بهترین مارک پودر سفید کننده دندان

0

بسیاری از افراد از ظاهر شدن دندان های لک دار و زردشان در جلوی جمع خجالت می کشند،  و سعی می کنند دندان هایشان دیده نشود.  سیگار کشیدن،  خوردن بیش از حد قهوه و چای سه عامل اصلی در ایجاد لک و زردی دندان هاست.

با اینکه مسواک و خمیر دندان می تواند دندان ها را تمیز و ضد عفونی کند،  اما گاهی لک ها و تیرگی های روی دندان با خمیر از بین نرفته و اثر آن تا مدت های طولانی بر روی دندان می ماند.  از این رو محصولاتی در بازار وجود دارد که در عرض مدت کوتاهی دندان ها را سفید نموده و از زردی و تیرگی دندان ها می کاهد.

یکی از این محصولات پودر سفید کننده دندان می باشد که دارای ترکیباتی از سیلیس و هیدروژن پراکسید می باشد که در سفیدی و درخشندگی دندان موثر است.

بنابراین ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان را به شما معرفی کنیم تا شما با آگاهی و شناخت بیشتری نسبت به انتخاب و خرید این محصولات اقدام کنید. اما در ابتدا به ویژگی ها و مزایای استفاده از  پودرهای سفید کننده دندان می پردازیم.  لطفا با ما همراه باشید.

ویژگی ها و مزایای پودرهای سفید کننده دندان

مشخص ترین فایده استفاده از این پودرها سفیدی و از بین بردن لک ها و جرم های دندان است که با مسواک زدن با خمیر دندان های معمولی از بین نمی روند.  این ویژگی می تواند به بهبود ظاهر افراد کمک کند،  و فرد با اعتماد به نفس بیشتری در جمع حضور داشته باشد.

همچنین با داشتن دندان های سفید و تمیز لبخند زیباتر شده و فرد هنگام صحبت کردن صورت جذاب تری خواهد داشت.  این ویژگی باعث می شود تا در نگاه و برخورد اول نیز همه مجذوب ظاهر او شوند،  و از این طریق بتواند ارتباط گرم تر و صمیمی تری با دیگران داشته باشد.

تحقیقات نشان داده که داشتن دندان های سفید و لبخند زیبا در زنان و مردان مسن ده الی بیست سال آنها را کمتر از سن واقعی شان نشان داده است.  زیرا دندان های سفید و مرتب باعث منحرف کردن دید دیگران در مقابل دیگر نواقص صورت شده و فرد جوان تر و جذاب تر در نظر دیگران دیده می شود.

استفاده راحت و مقرون به صرفه از دیگر ویژگی ها و مزایای این پودرها می باشد،  که به جای اینکه هر بار برای سفید کردن دندان ها به دندان پزشکی مراجعه کنید،  با استفاده از این پودر می توانید در کمترین زمان و با حداقل هزینه دندان های خود را سفید و جذاب نمایید.

با این حال باید دقت نمود که استفاده مداوم و روزانه از این محصول می تواند به مینای دندان آسیب برساند و آن را نسبت به سردی و گرمی حساس کند.  همچنین باعث آسیب رسیدن به لثه و شکستگی دندان شود.  بنابراین باید جانب اعتدال را رعایت نموده و حداکثر دو الی سه بار در هفته از این پودر استفاده کنید.

در ادامه به معرفی چند نمونه برتر  از بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان از برندهای معتبر و با کیفیت می پردازیم که توسط سایت دیجی کالا عرضه می شود.

پودر سفید کننده دندان وی وان مدل mint حجم ۵۰ گرم

پودر سفید کننده وی وان از بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان می باشد که با ترکیبات و مواد فلوراید موجود در آن از ایجاد و دوام لکه های قهوه ای بر روی دندان جلوگیری می کند. با استفاده از این محصول به مرور زمان تمام لک هایی که در اثر مصرف سیگار و چای بر روی دندان ایجاد شده از بین می رود.

همچنین این پودر به کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی کمک نموده و باعث جذب سریع فلوراید می شود.  نوع عصاره موجود در این محصول نعناع بوده که علاوه بر جرم گیری و سفید کردن دندان،  دهان را نیز خوشبو می کند.

