مقایسه بهترین مارک های چرخ‌ خیاطی

0

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

بهترین مارک چرخ‌ خیاطی

یکی دیگر از وسایل کاربردی در منزل، چرخ خیاطی است. چرخ خیاطی هم یکی از وسایلی است که هم‌گام با پیشرفت و فناوری رشد کرده و امروزه مدل‌های مدرن و پیشرفته آن‌ تولید شده است. چرخ خیاطی انواع مختلفی داشته و هر نوع آن با دیگری تفاوت‌هایی دارد. خریداران این وسیله باید بسته به نیاز خودشان و بودجه‌ای که برای خرید چرخ خیاطی در نظر گرفته‌اند، این ماشین را خریداری کنند. ما در این مقاله در مجله لوازم خانگی بونگ درباره انواع چرخ خیاطی، راهنمای خرید چرخ خیاطی، پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی صحبت کرده‌ایم. شما خریداران عزیز می‌توانید، با مطالعه این مطلب، بهترین کارآمدترین چرخ خیاطی را خریداری کنید.

چرخ خیاطی

چرخ خیاطی یکی از وسایل کاربردی در هر خانه‌ای محسوب می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت، از آن جایی که خیاطی یک هنر است، پس خرید چرخ خیاطی اولین قدم و ضروری‌ترین کار برای شروع خیاطی به شمار می‌رود. چرخ خیاطی، مانند وسایل دیگر هم قدم با تکنولوژی و فناوری پیش رفته و چرخ خیاطی‌های قدیمی کم کم جای خود را به چرخ خیاطی‌های برقی و پیشرفته دادند. اگر شما در خرید چرخ خیاطی نهایت دقتتان را به کار بگیرید و سعی کنید کارآمدترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی را انتخاب کنید، می‌توانید سالیان سال از آن استفاده کنید.

انواع چرخ خیاطی

چرخ خیاطی انواع مختلفی دارد. هر یک از انواع چرخ، کار به خصوصی را انجام می‌دهند. مثلا چرخ خیاطی سر دوز فقط مناسب سر دوز کردن و چرخ خیاطی میاندوز فقط مناسب میاندوز کردن است. اما در حالت کلی؛ چرخ خیاطی‌ها در ۳ دسته عمده تقسیم بندی می‌شوند. ما در این مقاله از مجله لوازم خانگی بونگ درباره این ۳ دسته توضیحاتی ارائه داده‌ و در ادامه مطالب به بهترین مارک‌های چرخ خیاطی برقی پرداخته‌ایم.

چرخ خیاطی‌های دستی

این دسته از چرخ خیاطی‌ها قیمت زیادی نداشته و با چرخاندن دسته چرخ خیاطی کار می‌کنند. چرخ‌ خیاطی‌های دستی برنامه‌های دوخت زیادی هم ندارند و برای استفاده‌های معمولی و فقط دوخت مستقیم کارآیی دارند. چرخ خیاطی‌های دستی در دسته قدیمی‌ترین چرخ خیاطی‌ها قرار می‌گیرند.

چرخ خیاطی‌های برقی

چرخ خیاطی‌های برقی جزو چرخ خیاطی‌های خانگی محسوب می‌شوند. این چرخ خیاطی‌ها با پدال و نیروی برق کار کرده و بنابراین از چرخ خیاطی‌های دستی سرعت بالاتری دارند. این دسته از چرخ خیاطی‌ها دارای انواع مختلفی از دوخت بوده و می‌توان انواع پارچه را با این چرخ خیاطی‌ها دوخت. اگر قصد خرید چرخ خیاطی‌های برقی را دارید، بعد از بررسی بهترین مارک‌های چرخ خیاطی، قیمت‌ها را مقایسه کرده و اقدام به خرید آن از مراکز معتبر کنید.

چرخ خیاطی صنعتی

چر‌خ خیاطی‌های صنعتی برنامه‌های دوخت متنوع داشته و قابلیت دوخت پارچه‌های ضخیم و کلفت را نیز دارا هستند. این چرخ خیاطی‌ها مناسب استفاده در کارگاه‌های خیاطی می‌باشند.

