بهترین مارک های پابند بدنسازی

0

پا بند بدنسازی یک وسیله ساده و در عین حال کاربردی است که می‌تواند مچ پا شما را به صورت محکم به هر نوع دستگاه  مجهز به کابل یا سیم‌ کش متصل کند. با استفاده از یک پابند بدنسازی با کیفیت شما می‌توانید تمام عضلات پایین‌تنه و حتی میان تنه خود را از طریق سیم کش تمرین دهید و بویژه فشار خوبی را به عضلات سورنی، همسترینگ و کشاله پا وارد کنید. اما هنگام خرید پا بند بدنسازی باید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید و بسیار مهم است که این محصول را از یکی از بهترین مارک های پا بند بدنسازی خریداری نمایید. از همین رو، در این مطلب از بونگ قصد داریم چند نمونه از بهترین محصولاتی که توسط شناخته شده ترین و بهترین مارک های پا بند بدنسازی ارائه شدند را خدمت شما معرفی کرده و به بیان نقاط قوت و ضعف آن‌ها بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

 پابند بدنسازی مدل N-01

پابند بدنسازی مدل N-01 یکی از بهترین و البته مقرون به صرفه‌ترین پابند‌هایی است که می‌توانید آن را در بازار ایران خریداری کرده و از آن برای تمرینات خود استفاده کنید. جنس این پابند که توسط بهترین مارک های پابند بدنسازی تولید شده است از کتان بوده و ابعادی ۴۸x۱۱x۱ سانتی‌متری دارد. با خرید پابند بدنسازی مدل N-01 شما می‌توانید هر مدلی از دستگاه‌های بدنسازی کابلی را به مچ پای خود متصل کرده و تمام حرکات مورد نظر خود را برای تقویت عضلات پایین‌تنه یا میان‌تنه انجام دهید.

رعایت بهداشت شخصی در باشگاه ورزشی بسیار مهم است و قابلیت جذب رطوبت و عرق نیز یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار کاربردی پابند بدنسازی مدل N-01 که می‌تواند از بد بدو شدن پا بند جلوگیری کند. این پابند بدنسازی به راحتی با دست یا ماشین لباسشویی قابل شستشو بوده و پس از هر جلسه استفاده می‌توانید آن را کاملا و به راحتی تمیز کنید.

بهترین مارک های پابند بدنسازی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پابند بدنسازی موجود در بازار

 

پابند بدنسازی مدل B-023

پابند بدنسازی مدل B-023 از دیگر محصولاتی است که توسط یکی از بهترین مارک های پا بند بدنسازی تولید و عرضه شده است و شما می‌توانید از آن برای انجام حرکات ورزشی خود استفاده کنید. این با بند بدنسازی بسیار محکم و از جنس چرم ساخته شده و بعد از خرید، خیالتان از بابت طول عمر آن راحت خواهد بود. پابند بدنسازی مدل B-023 حدود ۲۰۰ گرم وزن دارد و دارای ابعادی ۱۰x۰.۵x۳۰ سانتی‌متری است. این  پابند بدنسازی در عوض چسب، بوسیله سگک بر روی پای شما محکم خواهد شد که همین مسئله باعث می‌شود به هیچ عنوان نیاز نباشد نگران خراب شدن یا بی خاصیت شدن چسب محکم کننده با پند خود باشید.

پابند بدنسازی مدل B-023 برای انواع مچ‌ها از کوچک تا بزرگ قابل استفاده است و خیلی راحت و تنها در چند ثانیه می‌توانید آن روی مچ پای خود محکم کرده و حلقه را به کابل دستگاه مورد نظر متصل کنید. به دلیل پهنا بالا و نرم بودن چرم، این پا بند بدنسازی از راحتی مثال زدنی برخوردار بوده و حتی بعد از انجام تکرار‌های بالا به هیچ عنوان موجب ناراحتی در مچ پای شما نخواهد شد.

