بهترین مارک کاندوم تاخیری

0

بهداشت جنسی از اهمیت زیادی برخوردار است،  و در سلامت فردی تاثیر بسیار زیادی دارد. کاندوم یکی از پرکاربرد ترین ابزار بهداشت جنسی در جهان بوده که از بارداری،  و ایجاد بیماری های مراقبتی جلوگیری می کند.

همچنین انتخاب کاندوم بستگی به نوع و کاربرد آن دارد.  از جمله اصلی ترین کاندوم ها که از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند،  کاندوم های تاخیری هستند. این کاندوم ها دارای موادی هستند که زود انزالی را به تاخیر انداخته و باعث افزایش لذت جنسی نیز می شوند.

برای خرید بهترین مارک های کاندوم تاخیری مراجعه به فروشگاه های معتبر نظیر دیجی کالا می تواند شما را در انتخاب بهترین مارک کاندوم کمک کرده و کیفیت کالا را برای شما ضمانت نماید.

در ادامه از این مقاله مجله بونگ برای شما نمونه هایی از بهترین مارک های کاندوم تاخیری را معرفی می کنیم که توسط سایت دیجی کالا به فروش می رسد.

ویژگی های بهترین مارک های کاندوم تاخیری

همانطور که گفته شد کاندوم ها انواع مختلفی دارند.  از جمله کاندوم تاخیری،  شیاردار،  خاردار، تنگ کننده و بزرگ کننده و غیره از مهم ترین این محصولات هستند. اما محصول پرکاربرد کاندوم تاخیری است که دارای موادی برای کنترل زود انزالی ( بنزوکائین ) و مخزنی برای اطمینان از عدم ناباروری در آن وجود دارد.

بهترین مارک های کاندوم تاخیری در فروشگاه های معتبری نظیر دیجی کالا با قیمت خوب به فروش می رسد و از برندهای معتبری هستند،  که اصالت و سلامت کالا را برای مشتریان خویش تضمین می کند.  در این مطلب پنج نمونه از بهترین مارک های کاندوم تاخیری را معرفی می کنیم که در سایت دیجی کالا متقاضیان زیادی دارد.

کاندوم تاخیری جینسینگ کدکس مدل Ginseng بسته ۱۲ عددی

این کاندوم محصول ایرانی و جنسی از لاتکس دارد. این لاتکس اوج لذت را در حین رابطه جنسی به شما می دهد.  این کاندوم یکی از محصولات مناسب و با کیفیت برند کدکس است،  و تاخیر خوبی را در فرد ایجاد می کند.

از دیگر نقاط قوت کاندوم کدکس جنس مقاوم آن می باشد،  که در برابر پارگی محکم است.  محصولات مقاربتی کدکس تا سه سال گارانتی برگشت دارند. دیگر آنکه بوی بدی همانند سایر محصولات ندارند.

این کاندوم یکی از محصولات استاندارد که هیچ گونه عوارضی برای پوست ناحیه تناسلی نداشته،  و حس راحتی و لذت را به شما هدیه می دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم تاخیری جینسینگ کدکس مدل Ginseng بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم تاخیری اورز مدل Hero بسته ۱۲ عددی

این کاندوم حاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد می باشد.  از ویژگی های دیگر این کاندوم طراحی آن است که به گونه ای خاردار بوده و حس لذت را در حین رابطه جنسی به شما می دهد.  همچنین دارای شیارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و ایجاد حس لذت فراوان در رابطه جنسی می باشد.

بنزوکائین از مواد تاخیری تاثیر گذار است که در این محصول وجود دارد.  این ماده باعث تاخیر فیزیکی شده و از انزال زودرس جلوگیری می کند.

حاوی اسانس موز و عسل که لطافت و حس خوب را در رابطه جنسی به فرد می بخشد.  این محصول همچنین دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر است. جنس این کاندوم از لاتکس طبیعی است.  بنابراین هیچ گونه عوارض و ناراحتی را در پوست ناحیه تناسلی ایجاد نمی کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم تاخیری اورز مدل Hero بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم تاخیری کاپوت مدل sensitive بسته ۱۲ عددی

کاپوت یکی از برندهای چینی است،  که تولیداتش در زمینه محصولات مقاربتی از کیفیت خوبی برخوردار است.  این کاندوم یکی از محصولات کاپوت که جنس آن از لاتکس نازک می باشد.

کاندوم تاخیری کاپوت روان کننده در حین مقاربت جنسی است تا درد حاصل از آمیزش جنسی را کاهش دهد.  همچنین رایحه شکلات لذت بیشتری را در  رابطه جنسی به فرد می بخشد.

این کاندوم از لاتکس طبیعی بوده و کیفیت خوبی را دارا می باشد. این محصول  به صورت سه بسته که در هر کدام چهار عدد کاندوم وجود دارد. این محصول با توجه به کیفیت و حجم از قیمت خوبی نیز برخوردار است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم تاخیری کاپوت مدل sensitive بسته ۱۲ عددی

 

کاندوم تاخیری ناچ کودکس مدل Dcuble Delay بسته ۱۰ عددی

جنس این کاندوم تقریبا ضخیم بوده،  و همین ضخامت باعث تاخیر زود انزالی در این محصول شده است. دارای پودر سفید رنگ که باعث تحریک و مقاربت بدون درد در فرد می شود.

این کاندوم یکی از محصولات مقاربتی ناچ کودکس است که نسبت به سایر برندها از لحاظ کیفیت ممتاز می باشد.

افزایش لذت جنسی،  معطر و شیار دار بودن برای تحریک G Spot از ویژگی های دیگر این محصول مقاربتی ایرانی است.  همچنین جنس این محصول از لاتکس طبیعی بوده و هیچگونه عوارض پوستی برای فرد ایجاد نمی کند. این محصول کاملا نرم و راحت بوده و حس لذت فراوان را در حین رابطه جنسی به فرد می دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم تاخیری ناچ کودکس مدل Dcuble Delay بسته ۱۰ عددی

 

کاندوم تاخیری فیستا مدل Delay بسته ۱۲ عددی

جنس کاندوم از لاتکس و محصول ایران می باشد.  زود انزالی را تا حدود زیادی کنترل می کند و دارای کیفیت خوبی است.  زیرا در این کاندوم از بنزوکائین یک ماده تاخیر کننده استفاده شده است،  که لذت رابطه جنسی را برای شما طولانی تر می کند.

از مشخصات ظاهری این کاندوم دارای دیواره صاف و با عرض ۵۳ میلیمتر می باشد.  کاندوم تاخیری فیستا مدل Delay یکی از محصولات مقاربتی با کیفیت است که به روش الکترونیکی کاملا تست و تضمین شده عرضه می شود.

در این کاندوم مخزن ذخیره جهت اطمینان وجود دارد تا از بارداری ناخواسته جلوگیری شود. این محصول دارای گارانتی و کیفیت بالا بوده و با توجه به حجم و مرغوبیت قیمت مناسبی نیز دارد.

ما در اینجا به پنج نمونه پر فروش از بهترین مارک های کاندوم تاخیری اشاره کردیم.  شما می توانید با توجه به این نمونه ها و ویژگی های آنها و با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهترین مارک های کاندوم تاخیری را در مدل ها و تنوع گوناگون در این سایت انتخاب نموده و با اطمینان از کیفیت و قیمت محصول را خریداری نمایید .

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاندوم تاخیری فیستا مدل Delay بسته ۱۲ عددی

 

امتیاز دهید