ما در این مقاله، درباره چرخ خیاطی‌های برقی صحبت کرده و ویژگی‌های آن‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم. شما با مطالعه این مقاله می‌توانید، بهترین مارک‌های چرخ‌ خیاطی را با مناسب‌ترین قیمت از دیجی کالا خریداری کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

یک چرخ خیاطی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

برای این که بتوانید بهترین چرخ خیاطی را خریداری کرده و از آن استفاده کنید، باید با ویژگی‌های یک چرخ خیاطی خوب آشنا باشید. بنابراین لازم است، قبل از این که اقدام به خرید چرخ خیاطی کنید، قیمت بهترین مارک‌های چرخ خیاطی را بررسی کرده و به میزان بودجه‌ای که دارید، بهترین مارک را خریداری کنید. ما در مجله لوازم خانگی بونگ درباره ویژگی‌های کلی یک چرخ خیاطی خوب صحبت کرده‌ایم تا شما خرید راحت‌تری داشته باشید.

ماکوی چرخ خیاطی بهتر است گرد باشد

ماکو، همان محفظه چرخش ماسوره بوده و در صورت نبود آن امکان دوختن هیچ نوع پارچه‌ای وجود ندارد. ماکو در چرخ خیاطی‌ها به ۲ صورت گرد و دراز وجود دارد. ماکوی گرد سر و صدا و ارتعاش کمتری از ماکوی دراز ایجاد می‌کند. در هنگام خرید چرخ خیاطی به ماکو آن توجه کرده و سعی کنید چرخ خیاطی خریداری کنید که ماکوی گرد داشته باشد. در چرخ خیاطی‌ها محل قرارگیری ماکو هم مهم است. بهتر است ماکو در جایی قرار گرفته باشد که برای تمیز کردن آن نیازی به برگرداندن چرخ خیاطی نباشد. بهترین مارک‌های چرخ خیاطی خانگی معمولا دارای ماکوی گرد هستند.

خرید چرخ خیاطی با قابلیت سوزن پایین

داشتن قابلیت سوزن پایین به خیاط اجازه می‌دهد تا بتواند موقعیت سوزن را مشخص کرده و سوزن را در موقعیت بالا و یا پایین قرار دهد. این قابلیت به کاربر این اجازه را می‌دهد تا موقعیت سوزن را تغییر دهد. هنگام دوخت انواع مختلفی از پارچه این قابلیت از اهمیت زیادی برخوردار است. پس در خرید و انتخاب چرخ خیاطی به این نکته هم توجه کنید. برای خرید و آشنایی بیشتر با بهترین مارک‌های چرخ خیاطی به سایت دیجی کالا مراجعه کنید.

دارای سوزن نخ‌کن اتوماتیک باشد

اگر قصد خرید چرخ خیاطی را دارید، سعی کنید چرخ خیاطی را خریداری کنید که قابلیت سوزن نخ‌کن اتوماتیک داشته باشد. سوزن نخ کن اتوماتیک یک قلاب است که با عملکرد جهشی باعث عبور نخ از سوراخ سوزن می‌شود. با داشتن این قابلیت دیگر برای نخ کردن سوزن به دست و چشم شما فشار نمی‌آید و خیاطی برای شما راحت‌تر خواهد شد. البته شایان ذکر است که معمولا بهترین مارک‌های چرخ خیاطی دارای این قابلیت هستند.

دارای جا دکمه‌زن تک مرحله‌ای باشد

اگر شما چرخ خیاطی خریداری کنید که دارای قابلیت جا دکمه‌زن تک مرحله‌ای باشد، دیگر برای دکمه زدن نیازی به دستگاه‌های دیگر ندارید. فقط کافیست آن را تنظیم کرده و سپس به راحتی و بدون این که پارچه را دست‌کاری کنید، می‌توانید یک جا دکمه خیلی خوب ایجاد کنید. جا دکمه‌زن‌های تک مرحله‌ای، فقط با یک حرکت جا دکمه‌ای عالی ایجاد می‌کنند.

