بهترین مارک کاندوم ساده

0

بیشترین کاربرد کاندوم ها برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی می باشد،  که در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند.

از انواع بهترین کاندوم های مردانه می توان به کاندوم های خاردار و شیاردار،  کاندوم تاخیری،  کاندوم کلاسیک یا ساده،  کاندوم ضد حساسیت و غیره اشاره کرد. کاندوم های ساده یا کلاسیک بهترین نوع این کاندوم هستند که استفاده از آن راحت می باشد.  زیرا افرادی هستند که تمایلی به استفاده از کاندوم های خاردار و یا تاخیری ندارند.

بنابراین برای انتخاب بهترین مارک کاندوم ساده باید نکاتی را از جمله سایز کاندوم و کیفیت آن در نظر داشت.  از این رو لازم است برای خرید و انتخاب بهترین مارک کاندوم ساده به فروشگاه های معتبر مراجعه نموده تا نسبت به کیفیت و جنس آن اطمینان حاصل نمایید.

سایت دیجی کالا یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه بهترین کاندوم ساده یا کلاسیک از برندهای معتبر می باشد،  که می توان برای خرید مطمئن به آن مراجعه کرد.

در ادامه این مطلب شما  نمونه هایی از بهترین مارک کاندوم ساده را برای شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی چند نمونه از بهترین مارک های کاندوم ساده

کاندوم کلاسیک های کلاسیک نمونه ساده کاندوم هستند،  که بدون تغییر در شکل ظاهری و فاقد اسانس می باشند.  کاربرد این کاندوم ها صرفا جهت پیشگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی است.

در زیر به پنج نمونه پرفروش از بهترین مارک های کاندوم ساده در دیجی کالا اشاره شده است،  که می تواند راهنمای خوبی برای شما در خرید و انتخاب بهترین کاندوم های ساده و باکیفیت باشد.

کاندوم ساده اوزر مدل Classic بسته ۱۲ عددی

ویژگی خوب بهترین کاندوم ها ایمنی بالای آنها برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی است،  که این محصول به دلیل مخزن ذخیره دارای این مزیت می باشد.

این محصول تولید داخلی بوده و جنس کاندوم اوزر از بهترین لاتکس طبیعی است.  کلاسیک و ساده بودن این محصول باعث شده تا استفاده و کاربرد آن برای مصرف کننده راحت و آسان باشد. همچنین این کاندوم حاوی مواد روان کننده است که یک مقاربت بدون درد را به همراه لذت زیاد در حین رابطه جنسی به زوجین می بخشد.

کاندوم ساده اوزر فاقد هر گونه اسانس شیمیایی می باشد،  و همین خاصیت باعث شده تا به هنگام مقاربت پوست ناحیه تناسلی دچار حساسیت و خارش نشود. این کاندوم  یک بسته اقتصادی به صرفه است و با توجه به کیفیت قیمت مناسبی هم دارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم ساده اوزر مدل Classic بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم ساده اوزر مدل Oily Plus بسته ۱۲ عددی

این کاندوم یکی دیگر از محصولات مقاربتی برند اوزر می باشد،  که حاوی اسانس نارگیل و روغن فراوان است،  که به افزایش احساس جنسی در رابطه کمک می کند. طراحی این کاندوم ساده و جنس آن از لاتکس کاملا طبیعی است.

برای ایمنی بیشتر و جهت اطمینان در این محصول یک مخزن ذخیره در نوک کاندوم وجود دارد،  تا مانع از بارداری ناخواسته و بروز بیماری شود.