بهترین مارک های پابند بدنسازی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پابند بدنسازی موجود در بازار

 

پابند بدنسازی مدل LF4

بدون شک یکی از بهترین، مقاوم‌ترین و کاربردی‌ترین پابند‌های بدنسازی که در بازار ایران موجود بوده و توسط یکی از بهترین مارک های پا بدند بدنسازی نیز تولید و عرضه می‌شود، پابند بدنسازی مدل LF4 است. این پابند بدنسازی از جنس چرم بوده و یک سگک، که برای هر اندازه مچ پایی قابل تنظیم است، وظیفه محکم نگه داشتن آن را روی پای شما دارد. در داخل پابند بدنسازی مدل LF4 از خز نخ پنبه استفاده شده است که باعث می‌شود هرگونه عرق یا رطوبت جذب شده و از بو گرفتن پابند جلوگیری شود. این پابند بدنسازی با تمام دستگاه‌های کابلی بدنسازی سازگار بوده و می‌توانید به راحتی آن را به پا خود متصل کرده و تمام حرکات مورد نظر خود را اجرا کنید.

 

بهترین مارک های پابند بدنسازی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پابند بدنسازی موجود در بازار

 

پابند بدنسازی طرح عقاب مدل E1

اگر به دنبال یک پابند بدنسازی می‌گردید که بتواند به خوبی مچ پا شما را به هرگونه دستگاه بدنسازی کابلی متصل کند یکی از بهترین انتخاب‌های پیش رو پابند بدنسازی طرح عقاب مدل E1 خواهد بود. این پابند که محصولی از بهترین مارک های پابند بدنسازی در بازار ایران نیز به حساب می‌آید از جنس روی کتان و جنس داخل نخ پنبه با قابلیت جذب عرق ساخته شده و علاوه بر محکم بودن، راحتی قابل قبولی را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد. پابند بدنسازی طرح عقاب مدل E1 تنها ۴۰ گرم وزن دارد که این سبکی آن باعث می‌شود تا به هیچ عنوان احساس نکنید که یک وسیله اضافه به پا خود بسته‌اید و حتی این امکان وجود دارد که گاهی فراموش کنید پابند بدنسازی طرح عقاب مدل E1 را به پای خود بسته‌اید! این پابند بدنسازی ابعادی ۰.۷x10x15 سانتیمتری داشته و برای همه اندازه‌های مچ پا، از کوچک تا بزرگ، قابل استفاده است.

 

بهترین مارک های پابند بدنسازی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پابند بدنسازی موجود در بازار

 

پابند بدنسازی مدل TH

آخرین محصولی که قصد داریم آن را به عنوان نماینده یکی از بهترین مارک های پابند بدنسازی در بازار ایران به شما معرفی کنیم پابند بدنسازی مدل TH نام دارد. ظاهر این پابند کمی با سایر پابند‌های بالا متفاوت بوده و این پابند بدنسازی در عوض اینکه روی مچ پای شما محکم شود تو حلقه در دو طرف را شامل می‌شود که باید هر دو آن‌ها را به کابل دستگاه بدنسازی متصل کنید. چنین ساختاری شاید برای استفاده از پابند بدنسازی در مچ پا چندان مناسب نباشد اما زمانی که قصد دارید پابند را روی کف پای خود قرار دهید بسیار کاربردی خواهد بود. جنس روی پابند بدنسازی مدل TH از کتان و لایه داخلی آن از پنبه است که قابلیت جذب عرق را داشته و هنگام استفاده از پابند کاملا به شما حس راحتی می‌دهد.

 

بهترین مارک های پابند بدنسازی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پابند بدنسازی موجود در بازار

 

امیدواریم این مطلب که در آن تلاش کردیم چند نمونه از محصولات بهترین مارک های پابند بدنسازی در بازار ایران را خدمت شما معرفی کنیم مورد توجهتان قرار گرفته باشد. آیا شما تاکنون تجربه استفاده از پابند بدنسازی را دارید؟ آیا پابندی که از آن استفاده کرده‌اید در بین محصولات معرفی شده در بالا قرار دارد؟ می‌توانید تجربیات و دیدگاه خود را در این باره با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید