بهترین مارک کپسول کراتین مو

0

کراتین یکی از پروتئین های ضروری و اصلی برای مو،  دندان و ناخن ها می باشد که موجب صافی و درخشندگی موها می گردد.  همچنین برای افرادی که دارای موهای وز هستند،  کراتیه کردن می تواند موهای نهایت را نرم و خوش حالت کند.

یکی از محصولاتی که برای صافی و کراتیه کردن مو مورد استفاده قرار می گیرد،  کپسول کراتین مو می باشد.  این محصول هم به صورت تنهایی و و نیز به همراه لوازم آرایشی ارزان مش،  دکلره و رنگ مو استفاده می شود.

 کپسول کراتین مو  ساقه مو را تقویت و از مو خوره گرفتن جلوگیری می کند،  همچنین مانع از آسیب دیدن مو به هنگام سشوار کشیدن می شود،  و باعث شده تا موها بهتر حالت بگیرد. برندهای مختلفی هستند که کپسول های کراتین مو را در دو نوع مردانه و زنانه و در مدل ها و کیفیت های متفاوت ارائه می دهند که لازم است برای خرید بهترین مارک های کپسول کراتین مو به فروشگاه های معتبر مراجعه نموده تا نسبت به کیفیت و سلامت این محصول اطمینان حاصل کنید.

معرفی بهترین مارک های کپسول کراتین مو

یکی از بهترین برندهای کراتین مو پارادایس و دارک استار می باشند که محصولات متنوعی از انواع کپسول کراتینه را با کیفیت و مدل های مختلف و رنج قیمت متفاوت ارائه می دهند.

ما در ادامه این مقاله از بونگ پنج نمونه کپسول کراتین مو اشاره می کنیم که از این دو برند هستند و در فروشگاه معتبر دیجی کالا جزو پر فروش ترین محصولات در این زمینه می باشند. لطفا با ما همراه باشید.

کپسول کراتین مو دارک استار مدل S500 حجم ۲ میلی لیتر بسته دو عددی

این کپسول دارای دو بسته دو عددی می باشد که با استفاده از سوزن سوراخ شده و روغن آن مورد استفاده قرار می گیرد.  این محصول به صورت خالی و مداوم و نیز به همراه رنگ مو،  دکلره و شامپو به کار می رود.

به طوری که می توانید این کپسول را در رنگ مو ریخته و توسط فرچه رنگ کردن آن را بر روی سرتان بکشید. در این صورت رنگ موی سرتان را نیز جلوه بهتری پیدا خواهد کرد.  از دیگر ویژگی های این محصول ویتامین دار بودن آن می باشد.  به طوری که تغذیه رسانی به مو را انجام می دهد و حاوی روغن کراتین است.

همچنین جهت نرم کردن ساختمان مو و درخشندگی می توان از آن استفاده نمود.  ترکیبات این کپسول عاری از عصاره می باشد و برای مو ضرری ندارد.  این محصول یکی از بهترین مارک های کپسول کراتین مو می باشد که برای موهای آسیب دیده،  خشک،  مجعد و فر،  رنگ شده،  وزدار،  شکننده و آسیب دیده قابل استفاده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کپسول کراتین مو دارک استار مدل S500 حجم ۲ میلی لیتر بسته دو عددی

 

کپسول کراتین مو پارادایس مدل C2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

این محصول دارای مجموعه ۸ عددی است که حاوی ویتامین E و عصاره آلوئه ورا می باشد. همانطور که می دانیم عصاره آلوئه ورا یک گیاه آبرسان می باشد و به همین دلیل با وجود این ماده در این کپسول می توان به خوبی مو را آبرسانی کرده و تقویت نمود.

همچنین به دلیل وجود ویتامین E موهای خشک به راحتی نرم و جوان می شود.  به همین دلیل این محصول در موهای خشک،  نرمال و خیلی خشک به راحتی آبرسانی کامل برای مو را انجام می دهد.  این کپسول همچنین به دلیل دارا بودن روغن کراتین باعث تغذیه رسانی به مو می شود.

جهت استفاده از این کپسول یک عدد از آن را باز نموده و تمام مواد کپسول را خارج کرده و در کف دست بریزید،  و با کف دست حاوی مواد به صورت ماسای به تمام تارهای موی خود بمالید. استفاده از این کپسول برای موهای خشک،  آسیب دیده. مجعد و فر،  رنگ شده،  عادی،  شکننده و وزدار مناسب است.

همچنین بهترین زمان برای استفاده از این کپسول بعد از استحمام که موها تمیز و کمی مرطوب باشد. این محصول یکی از بهترین مارک های کپسول کراتین مو می باشد که علاوه بر کراتینه کردن مو آن را درخشان و آبرسانی و نرم می کند. چنانچه از این کپسول در رنگ مو استفاده شود،  باعث راحت تر و نرم تر شدن فرچه رنگ مو می شود و موجب حرکت راحت تر و نرم تر فرچه بر روی مو می گردد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کپسول کراتین مو پارادایس مدل C2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

 

کپسول کراتین مو پارادایس مدل B2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

یکی دیگر از محصولات کپسول مو برند پارادایس مدل B2580 است که این کپسول همانند رنج گروهی مدل C از این برند حاوی عصاره آلوئه ورا و ویتامین E می باشد.  این محصول سازگار با موهای نرمال تا خیلی خشک است و از آسیبی که رنگ مو به موهای شما می رساند محافظت می کند.