قابلیت دوخت انواع مختلف پارچه

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در خرید چرخ خیاطی باید به آن دقت کنید، پایه فشاردهنده چرخ خیاطی است. پایه فشاردهنده چرخ خیاطی باید قوی باشد تا بتوانید بدون این که فشار زیادی به چرخ خیاطی وارد کنید، پارچه‌ها و درزهای ضخیم و کلفت را بدوزید. معمولا چرخ خیاطی‌های پیشرفته و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی دارای پایه فشار دهنده محکم هستند، تا در هنگام دوخت انواع پارچه به چرخ خیاطی فشار زیادی وارد نشود.

دارای دستگاه تنظیم کشش نخ باشد

دستگاه تنظیم کشش نخ، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید به راحتی با شماره‌هایی که روی دستگاه قرار دارد کشش نخ را تنظیم کنید. دستگاه تنظیم کشش نخ، میزان کشش نخ را تنظیم کرده و مانع از پاره شدن نخ می‌شود.

پشتیبانی از برنامه‌های دوخت متنوع

شما بهتر است چرخی را خریداری کنید که علاوه بر دوخت مستقیم بتواند حداقل سه نوع دوخت دیگر هم بزند. بهترین مارک‌های چرخ خیاطی معمولا دارای تنوع در برنامه‌های دوخت هستند. چرخ‌هایی که قابلیت دوخت زیگزاگ و دو سوزنی را دارند، پیشرفته‌تر از باقی چرخ خیاطی‌های برقی هستند و به راحتی می‌توان با استفاده از آن‌ها، انواع پارچه را با مدل‌های مختلف دوخت.

دارای نگه‌دارنده (پرسرفوت) قابل تنظیم باشد

در خرید چرخ خیاطی به این قابلیت توجه کنید. نگه‌دارنده قابل تنظیم این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با تنظیم پایه چرخ، میزان تنگی پارچه را کنترل کنید. اگر می‌خواهید زیپ بدوزید و یا ۲ پارچه را به هم متصل کنید، چرخ شما باید قابلیت تنظیم پرسرفوت را داشته باشد.

داشتن بازوی آزاد

اگر خیاط هستید و می‌خواهید سرآستین بدوزید، نیاز به این قابلیت دارید. شما برای دوخت سرآستین، دم‌پای شلوار و پاکتی باید از بازوی آزاد در چرخ خیاطی استفاده کنید. برای مقایسه بهترین مارک‌های چرخ خیاطی با هم این پارامتر را هم مورد بررسی قرار دهید.

قرار گرفتن قرقره در بالای دستگاه

در صورتی که در چرخ خیاطی شما قرقره بالای دستگاه قرار گرفته باشد، شما محدودیتی برای قرار دادن قرقره نخواهید داشت. در بیشتر چرخ خیاطی‌ها از جمله بهترین مارک‌های چرخ خیاطی، قرقره در بالای دستگاه قرار می‌گیرد. قرقره‌ها معمولا دوخت زیرین پارچه را انجام می‌دهند. قرار دادن قرقره در قسمت بالایی دستگاه افزون بر جاگذاری راحت‌تر قرقره، باعث صرفه‌جویی در زمان هم می‌شود.

سبک باشد

هنگام خرید چرخ خیاطی به سبک و قابل حمل بودن چرخ خیاطی هم توجه کنید. البته چرخ خیاطی نباید آنقدر سبک باشد که به دستگاه آسیب برساند. این ویژگی یکی از ویژگی‌های مهم برای افرادی است که اغلب جای چرخ خیاطی را تغییر می‌دهند.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