این محصول همچنین بوی خوبی دارد،  و در حین رابطه رابطه جنسی حس خوبی را انتقال می دهد.  حاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد می باشد. استفاده از این کاندوم به دلیل طراحی ساده راحت و آسان است و کاربرد یک بار مصرف دارد. می توان از این محصول به عنوان بسته اقتصادی در زمان های متعدد برای افزایش احساس جنسی و لذت در هنگام مقاربت استفاده نمود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم ساده اوزر مدل Oily Plus بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم ساده فیستا مدل Classic بسته ۳ عددی

فیستا یکی از برندهای ایرانی در زمینه محصولات مقاربتی و تولید کاندوم می باشد که با کیفیت مرغوبی تولیدات خود را ارائه می دهد.  زیرا محصولات کاندوم این برند از جنس لاتکس با کیفیت و مرغوب بوده و کاملا طبیعی هستند.

این کاندوم یک محصول کلاسیک و با طراحی ساده است،  که دارای دیواره صافی می باشد.  در این محصول روان کننده اضافی به کار رفته است تا زوجین لذت بیشتر را در رابطه جنسی تجربه کنند.

برای ایمنی بیشتر در سر این کاندوم مخزن ذخیره برای ریختن منی قرار گرفته تا مانع از بارداری ناخواسته و بروز هر گونه بیماری مقاربتی در حین رابطه جنسی گردد.

برای اطمینان از کیفیت و مرغوبیت این کاندوم باید گفت که محصول با روش الکترونیکی کاملا تست شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. این محصول عاری از هر گونه مواد حساسیت زا بوده و استفاده از آن هیچ گونه عوارضی ندارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم ساده فیستا مدل Classic بسته ۳ عددی

 

کاندوم ساده اوزر مدل sensitive بسته ۱۲ عددی

افزایش لذت و حس جنسی در حین مقاربت یکی از چیزهایی است که زوجین برای استحکام روابط خود به آن نیاز دارند.  بنابراین این محصول با انتقال حس فوق العاده در حین مقاربت لذت و آرامش زوجین  را افزایش می دهد.

این محصول از لاتکس طبیعی ساخته شده  که کیفیت و مرغوبیت آن را دو چندان نموده است.  کاندوم اوزر مدل سن استیو به دلیل دارا بودن اسانس توت فرنگی یک محصول تحریک کننده نیز محسوب می شود.

همچنین حاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد می باشد.  طراحی محصول کاملا ساده و کلاسیک است،  بنابراین استفاده از آن آسان می باشد.  کاندوم اوزر یک محصول کاملا ضد حساسیت است و هیچ گونه عوارضی ندارد.

در نوک این کاندوم نیز مخزن ذخیره برای ریختن مایع منی وجود دارد،  تا ایمنی و اطمینان بیشتر را جهت پیشگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی به زوجین بدهد.  ضمن اینکه استفاده از این محصول برای زوجین مقرون به صرفه است و با توجه به کیفیت و حجم قیمت مناسبی هم دارد.

مدل کاندوم سن استیو از برند اوزر به دلیل مدل و جنس خوب،  آرامش را در حین رابطه جنسی فراهم می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم ساده اوزر مدل sensitive بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم ساده اوزر مدل Titan Best بسته ۱۲ عددی

طراحی این کاندوم کلاسیک و ساده است،  و یکی از بهترین محصولات اوزر برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس می باشد.  از این رو  که حاوی مواد موثر تاخیری بنزوکائین است.

این محصول همچنین حاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد می باشد. این محصول کاندوم تاخیری و دارای اسانس تحریک کننده بوده و لذت را به رابطه جنسی می بخشد. از دیگر ویژگی و مزایای این محصول جنس طبیعی و مرغوبیت آن است که به دلیل آنکه از جنس لاتکس است، دارای کیفیت بالایی می باشد.

این کاندوم همچون سایر محصولات اوزر دارای مخزن ذخیره بوده که اطمینان و امنیت بیشتر را در حین مقاربت به زوجین جهت پیشگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی به زوجین می بخشد.

استفاده از این محصول به صورت یکبار مصرف بوده و با توجه به قیمت و کیفیت خرید ن مقرون به صرفه است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم ساده اوزر مدل Titan Best بسته ۱۲ عددی

 

امتیاز دهید