بهترین مارک ژل شفاف ضد تعریق مردانه

0

عرق به خودی خود بویی ندارد،  اما از آنجایی که میکروارگانیسم هایی نظیر باکتری های سطح پوست در قسمت های گرم و مرطوب در زیر بغل شروع به تغذیه از مواد محلول و سلول های مرده پوست می کنند،  بوی نامطبوع ایجاد می شود.   به ویژه در فصل تابستان و یا به هنگام فعالیت سنگین و ورزش و استرس و غیره بوی بد ناشی از عرق می تواند بسیار ناخوشایند و دردسر ساز باشد.

در این مواقع چاره ای نمی ماند جز آنکه با استفاده از راهکارهایی بوی نامطبوع ناشی از تعریق را رفع نمود. از این رو محصولاتی شامل اسپری های ضد تعریق،  رول و کرم و ژل های ضد عرق وجود دارند که توسط شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی تولید و عرضه شده اند که می تواند به قطع و کاهش موقت تعریق کمک نموده و همچنین مانع ایجاد بوی نامطبوع شوند.

ژل شفاف ضد تعریق یکی از این محصولات در این دسته می باشد،  که ساختار متراکم و جامدی شکلی دارند،  و در کاهش تعریق موثر است. برندهای به نام و مرغوب تولید محصولات بهداشتی  بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه و نیز زنانه را در انواع مدل ها و کیفیت های مختلف به بازار  عرضه کرده اند،  که شما می توانید با توجه به کاربرد و نیاز خود آنها از فروشگاه های معتبر  را تهیه کنید.

ما در این مقاله قصد داریم چند نمونه از بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه را به شما معرفی کنیم که توسط سایت دیجی کالا عرضه و ارائه می شود و جزو پرفروش ترین محصولات در این زمینه می باشد. با ما همراه باشید.

ویژگی بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق

برندهای تولید کننده ژل های شفاف این محصولات را با کیفیت و ماندگاری بالایی تولید و عرضه می کنند.  همانطور که می دانید ژل شفاف ضد تعریق بر خلاف رول و اسپری جامد است و مانند استیک ساختاری متراکم دارند.  اما مزیتی که نسبت به استیک ها دارند این است که به زیر بغل نچسبیده و لباس را لک دار نمی کنند.

ترکیبات این محصول بر پایه آب بوده و در فرمولاسیون خود از چربی کمتری برخوردند،  به طوری که هیچ حس سنگینی را بر روی پوست ایجاد نمی کند.  با این ویژگی مقدار توانایی آن در به تعویق انداختن عرق کمتر می شود.

این محصول علاوه بر خوشبو کنندگی خاصیت کم کردن میزان تعریق را دارد،  زیرا که در ترکیبات این محصول همچون محصولات ضد تعریق آلومینیوم به کار رفته است.  اما باید دقت نمود، استفاده زیاد از ضد تعریق ها در دراز مدت می تواند مشکلات زیادی را برای فرد به وجود آورد.

همچنین برای تاثیر گذاری بهینه و عملکرد مناسب این محصول بهتر است هنگام شب از آن استفاده نموده و یا بعد از استحمام و خشک کردن کامل بدن از ضد تعریق استفاده شود.  این روش کمک می کند تا ژل ضد تعریق اثر بیشتری داشته و تعداد دفعات استفاده از آن نیز کاهش پیدا می کند.

حال با این توضیح مختصر در ادامه می پردازیم به معرفی چند نمونه از انواع بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه توسط سایت دیجی کالا به فروش می رسد.

ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل ZH101 حجم ۷۵ میلی لیتر

عمل تعریق یک واکنش مفید برای رسیدن دمای بدن به حد تعادل است،  اما به دلیل برخی از شرایط هوای گرم،  فعالیت زیاد و ورزش و نیز برخی از بیماری ها مانند تیروئید،  یائسگی،  تغییرات هورمونی،  بیماری هوچگین،  استرس و سایر موارد قسمت هایی از بدن نظیر زیر بغل،  کشاله ران،  پیشانی و کف دست به شدت عرق می کند،  و باکتری های ایجاد کننده بوی نامطبوع نیز مجال رشد در این قسمت ها را پیدا نموده و باعث بوی بد شده که بسیار ناخوشایند می باشد.

از این رو انواع محصولات ضد تعریق مانند کرم ها و ژل های ضد تعریق وجود دارند که موجب قطع موقت خروجی غدد عرق می شوند و سطح پوست را خشک نگه می دارند.  همچنین مانع از ایجاد بوی بد و ناخوشایند می شوند.

محصول مردانه کامان یک ژل ضد تعریق بر پایه آب است که علاوه بر کاهش تعریق،  به دلیل ترکیبات و مواد مرطوب کننده پوست را نرم نگه می دارد. همچنین باعث ایجاد بوی مطبوع شده و در پوست چسبندگی ایجاد نمی کند.