۵ مدل از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی

چرخ خیاطی از وسایل مهم و ضروری در هر خانه‌ای محسوب می‌شود و می‌تواند خیلی از هزینه‌های زندگی را کاهش دهد. اما؛ برخی این ماشین را جزو وسایل ضروری محسوب نمی‌کنند و از خرید آن خودداری می‌کنند. در صورتی که این ماشین خیلی از جاهای ضروری در زندگی اشخاص به کار می‌آید. مثلا؛ وقتی لباسی خریداری می‌کنید که کمی سایز آن بزرگ و یا قد آن بلند است، خودتان به راحتی می‌توانید این تعمیرات جزئی را انجام دهید، بدون آن که به خیاط نیاز داشته باشید و یا بخواهید هزینه‌ای برای این تعمیرات بپردازید. گاهی می‌خواهید به مهمانی بروید ولی لباس شما پاره می‌شود، به راحتی و با سرعت می‌توانید آن را تعمیر کنید. برای خرید این وسیله سعی کنید، بهترین مارک‌های چرخ خیاطی را بررسی کرده و بسته به بودجه‌ای که دارید، چرخ خیاطی مورد نیاز خود را در بهترین مارک خریداری کنید.

چرخ خیاطی مارشال مدل ۱۱۰۰۰s max

این مدل از چرخ خیاطی مارشال، صدای کمی داشته و جزو چرخ خیاطی‌های خانگی محسوب می‌شود. چرخ خیاطی مارشال مدل ۱۱۰۰۰S max دارای تنوع دوختی بالایی بوده و برای خیاطی از مبتدی تا پیشرفته مناسب هستند. این چرخ خیاطی به خاطر ظاهر زیبایی که دارد، معمولا مورد توجه عروس خانم‌ها قرار گرفته و دستگاهی مناسب برای تکمیل جهیزیه است. این مدل از چرخ خیاطی یکی از بهترین مارک‌های چرخ خیاطی محسوب می‌شود. چرخ خیاطی مارشال مدل ۱۱۰۰۰S max دارای بدنه خارجی فایبرگلاس مقاوم و بدنه داخلی آلومینیوم محکم است. قاب ماکوی این چرخ خیاطی فلزی می‌باشد. این مدل از چرخ خیاطی مارشال هیچ نیازی به آداپتور نداشته و با فشردن پدال، کار خیاطی شروع می‌شود.

اگر قصد خرید یکی از بهترین مارک‌های چرخ ‌خیاطی را دارید، چرخ خیاطی مارشال مدل ۱۱۰۰۰s max بهترین انتخاب خواهد بود. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به داشتن جعبه محافظ، ۱ بسته سوزن، ماسوره و پایه‌های سردوزی،دکمه‌دوزی، لبه‌دوزی، جادکمه و زیپ‌دوزی اشاره کرد. این چرخ خیاطی بسیار باکیفیت است. برای خرید چرخ خیاطی مارشال مدل ۱۱۰۰۰ با قیمت مناسب می‌توانید به سایت دیجی کالا مراجعه کنید.

 

ویژگی‌ها  مشخصات
بازوی آزاد دارد
ماکو گرد
جنس بدنه خارجی فایبرگلاس مقاوم
جنس بدنه داخلی آلومینیوم محکم
تنوع دوخت ۳۶ مدل دوخت متنوع
سوزن نخ‌کن اتوماتیک دارد
میزان برق مصرفی ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت
وزن ۸ کیلوگرم
اهرم فشار پایه دارد
قابلیت‌های دوخت زیگزاگ، دندان موشی، جادکمه ۴ مرحله‌ای، دکمه‌دوزی، ساده‌دوزی، گلدوزی، تکه‌دوزی، زیگزاگ سه مرحله‌ای، پس‌دوزی، زیپ‌دوزی، لبه‌دوزی، ژتون‌دوزی، دوخت پارچه‌های نازک، دوخت پارچه‌های ضخیم، سردوز
قابلیت دوخت ۲ سوزنه دارد
طول دوخت ۴ میلی‌متر
عرض دوخت ۵ میلی‌متر
سایر ویژگی‌ها ·         دارای درب جعبه محافظ

·         دارای گارانتی ۲۴ ماهه نیکو دوخت

·         دارای لامپ LED

·         قدرت و کیفیت بالا

·         کم صدا

·         تمیز دوز

·         عملکرد بالا

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

 

