بهترین مارک پوشک کودک و نوزاد

0

مهم ترین لباس کودک تا دو سالگی پوشک او می باشد.  بنابراین استفاده از یک پوشک استاندارد و با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کودکان از پوست لطیف و حساس تری نسبت به بزرگسالان برخوردار هستند،  و استفاده از پوشک مناسب  علاوه بر رعایت بهداشت، باید  به پوست آنها آسیب نرساند.

ما در این مقاله به بررسی بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد می پردازیم که می تواند به شما در انتخاب و خرید یک محصول خوب یاری کند.

ویژگی های استاندارد بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد

انتخاب برند معتبر برای خرید پوشک می تواند به شما این اطمینان را بدهد،  که کیفیت محصول از ضمانت بالایی برخوردار است.  همچنین طراحی پوشک باید طوری باشد که باعث انحراف پاهای کودک نشده و کودک بتواند به راحتی در آن تحرک داشته باشد.

قدرت جذب بالا،  عدم ایجاد حساسیت نیز از مواردی بوده که باید در انتخاب پوشک استاندارد آنها را مد نظر قرار داد.  پوشک باید متناسب با بدن کودک طراحی شده باشد،  که باعث مشکل و ایجاد آزار برای کودک نشود.

 در ادامه پنج تا از بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد را معرفی می کنیم،  که در سایت دیجی کالا از پرفروش ترین محصولات می باشد،  که می تواند به شما در انتخاب و خرید بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد کمک و یاری کند.

پوشک مولفیکس سایز ۴ بسته ۶۲ عددی

کیفیت برتر محصولات این برند نسبت به سایر رقبا از ویژگی های ممتاز آن می باشد.  پوشک مولفیکس سایز ۴ نسبت به بسته های کوچکتر با صرفه تر و قیمت مناسب تری دارند. جنس پوشک طوری است که پوست کودک اذیت نشده و از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.

پوشک مولفیکس با هر پوستی سازگار است و کودک در آن راحت است. جنس مواد تشکیل دهنده موجود در پوشک طوری است که به خوبی نم و رطوبت را جذب می کند.  اما با این وجود بهتر است پوشک کودک تعویض شود.  زیرا کش های  سمت کشاله ران در این پوشک کمی شل بوده و احتمال نشت و آلودگی خواهد بود. اما به دلیل بزرگ بودن این پوشک،  از هر گونه پخش آلودگی به محیط اطراف نیز جلوگیری می کند.

از دیگر ویژگی های پوشک مولفیکس،  قابلیت انعطاف زیاد پوشک می باشد که کودک را آزار نمی دهد،  و کودک در آن راحت و آزاد است. همچنین این پوشک قابلیت استفاده در شب و روز را دارد،  و بدون نگرانی از پخش آلودگی می توانید کودک را در طول شبانه روز با این پوشک نگهداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پوشک مولفیکس سایز ۴ بسته ۶۲ عددی

 

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

محصولات مای بیبی یکی از بهترین تولیدات داخلی می باشد،  که با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا به تولید پوشک کامل کودک اقدام می کند.

لایه رویی پوشک به نرمی پنبه است،  و کودک در آن راحت می باشد.  لایه تنفسی پوشک امکان عبور هو را دارد.  پوشک مای بیبی سری مهربان با پوست ضد حساسیت بوده و پوست کودک را در برابر حساسیت حفظ کرده و نرمی می بخشد.

این محصول حاوی عصاره بابونه بوده و علاوه بر. نرمی،  پوست کودک را خوشبو می کند.  لایه فوقانی پوشک جاذب است،  و رطوبت پوست را جذب کرده و همین باعث کاهش حساسیت پوستی در کودک خواهد شد.

