بهترین مارک پد عرق گیر

0

اگرچه عرق کردن یک پدیده طبیعی و روشی برای دفع سموم بدن می باشد.  اما آنچه که در واقعیت عمل تعریق را برای هر فردی مشکل ساز می کند،  بوی نامطبوع و ایجاد لکه های ناخواسته بر روی لباس ها است که ظاهری ناراحت کننده دارد.

بنابراین راهکارهایی برای حل این معظل وجود دارد که هم کم هزینه هستند و نیز ظاهر لباس خراب نمی شود. استفاده از پد عرق گیر یکی از این راهکارها می باشد.

پد عرق گیر که یک محصول نسبتا جدید و کاربردی است،  با دارا بودن لایه های محافظ و خشک کننده مانع از ایجاد لک بر روی سطح خارجی لباس شده و نیز بوی نامطبوع عرق را نیز از بین می برد.  همچنین استفاده از آن راحت است،  و می توان از آن در تابستان به جای زیرپوش استفاده نموده و نیز خنک ماند.

معرفی بهترین مارک های گد عرق گیر

از آنجایی که پد عرق گیر نظیر سایر محصولات بهداشتی باید از برندهای باکیفیت بوده تا آسیبی به پوست نزند،  و از طرفی به خوبی بر روی لباس فیکس شود.

 بنابراین ما قصد داریم تا در ادامه این مطلب محصولاتی را از بهترین مارک های پد عرق گیر به شما معرفی کنیم،  که از برندهای معتبر و با کیفیت هستند و توسط سایت دیجی کالا ارائه و عرضه می شوند. لطفا با ما همراه باشید.

پد عرق گیر دالیا مدل RF1 بسته ۲ عددی

پد عرق گیر دالیا انتخاب خوبی برای رفع بوی عرق و رفع لک آن بر روی لباس می باشد.  با استفاده از این پد در همه زمان ها لباس خشک نگه داشته شده و مانع نفوذ عرق به لباس می شود.

این محصول جدید و متفاوت طوری طراحی و تهیه شده که به خوبی در زیر بغل شما قرار گرفته و با دارا بودن بند کاملا در زیر بغل تنظیم می گردد.  این پد از چند لایه تشکیل شده است،  که بدون تداخل در روند طبیعی تعریق پوست،  عرق را از سطح بدن جذب نموده و خنثی می کند.

از این پد در طول شبانه روز بدون آنکه نگران جا به جایی آن بود می توان استفاده نمود. همچنین مانع لک های ناخواسته عرق شده و نمی گذارد اثرات مواد شیمیایی دئودورانت ها و محصولات ضد تعریق باعث تغییر رنگ بر روی لباس شود،  و در همه زمان ها لباس را کاملا خشک نگه می دارد.

جنس پارچه های این پد،  از پنبه،  ویسکوز، اسپیسر و اسپان می باشد،  که پارچه تنفسی اسپیسر به کار رفته در این محصول،  جهت عبور هوا و کاهش جذب رطوبت مفید است. این محصول همچنین دارای کش قابل تنظیم،  نازک و سبک با قدرت جذب فوق العاده می باشد. این پد ضد حساسیت بوده و قابلیت شستشو را نیز دارد.

این پد طوسی می باشد،  و کاربرد آن برای لباس های آستین دار و بدون آستین است. پد عرق گیر دالیا علاوه بر جلوگیری از ایجاد لک عرق بر روی لباس از ایجاد احساس و بوی ناخوشایند عرق و رطوبت آن در زیر بغل جلوگیری می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پد عرق گیر دالیا مدل RF1 بسته ۲ عددی

 

پد عرق گیر تادو کد ۰۲ بسته ۲ عددی

در روزهای گرم و یا هنگام فعالیت شدید روزانه و نیز در زمان های استرس،  تعریق زیاد باعث ایجاد بوی نامطبوع و نیز ظاهر شدن لکه بر روی لباس می شود.  بنابراین استفاده از پد عرق گیر می تواند راهکار مناسبی برای جلوگیری از ایجاد لکه روی لباس گردد. به خصوص که اگر این لکه بر روی لباس روشن ایجاد شده و ظاهر لباس را خراب می کند.

بسته دو عددی پد عرق گیر تادو کد ۰۲ دارای جنس مرغوب است که جهت جلوگیری از نفوذ عرق بدن کاربرد دارد و بر روی سطح خارجی لباس قرار می گیرد.

این پد از تغییر رنگ لباس در مقابل اثرات مواد شیمیایی دئودورانت ها و ضد تعریق ها نیز جلوگیری می کند.  همچنین بوی نامطبوع عرق را نیز از بین می برد. زیرا لایه های خشک کننده این پد دارای خاصیت خنثی سازی بوهای نامطبوع می باشد ،  و امکان استفاده متعدد از این محصول را نیز امکان پذیر می کنند. از این رو  این محصول دارای ماندگاری بالا و عمر مفید است، و قابلیت شستشو نیز دارد.

همچنین این محصول بدون آنکه  در روند طبیعی تعریق پوست تداخلی ایجاد نموده ،  عرق را از پوست بدن جذب و خنثی می کند. با وجود دو بند کش دار قابل  تنظیم،  این پد به خوبی روی بدن تثبیت می شود. پارچه این پد امکان تنفس پوست و عبور جریان هوا را به بدن می دهد. این محصول در سایز کوچک M بوده و برای لباس های آستین دار قابل استفاده می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پد عرق گیر تادو کد ۰۲ بسته ۲ عددی

 

پد عرق گیر درای پد مدل ۱۰۱ بسته ۲۰ عددی

این محصول به صورت پکیج ۲۰ عددی می باشد که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.  در لباس های بدون آستین و آستین دار مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این پد از پنبه با کیفیت و محصول کشور فرانسه است.