چرخ خیاطی مارشال مدل ۸۹۰۰s max

کمپانی نیکو دوخت ماشین، نمایندگی‌ چرخ خیاطی مارشال است. یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین مدل‌های چرخ‌ خیاطی مارشال، مدل ۸۹۰۰S است که توسط این کمپانی به فروش می‌رسد. چرخ خیاطی مارشال مدل ۸۹۰۰s دارای ۳۶ برنامه برای دوخت و دوز بوده و به عبارتی تمام نیازهای لازم یک خیاط برای دوخت لباس را فراهم می‌کند. از دوخت مستقیم و ساده گرفته تا دکمه‌ دوزی و زیپ دوزی. این چرخ خیاطی دارای کار پیش‌بر اتوماتیک است. یعنی؛ با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان هر نوع گلدوزی با کارگاه را انجام داد. دستگاه چرخ خیاطی مارشال یکی دیگر از بهترین مارک‌های چرخ خیاطی است که با خرید آن می‌توانید از صفر تا صد دوخت لباس را بدون نیاز به وسیله‌ای دیگر انجام دهید.

چرخ خیاطی مارشال بسیار سبک، کم صدا و کم مصرف است. از وسایل همراه این مدل از چرخ خیاطی مارشال می‌توان به ۱ بسته سوزن، پایه زیپ‌دوزی، پایه پس‌دوزی و پایه جا دکمه اشاره کرد. ماکوی این چرخ خیاطی به صورت نیم دور تمام فلز است.

 

ویژگی‌ها  مشخصات
بازوی آزاد دارد
ماکو گرد
جنس بدنه خارجی فایبرگلاس
جنس بدنه داخلی آلومینیوم محکم
تنوع دوخت ۳۶ مدل دوخت متنوع
سوزن نخ‌کن اتوماتیک دارد
میزان برق مصرفی ۲۲۰ ولت
وزن ۸ کیلوگرم
اهرم فشار پایه دارد
قابلیت‌های دوخت دوخت ساده، زیگزاگ، گلدوزی، پارچه‌های ضخیم و نازک، زیپ‌دوزی، دکمه‌زن و جا دکمه‌زن، پس‌دوزی، سردوز، کاموادوزی، ژتون‌دوزی
قابلیت دوخت ۲ سوزنه
طول دوخت ۴ سانتی‌متر
عرض دوخت ۵ سانتی‌متر
سایر ویژگی‌ها ·         پدالی

·         بسیار زیبا و کاربردی

·         دارای دفترچه راهنمای فارسی و سی دی              اموزشی

·         امکان ضخیم دوزی و نازک دوزی

·         دارای گارانتی ۲۴ ماهه نیکو دوخت ماشین

 

 

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل رز ۲۱۰

چرخ خیاطی کاچیران مدل Rose 210 یکی از محصولات شرکت کاچیران است. این چرخ خیاطی که اخیرا تولید شده، نسبت به چرخ خیاطی‌های دیگر این کمپانی، سبک‌تر بوده و جای کم‌تری را اشغال می‌کند. این دستگاه یکی از بهترین مارک‌های چرخ خیاطی به شمار رفته و به خاطر طراحی زیبا، رنگ سفید و هم‌چنین جنس بدنه، مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. این دستگاه با داشتن پدال برقی، سرعت دوخت و دوز را بالا برده و طول و عرض متعادلی برای دوخت انواع پارچه و لباس دارد. تمام قطعات الکتریکی که در این مدل از چرخ خیاطی استفاده شده، طبق استانداردهای اتحادیه اروپاست.

چرخ خیاطی کاچیران مدل Rose 210 از دسته چرخ خیاطی‌های بسیار سبک است و بنابراین برای افرادی که مدام جای چرخ خیاطی را تغییر می‌دهند مناسب است. از وسایل همراه این مدل از چرخ خیاطی کاچیران، می‌توان به روغن مخصوص چرخ خیاطی، ۱ بسته سوزن، قیچی سر نخ زن اشاره کرد. اگر قصد خرید یکی از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی را دارید، مدل رز ۲۱۰ از کمپانی کاچیران می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد.

