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم خاردار کرونت مدل Golden بسته ۱۲ عددی

 

امتیاز دهید