این محصول یکی از بهترین مارک های پد عرق گیر می باشد،  که استفاده از آن فواید زیادی را در بردارد. از جمله اینکه محصول درای پد خاصیت آنتی باکتریال دارد،  و از ایجاد باکتری های تولید بوی ناخوشایند عرق جلوگیری می کند.

از مزایای دیگر این پد خاصیت نانو سیلور آن می باشد،  که می توان بدون نگرانی از ایجاد حساسیت از آن در طول شبانه روز استفاده کرد.  این پد همچنین مانع ایجاد لک بر روی لباس می شود.

قدرت جذب بالایی دارد و بدون ایجاد تداخل در روند تعریق به خوبی عرق را از روی سطح پوست جذب و خنثی می کند. نحوه استفاده این پد به این صورت است که برچسب را از محصول جدا کرده و پد را روی لبه داخلی لباس بچسبانید. در هنگام استفاده دقت کنید لباس تمیز و خشک باشد.

این محصول از خیس شدن زیر بغل در حین تعریق و تغییر رنگ لباس جلوگیری نموده و مانع از ایجاد حس ناخوشایند می شود.  همچنین سایز این محصول کوچک بوده و برای  تعریق زیاد غیر قابل استفاده می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پد عرق گیر درای پد مدل ۱۰۱ بسته ۲۰ عددی

 

پد عرق گیر تادو کد ۰۱ بسته ۲ عددی

این محصول به صورت یک پد جفتی می باشد و دارای کارآیی زیادی است.  این پد مانع از ایجاد لکه های عرق و خیسی در زیر بغل می شود.  از دیگر مزایای این پد مرغوبیت جنس آن است،  که از پارچه هایی با منافذ باز تولید و تهیه شده که عبور هوا را به راحتی در جریان می اندازد.

قابلیت دیگر این محصول کاربردی این است که بدون تداخل در روند طبیعی تعریق پوست،  عرق را از سطح پوست بدن جذب و خنثی می کند. لایه های خشک کننده به کار رفته در این محصول باعث خنثی سازی بوهای نامطبوع می شود. همچنین قابلیت شستشوی بالای این پد دوام و عمر مفید و ماندگاری آن را زیاد نموده است.

این محصول دارای بند نگهدارنده می باشد که پد را روی بدن و زیر بغل ثابت نگه می دارد. از آنجایی که استفاده از زیرپوش در تابستان باعث تعریق بیشتر می شود،  بنابراین استفاده از این پد برای جلوگیری از کثیف شدن لباس و تغییر رنگ سطح خارجی لباس بر اثر تعریق یک محصول کاربردی و مفید می باشد.

از مزیت های خاص دیگر  پد تاندو کد ۰۱ اینکه در سایز بزرگ طراحی شده و به همین دلیل برای افرادی که زیاد تعریق می کنند،  یک محصول مناسب است و می توان آن را در همه جا بدون نگرانی از لکه بر لباس و ایجاد بوی نامطبوع در مهمانی ها نیز استفاده نمود.

این محصول یکی از بهترین مارک های پد عرق گیر است،  و برای لباس های آستین دار مناسب است.  همچنین استفاده از این پد هیچ مشکلی را در ظاهرتان به وجود نمی آورد،  و می توانید با خیال آسوده در مجالس حضور پیدا کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پد عرق گیر تادو کد ۰۱ بسته ۲ عددی

 

پد عرق گیر دالیا مدل R1

پد عرق گیر دالیا در این مدل یک محصول جدید و کاربردی برای رفع بوی عرق و جلوگیری از خیسی عرق بر روی لباس می باشد.  این محصول در همه زمان ها لباس شما را خشک نگه داشته و از آن محافظت می کند. این محصول یکی از بهترین مارک های پد عرق گیر و دارای کیفیت است.

این پد چند لایه بوده و بدون تداخل در روند طبیعی تعریق پوست،  عرق را از سطح بدن جذب و خنثی می کند.  این محصول  مانع لکه های ناخواسته عرق در زیر بغل شده و نمی گذارد که بر روی لباس ظاهر شود.  همچنین از تغییر رنگ لباس که از اثرات مواد شیمیایی ضد تعریق ها و دئودورانت جلوگیری می کند.

پد دالیا از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است،  زیرا قابلیت شستشو داشته و می توان از آن به مدت طولانی استفاده کرد.  کش تنظیم دار این پد نیز باعث شده که محصول به خوبی بر روی بدن فیکس و ثابت شود.

از دیگر ویژگی های این محصول حساسیت زدایی،  نازکی،  سبکی و قدرت جذب بالای آن می باشد.  برتری پد دالیا نسبت به سایر محصولات مشابه در این مدل فری سایز بودن آن است،  که هم برای خانم ها و نیز آقایان قابل استفاده می باشد.  کاربرد این  محصول همچنین برای لباس های آستین دار و غیر آستین دار بوده و استفاده از آن راحت است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه پد عرق گیر دالیا مدل R1

 

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه معتبر دیجی کالا با محصولات بیشتری در زمینه انواع پدهای عرق گیر آشنا شده و با توجه به نیاز و بودجه خود آنها را انتخاب نمایید. سایت دیجی کالا ارائه کننده انواع محصولات از برندهای معتبر،  که کالاهای خود را با تضمین در اصالت و کیفیت کالا در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خود می گذارد.

امتیاز دهید