فرمولاسیون این پودر به گونه ای است که سختی کمتری نسبت به مینای دندان دارد،  بنابراین سبب بروز  خراشی به مینای دندان نخواهد شد. با این حال با توجه به ترکیبات و مواد شیمایی سیلیس و هیدروژن پر اکسید موجود در آن توصیه می شود هفته ای یک الی سه بار ( بسته به میزان جرم دندان ) از آن استفاده شده تا در دراز مدت به مینای دندان آسیب نرساند.

نحوه استفاده از این محصول بعد از تمیز کردن و شستشوی کامل دهان و دندان مسواک تمیز و مرطوب را داخل پودر فرو برده و دندان را با آن مسواک بزنید.  برای افراد سیگاری که قصد دارند نتیجه بهتری بگیرند،  هفته ای دو الی سه بار با این پودر دندان های خود را مسواک بزنند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پودر سفید کننده دندان وی وان مدل mint حجم ۵۰ گرم

 

پودر سفید کننده دندان وی وان مدل Euacalyptus حجم ۵۰ گرم

یکی از بدترین حالت هایی که در چهره فرد می توان با آن رو به رو شد دیدن لک های زشت و قهوه ای می باشد که در هنگام خندیدن و صحبت کردن بر روی دندان های وی ظاهر نمایان می شوند.  عواملی از جمله مصرف چای و سیگار می تواند منجر به ایجاد لک و جرم بر روی دندان شود،  که ظاهر ناخوشایندی دارد.

وی وان از برندهای پیشرو و یکی از بهترین مارک های پودر های سفید کننده دندان در زمینه تولید محصولات بهداشتی است که با ارائه و تولید انواع پودر سفید کننده دندان توانسته محصولاتی با کیفیت و فرمول پیشرفته عرضه کند که به لحاظ کارآیی و عملکرد مناسب یکی از پیشگامان در این زمینه است.

یکی دیگر از محصولات این برند پودر سفید کننده دندان با طعم اکالیپتوس می باشد که با پاکسازی کامل لک های ناشی از مصرف چای و سیگار را به مرور زمان از بین برده و از ایجاد جرم و پلاک روی دندان نیز جلوگیری کند.

همانطور که گفته شد این محصول دارای عصاره اکالیپتوس است و به همین دلیل ضد عفونی کامل دهان و دندان را نیز انجام می دهد.  ویتامین C موجود در این پودر لثه را شاداب و محکم نموده و مانع التهاب و آسیب به آن می شود.

سختی این پودر کمتر از مینای دندان است و از این رو آسیبی به مینا نمی رساند.  همچنین باعث جذب سریع فلوراید به طور موثر برای دندان می شود.  این محصول با توجه به کیفیت و کارآیی که دارد،  از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است و می توان با کمترین هزینه دندان ها را سفید کرد.

توصیه می شود برای نتیجه گیری بهتر از این محصول به ویژه برای افراد سیگاری،  هفته ای دو الی سه بار از آن استفاده کنید. جهت عملکرد صحیح از این محصول مسواک را در پودر فرو برده و به مدت حداقل ده دقیقه دندان های خود را با آن مسواک زده و سپس دهان خود را بشویید. این محصول یک پودر سفید کننده و هم ضد عفونی و خوشبو کننده نیز  می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پودر سفید کننده دندان وی وان مدل Euacalyptus حجم ۵۰ گرم

 

پودر سفید کننده دندان وی وان مدل Orange حجم ۵۰ گرم

از محصولات دیگر برند وی وان پودر سفید کننده مدل عصاره پرتغال که این محصول نیز به لحاظ کیفیت و کارآیی طرفداران خاص خود را دارد. از امتیازات ویژه  پودر عصاره پرتغال این است که علاوه بر از بین بردن لک های روی دندان،  پاکسازی کننده دندان و نیز جهت شستشوی کامل دندان نیز به کار می رود.

میزان تاثیر گذاری این پودر بالا بوده و جذب سریع فلوراید برای دندان دارد. همچنین رایحه مطلوب این محصول باعث خوشبو شدن دهان و دندان می شود.

از دیگر ویژگی های این محصول دارا بودن ویتامین C موجود در این پودر است که به شادابی لثه و استحکام آن کمک می کند.  این پودر دارای ذراتی با سختی کمتر از مینای دندان می باشد و از این رو سبب خراش به مینای دندان نخواهد شد.