 

 

ویژگی‌ها  مشخصات
بازوی آزاد دارد
ماکو گرد
جنس بدنه خارجی فایبرگلاس
جنس بدنه داخلی آلومینیوم محکم
تنوع دوخت ۱۰ تنوع دوخت حاشیه
سوزن نخ‌کن اتوماتیک ندارد
میزان برق مصرفی ۲۲۰ ولت
وزن ۵.۳ کیلوگرم
اهرم فشار پایه دارد
قابلیت‌های دوخت  ساده، زیگزاگ، گلدوزی، تیکه دوزی، پارچه‌های ضخیم و نازک، زیپ‌دوزی، دکمه‌زن و جا دکمه‌زن، کاموا دوزی، پس‌دوزی
قابلیت دوخت ۲ سوزنه
طول دوخت ۴ سانتی‌متر
عرض دوخت ۵ سانتی‌متر
سایر ویژگی‌ها ·         دارای گواهی‌نامه ایمنی سازمان استاندارد

·         گارانتی ۳۰ ماهه کاچیران

·         قابلیت ضخیم‌دوزی

·         دارای ماسوره پیچی اتوماتیک

·         بسیار سبک

·         دارای چراغ LED

·         دارای سیستم برش‌گر نخ

·         قابلیت گرددوزی تا قطر ۱۲۰ میلی‌متر

·         پدالی

·         جا دکمه‌زن ۴ مرحله‌ای

·         قیمت مناسب

·         دوخت آسان

·         بسیار کم صدا

 

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

 

چرخ خیاطی وترون مدل SPW

مدل وترون از سری چرخ خیاطی‌های باکیفیت جانتک به شمار می‌رود. چرخ خیاطی وترون مدل SPW دارای ۳۲ مدل تنوع دوختی است. این چرخ خیاطی دارای قابلیت‌های بالایی برای دوخت البسه می‌باشد. مدل SPW قابلیت نصب انواع سوزن از سایز ۹ تا سایز ۱۸ را داراست. این ماشین خیاطی، یکی از بهترین مارک‌های چرخ خیاطی برای دوخت انواع پارچه و گلدوزی‌های زیبا و ظریف محسوب می‌شود. حتی اگر مبتدی هستید هم می‌توانید از این چرخ خیاطی استفاده کنید، دفترچه راهنمای این محصول به صورت کاملا شفاف تمام توضیحات لازم را داده است.

ماکو در این مدل از چرخ خیاطی گرد بوده و جنس آن تماما از فلز است. بنابراین در هنگام دوخت صدای بسیار کمی را تولید می‌کند. چرخ خیاطی وترون دارای جا دکمه‌زن ۴ مرحله‌ای نیز می‌باشد. اگر قصد خرید چرخ خیاطی وترون با ارزان‌ترین قیمت‌ را دارید، به سایت دیجی کالا مراجعه کنید.

 

ویژگی‌ها  مشخصات
بازوی آزاد دارد
ماکو گرد
جنس بدنه خارجی ABS
جنس بدنه داخلی  آلومینیوم سبک و محکم
تنوع دوخت ۳۲ مدل تنوع دوختی
سوزن نخ‌کن اتوماتیک دارد
میزان برق مصرفی ۲۲۰ ولت
وزن ۷ کیلوگرم
اهرم فشار پایه دارد
قابلیت‌های دوخت دوخت ساده، زیگزاگ، گلدوزی، تکه‌دوزی، پارچه‌های ضخیم و نازک، زیپ‌دوزی، لبه‌دوزی، دکمه‌زن و جا دکمه‌زن، پس‌دوزی، ژرسه‌دوزی، دکمه‌دوزی، سردوز
قابلیت دوخت ۲ سوزنه
طول دوخت ۴ سانتی‌متر
عرض دوخت ۵ سانتی‌متر
سایر ویژگی‌ها ·         گارانتی ۲۴ ماهه طلایی نگین

·         پدالی

·         قیمت مناسب

·         قابلیت دوخت توپر

·         کم صدا

·         قابلیت تنظیم سرعت دوخت

·         قابلیت ضخیم‌دوزی

·         قابلیت نازک دوزی

·         دارای آداپتور

·         دارای جا دکمه‌زن ۴ مرحله‌ای

 