به دلیل ویتامین E و آلوئه ورا موجود در آن مو را تغذیه رسانی نموده و آبرسانی کامل برای مو را انجام می دهد.  همچنین جهت نرمی و درخشندگی مو می توان از این کپسول استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های این محصول دارا بودن کراتین بوده که یک پروتئین قوی برای ترمیم و بازسازی موهاست.  جهت استفاده از آن یک عدد از کپسول را سوراخ کرده و مواد آن را خارج و بر روی کف دست خود بریزید.  سپس با کف دست ماساژی به موهای خود بدهید و تمام تارهای مو را آغشته به کراتین نمایید تا جذب مویتان شود.

بهتر است زمانی از این کپسول استفاده کنید که موهایتان تمیز و کمی نم دار باشد.  همچنین می توانید از آن در رنگ مو استفاده نمایید.  در این صورت رنگ موی شما را درخشنده تر و بهتر نشان می دهد.  برای افرادی که دارای موهای خشک،  آسیب دیده،  فر دار،  مجعد،  رنگ شده،  عادی،  وزدار و شکننده هستند،  استفاده از این محصول علاوه بر صاف کردن موها،  آنها را ترمیم و تقویت می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کپسول کراتین مو پارادایس مدل B2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

 

کپسول کراتین مو پارادایس مدل R2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

این کپسول از محصولات پارادایس در رنج مدل R دارای عصاره آلوئه ورا و ویتامین E می باشد،  و برای موهای نرمال تا خیلی خشک کاربرد دارد.  یکی از بهترین مارک های کپسول مو برند پارادایس است که محصولات کراتینه مو را در رنج های مختلف در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان خویش قرار می دهد.

در افرادی که دارای موهای فر یا وز هستند و یا موهای آنها بر اثر رنگ کردن آسیب دیده است این محصول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.  این کپسول شاداب کننده و درخشان کننده مو است.  به ویژه اگر آن را در رنگ مو ریخته و به موها بزنید رنگ موها را بهتر نشان می دهد.

بهترین زمان استفاده از این کپسول  بعد از استحمام که موها تمیز و کمی مرطوب است می توان آن را به موها بمالید تا به خوبی جذب پوست شود. این محصول به خوبی موها را صاف و کراتینه می کند و با دارا بودن ویتامین E و عصاره آلوئه ورا باعث نرمی و لطافت موها می شود. همچنین تغذیه رسان و تقویت کننده مو نیز است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کپسول کراتین مو پارادایس مدل R2580 حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

 

کپسول کراتین مو پارادایس مدل ۰۲۵۸۰ حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

کپسول کراتین مو مدل ۰۲۵۸۰ یکی دیگر از محصولات پارادایس که همچون کپسول های تولید شده توسط این برند حاوی ویتامین E و عصاره آلوئه ورا می باشد.

این کپسول اگر در رنگ مو ریخته شود باعث نرمی فرچه رنگ مو شده و باعث می گردد تا فرچه راحت تر بر روی سرتان کشیده شود و به بهتر دیده شدن رنگ مو نیز موثر است.

آلوئه ورا موجود در این کپسول مو را آبرسانی می کند و پروتئین کراتین که در این کپسول وجود دارد به صاف شدن موها و ترمیم آن کمک نموده و مانع آسیب مو از عوارض ناشی از رنگ کردن مو می شود.  کپسول کراتین مو ۰۲۵۸۰ یک محصول مغذی،  درخشان کننده و تقویت کننده مو است.

این محصول همچنین به دلیل دارا بودن ویتامین E موها را نرم می کند. می توانید از این محصول به صورت خالی و نیز همراه با رنگ مو و یا دکلره و مش استفاده کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کپسول کراتین مو پارادایس مدل ۰۲۵۸۰ حجم ۱.۶ میلی لیتر مجموعه ۸ عددی

 

سایت دیجی کالا یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی و ارائه کننده انواع کالاها از جمله بهترین مارک های کپسول کراتین مو می باشد که با پایبندی به سه اصل پرداخت در محل،  ضمانت بازگشت کالا و تضمین در کیفیت و اصالت کالا تا کنون موفق شده رضایت مشتریان و مصرف کنندگان زیادی را در سر تا سر ایران فراهم آورد.

شما همواره می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با محصولات بیشتری در زمینه انواع کپسول های کراتین مو آشنا شوید و با توجه به نیاز و سلیقه خود نسبت به انتخاب و خرید این محصول اقدام نمایید.

امتیاز دهید