استفاده از این محصول همچنین جرم و پلاک های دندان را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد،  و با استفاده مناسب و صحیح از این محصول هیچ گونه آسیبی متحمل دندان نمی شود.  افراد سیگاری می توانند برای نتیجه گیری بهینه هفته ای دو الی سه بار بعد از شستشو و نظافت با خمیر دندان،  مسواک تمیز و مرطوب را در پودر فرو برده و به مدت ده دقیقه دندان های خود را با این پودر مسواک و سپس بشویند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پودر سفید کننده دندان وی وان مدل Orange حجم ۵۰ گرم

 

پودر سفید کننده دندان کازیوه مدل زغال فعال وزن ۸۰ گرم

یکی از کاربردهای زغال فعال در سفید کردن دندان می باشد.  زغال فعال با پوسیدگی دندان مبارزه می کند و مانع ایجاد بیماری های لثه و بدبویی دهان می شود. همچنین می توان برای از بین بردن پلاک های ایجاد شده روی سطح دندان و لثه،  باکتری ها و باقی مانده غذاها که موجب زردی و تیرگی دندان می شوند، از زغال فعال استفاده نمود.

محصول کازیوه یکی از بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان می باشد که با دارا بودن زغال فعال موجود در آن لکه های سطح دندان را از بین می برد.

همچنین برخی لکه های تیره قهوه ای که ناشی از مصرف زیاد چای،  قهوه و سیگار بر روی سطح دندان ایجاد می شود با استفاده از این محصول کمتر شده و از بین می رود.  این محصول  علاوه بر سفید کردن دندان ها را نیز درخشان می کند.

ترکیبات این پودر بدون آمونیاک بوده و از آنجایی که سختی این محصول کمتر از مینای دندان است،  به آن آسیبی نمی رساند.  اما با این حال به دلیل دارا بودن مواد و ترکیبات شیمیایی در این پودر باید در استفاده از آن حد تعادل و احتیاط را رعایت نمود.  به طوری که هفته ای یک الی دو بار  از آن استفاده نمود.  این محصول کاهش دهنده جرم های دندان نیز  می باشد. برای استفاده بهینه از این محصول بعد از تمیز کردن دهان و دندان مسواک مرطوب و تمیز را به پودر زده و دندان ها را با مسواک آغشته به پودر مسواک بزنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پودر سفید کننده دندان کازیوه مدل زغال فعال وزن ۸۰ گرم

 

پودر سفید کننده دندان آرال کد ۲۴۴۵ وزن ۵۴ گرم

یکی دیگر از بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان که از لحاظ مصرف کنندگان دارای کیفیت و کارآیی خوبی می باشد،  محصول آرال کد ۲۴۴۵ است که تولید ایرانی بوده و دارای ترکیبات بدون عصاره می باشد.

این محصول کاهش دهنده پلاک دندان است و مانع جرم گیری روی دندان می شود. به دلیل دارا بودن مواد با سختی کمتر از مینای دندان،  با استفاده از آن به مینا خراشی وارد نخواهد شد.  این پودر علاوه بر سفید کردن باعث براقیت و درخشندگی دندان نیز می شود.

از دیگر ویژگی های این پودر کیفیت مناسب آن است.  این همچنین سفید کنندگی قابل قبولی دارد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد.  افراد سیگاری می توانند برای نتیجه بهینه از این محصول هفته ای دو الی سه بار از آن بعد از نظافت و شستشوی دهان مسواک را داخل پودر فرو برده و به مدت ده دقیقه دندان ها را با این پودر مسواک زده و سپس دهان را بشویند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پودر سفید کننده دندان آرال کد ۲۴۴۵ وزن ۵۴ گرم

 

ما در این مطلب به پنج نمونه از بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان اشاره نمودیم.  شما می توانید جهت آشنایی و انتخاب محصولات متنوع تر در این زمینه به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه نمایید.

سایت دیجی کالا ارائه کننده انواع کالا که محصولات خود را در زمینه بهترین مارک های پودر سفید کننده دندان با تضمین در کیفیت و اصالت سلامت کالا در اختیار متقاضیان این محصولات قرار می دهد.

امتیاز دهید