دیگر آنکه ترکیبات آن فاقد پارابن و الکل است،  از این رو هیچ گونه عارضه ای برای پوست ایجاد نمی کند.  البته لازم به ذکر است که ژل های ضد تعریق همچون سایر محصولات به دلیل دارا بودن ترکیبات آلومینیوم کلروهیدرات که اثر قابض بر روی منافذ خروجی غدد عرق دارند،  یک ماده شیمیایی بوده و باید در استفاده از آنها حد تعادل رعایت شود.

برای تاثیر گذاری بیشتر این محصول بعد از استحمام و یا قبل از انجام فعالیت سنگین و یا ورزش برای زیر بغل خود استفاده کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل ZH102 حجم ۷۵ میلی لیتر

 

ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل Lang lasting حجم ۷۵ میلی لیتر

یکی دیگر از محصولات برند کامان ضد تعریق مدل لانگ لاستینگ می باشد که دارای عصاره روغن درخت چای می باشد.  ترکیب عصاره چای در آن باعث می شود تا این ژل خاصیت آنتی باکتریال و ضد ویروس داشته باشد،  و به همین دلیل از ایجاد باکتری های تولید کننده بوی بد جلوگیری می کند،  و باعث خوشبو شدن بدن نیز می شود.

از دیگر خواص روغن درخت چای اینکه انواع جوش و آکنه را از سطح پاک نموده و به عنوان یک ضد قارچ لکه های پوستی را نیز از بین می برد. دیگر آنکه برای رفع پیری پوست موثر بوده و سلول های پوست را تقویت می کند.

ژل ضد تعریق کامان با دارا بودن عصاره چای از ایجاد هر گونه خارش و سوزش و قرمزی ناشی از عرق سوز شدن جلوگیری نموده و از این رو برای انواع پوست ها به ویژه پوست های حساس یک محصول مناسب و سازگار می باشد. ماندگاری این ژل تا ۲۴ ساعت است و می توان از آن بعد از استحمام و یا قبل از فعالیت های سنگین برای کاهش تعریق استفاده نمود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل Lang lasting حجم ۷۵ میلی لیتر

 

ژل شفاف ضد تعریق سکرت مدل Protecting Powder حجم ۷۳ میلی لیتر

یکی از بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه برند سکرت می باشد که با ترکیبات و فرمولاسیون خاص برای رفع تعریق موثر است.  این محصول جذب و ماندگاری خوبی دارد.  به طوری که اثر آن به مدت ۴۸ ساعت بر روی پوست می ماند.

در هوای گرم تابستان و همچنین در هنگام فعالیت سنگین و ورزش تعریق افزایش می یابد.  مصرف برخی داروها و بیماری ها نظیر تیروئید و نارسائی های هورمونی و یائسگی و غیره نیز باعث می شود تا بدن بیشتر عرق کند.  از این رو استفاده از ضد تعریق ها می تواند در رفع موقت و کاهش تعریق موثر باشد.

این محصول همچنین خاصیت ضد حساسیت دارد،  و به دلیل ترکیبات و فرمولاسیون از پوست در برابر حساسیت ناشی از عرق سوز شدن حفظ می کند.  ترکیب بر پایه آب این ژل همچنین باعث نرمی و ملایمت پوست می شود.  این محصول برای آقایان و هم خانم ها مناسب و قابل استفاده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ژل شفاف ضد تعریق سکرت مدل Protecting Powder حجم ۷۳ میلی لیتر

 

ژل شفاف ضد تعریق مردانه سودا مدل Endurance حجم ۷۵ میلی لیتر

ژل شفاف ضد تعریق سودا دارای خاصیت ضد حساسیت بوده و مواد و ترکیبات این محصول پوست را از حساسیت و قرمزی ناشی از عرق سوز شدن حفظ می کند.  استفاده از این محصول مشترک برای خانم و هم آقا می باشد،  و یکی از بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه و نیز زنانه می باشد که با توجه به کیفیت قیمت مناسبی نیز دارد.

از دیگر ویژگی های این محصول نرمی و لطافت بخشیدن به پوست است که مواد این ژل  بر پایه آب می باشد،  به حفظ رطوبت پوست نیز کمک می کند. ماندگاری این محصول ۴۸ ساعته و به خوبی جذب پوست می شود.

این محصول همچنین بوی مطبوعی را بر روی پوست ایجاد نموده و با قطع و کاهش موقتی تعریق مانه ایجاد بوی ناخوشایند می گردد. برای تاثیرگذاری بیشتر این محصول بعد از استحمام آن را استفاده نمایید. این ژل خاصیت ضد باکتری داشته و علاوه بر کاهش تعریق،  پوست را نیز ضد عفونی می کند.

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ارائه کننده کالاهای مرغوب از برندهای معتبر که محصولات خود را با ضمانت در کیفیت و سلامت کالا به مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می کند.  شما همواره و به طور شبانه روزی می توانید جهت آشنایی با انواع بهترین مارک های ژل شفاف ضد تعریق مردانه و زنانه به این سایت آنلاین مراجعه و نسبت به انتخاب و خرید آنها اقدام نمایید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه ژل شفاف ضد تعریق مردانه سودا مدل Endurance حجم ۷۵ میلی لیتر

امتیاز دهید