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

چرخ خیاطی مارشال مدل ۸۸۰۰s max

یکی دیگر از تولیدات شرکت نیکو دوخت ماشین، چرخ خیاطی مارشال مدل ۸۸۰۰s max است. این ماشین خیاطی دارای ۲۵ برنامه دوخت است و همه امکانات و قابلیت‌های لازم برای یک خیاطی تمیز را داراست. این چرخ خیاطی هم مثل مدل ۸۹۰۰s max دارای کار پیش‌بر اتومات بوده که با استفاده از این قابلیت می‌توان انواع گلدوزی با کارگاه را به راحت‌ترین شکل ممکن انجام داد. ماکوی این نوع چرخ خیاطی هم از نوع گرد و تماما فلزی است. به همین دلیل در هنگام دوخت صدای خیلی کمی دارد. اگر به فکر خرید یکی از بهترین مارک‌های چرخ خیاطی هستید، چرخ خیاطی مارشال یکی از انتخاب‌های مناسب برای شماست. چه در هنر خیاطی مبتدی باشید و چه حرفه‌ای! مدل ۸۸۰۰ چرخ خیاطی مارشال برای هر سطحی از خیاطی مناسب است.

از جمله وسایل همراه این چرخ خیاطی، می‌توان به ۱ بسته سوزن، دفترچه راهنمای فارسی، پایه‌های زیپ‌دوزی، پس‌دوزی و جا دکمه اشاره کرد. شما می‌توانید بهترین مارک‌های چرخ خیاطی را با مناسب‌ترین قیمت‌ها از دیجی کالا خریداری کنید.

 

ویژگی‌ها  مشخصات
بازوی آزاد
ماکو گرد
جنس بدنه خارجی فایبرگلاس
جنس بدنه داخلی آلومینیوم سخت و محکم
تنوع دوخت ۳۶ مدل تنوع دوختی
سوزن نخ‌کن اتوماتیک دارد
میزان برق مصرفی ۲۲۰ ولت
وزن ۸ کیلوگرم
اهرم فشار پایه دارد
قابلیت‌های دوخت دوخت ساده، زیگزاگ، گلدوزی، تیکه‌دوزی، پارچه‌های ضخیم و نازک، زیپ‌دوزی، سردوز، پس‌دوزی، دکمه‌زن و جا دکمه‌زن
قابلیت دوخت ۲ سوزنه
طول دوخت ۴ سانتی‌متر
عرض دوخت ۵ سانتی‌متر
سایر ویژگی‌ها ·         پدالی

·         کم صدا

·         دارای گارانتی ۲۴ ماهه نیکو دوخت ماشین

·         قابلیت ضخیم‌دوزی

·         قابلیت نازک‌دوزی

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ خیاطی و خرید انلاین

 

 

 

 

مقایسه بهترین مارک‌های چرخ خیاطی با هم

نتیجه‌گیری

ما در این مقاله از مجله لوازم خانگی بونگ ، به بررسی ۵ تا از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی پرداخته‌ایم. همانطور که گفتیم؛ چرخ خیاطی به طور کلی دارای ۳ مدل صنعتی، دستی و برقی می‌باشد. اگر به دنبال خرید چرخ خیاطی هستید باید با ویژگی‌های یک چرخ خیاطی خوب آشنا باشید. وجود ماکوی گرد، بازوی آزاد، برنامه‌های متنوع دوخت، اهرم فشار پایه، جنس داخلی و خارجی محکم و باکیفیت، سوزن نخ‌کن اتوماتیک و… از جمله ویژگی‌های بهترین چرخ خیاطی محسوب می‌شود. از جمله پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های چرخ خیاطی می‌توان به مارشال، کاچیران و وترون اشاره کرد.

این ۵ برند برتر و پرفروش، دارای ماکوی گرد و تمام فلز، جنس بدنه خارجی و داخلی باکیفیت و محکم، تنوع دوخت بالا هستند. برای خرید هر یک از این ۵ مارک، می‌توانید به سایت دیجی کالا مراجعه کرده و این چرخ خیاطی‌ها را با تخفیفات ویژه خریداری کنید.