ویژگی و مزایای دیگر پوشک مای بیبی سری مهربان با پوست،  لایه کشسانی راحت دور ران پا بوده که به کودک حس راحتی می دهد.  همینطور لایه محافظ کشسانی عمودی پوشک مانع از نشست ادرار می شود. چسب های محکم این پوشک دارای سی درصد کشسانی بیشتر در نوارهای کناری هستند،  که به راحتی تحرک کودکان را فراهم می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

 

پوشک کانفی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

پوشک کانفی یک محصول باکیفیت و جذب عالی،  که نم و رطوبت ادرار را پس نمی دهد.  قابلیت عبور هوا را دارد، و ضد حساسیت بوده و پوست کودک را آسیب نمی زند. به طوری که پوست کودک به راحتی تنفس می کند.

همچنین وجود لبه های جانبی ضد آب در این محصول از عبور رطوبت و نم به بیرون جلوگیری کرده و میزان جذب رطوبت بالایی دارد. در این محصول لوسیونی به کار رفته که پوست نوزاد را نرم و لطیف نگه می دارد.  همچنین از ایجاد بوی نامطبوع و بد پیشگیری می کند.

چسب های کناری در قسمت ران نوزاد و جلوی پوشک به دلیل دارا بودن نوار چسب های محکم و استاندارد به دفعات مورد نیاز به صورت چسبی بسته می شود. طراحی این پوشک طوری است که کودک به راحتی می تواند در آن تحرک داشته باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پوشک کانفی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

 

پوشک بارلی مدل Economic سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

یکی از ویژگی های مهم این محصول استفاده از پودر جاذب رطوبت و نیز منفذ در لایه های بیرونی و توزیع کننده آن می باشد. این پوشک رطوبت را در کوتاه ترین زمان جذب می کند.

همچنین وجود یک لایه عبور دهنده در ساختار پوشک مانع برگشت مایع به سطح پوست نوزاد می شود.  این پوشک قابلیت عبور هوا را دارد،  و باعث شده تا پوست نوزاد به راحتی تنفس کند.  وجود نوار چسب هایی در کنار و جلوی پوشک،  امکان بسته شدن را به دفعات مورد نیاز به صورت چسبی می دهد.

طراحی این پوشک به گونه ای است که اندازه آن متناسب با بدن کودک است،  و از عوارضی مانند انحراف پاهای کودک جلوگیری می کند.  همچنین کودک می تواند پاهایش را به خوبی در آن تکان داده و احساس راحتی نماید.

پوشک بارلی ضد حساسیت نیز بوده و استفاده از آن برای کودک مانع عفونت های ادراری و حساسیت های پوستی در او می گردد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پوشک بارلی مدل Economic سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

 

پوشک بچه مرسی سایز ۵ بسته ۳۰ عددی به همراه دستمال مرطوب

شستن دائم بدن کودک ممکن است که منجر به ایجاد مشکلاتی برای او شود.  از این رو استفاده از دستمال مرطوب نه تنها باعث ضد عفونی و تمیزی بدن کودک می شود.  بلکه علاوه بر آن مانع سرما خوردن او نیز می گردد.

دارا بودن دستمال مرطوب به همراه پوشک بچه مرسی یکی از امتیازات این محصول به شمار می رود.  زیرا می توانید در مواقعی که دسترسی به آب نیست،  از آن به دفعات زیاد استفاده کنید.

این محصول همچنین طوری طراحی شده است که تحرک کودک در آن راحت باشد.  زیرا دارای سایز بزرگ است. همینطور نوارهای چسبی کنار کشاله ران به دفعات مورد نیاز بسته می شوند. ویژگی دیگر این محصول ضد حساسیت بودن می باشد،  که به پوست کودک آسیب نمی رساند.

مدل های ذکر شده در این برند پنج تا از بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد هستند،  که می توانید در دیجی کالا آنها را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نمایید.  دیجی کالا با ارائه بهترین محصولات در این زمینه توانسته بهترین مارک های پوشک کودک و نوزاد را از برندهای معتبر گلچین نموده و در اختیار مصرف کنندگان با ضمانت در خرید  قرار دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پوشک بچه مرسی سایز ۵ بسته ۳۰ عددی به همراه دستمال مرطوب

 

امتیاز دهید