بهترین مارک مداد مشکی

0

یکی از قدیمی‌تری و بهترین ابزارهای نگارش که برای یادگیری دروس، حل جدول، نوشتن تکالیف و… مورد استفاده قرار می‌گیرد، مداد مشکی می‌باشد. دانش‌آموزان تنها افرادی نیستند که از مداد استفاده می‌کنند. بلکه؛ در سنین بالاتر نیز از مداد مشکی برای انجام کارهای مختلفی همچون طراحی، رسم، نقاشی و… استفاده می‌شود. از این رو؛ افراد بسیاری به مداد مشکی نیاز دارند. برای خرید بهترین مارک مداد مشکی و اطلاع از ویژگی‌های خرید این محصول، در ادامه این مقاله از مجله بونگ همراه ما باشید. ما در این مقاله به بررسی ویژگی‌ها و مشخصات بهترین مارک مداد مشکی پرداخته‌ایم تا شما بتوانید خریدی به صرفه را تجربه کنید.

مداد مشکی

مداد مشکی یکی از ابزارهای نگارشی پرکاربرد است که در دسته نوشت‌افزارها قرار گرفته است. از آنجایی که این نوشت‌افزار  توسط افراد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، سال‌هاست توسط کمپانی‌های مختلفی با کیفیت متنوع تولید می‌گردد. اندازه استاندارد مدادهای مشکی، حدود ۷ اینچ است. شما با استفاده از یک مداد ۷ اینچی می‌توانید حدود ۴۵۰۰۰ کلمه بنویسید و یا خطی به طول ۵۳ کیلومتر بکشید. برای اینکه اندازه یک مداد به ۲ اینچ برسد، لازم است که آن را حدود ۱۷ بار تراش کنید. مدادها انواع مختلفی داشته و هر کدام از آن‌ها برای موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال؛ از مدادهای HB برای نوشتن، از مدادهای H برای نقاشی فنی و همچنین از مدادهای B برای نقاشی‌های هنری استفاده می‌شود. ما در این مقاله به بررسی ویژگی‌های مدادهایی پرداخته‌ایم که درجه سختی آن‌ها برابر با HB بوده و برای نوشتن مناسب هستند. برای خرید بهترین مارک مداد مشکی، لازم است این مقاله را مطالعه نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

ویژگی‌هایی خرید بهترین مارک مداد مشکی

اگر فکر می‌کنید، خرید یک مداد مشکی معمولی، نیازی به بررسی ویژگی‌های آن ندارد! اگر فکر می‌کنید خرید بهترین مارک مداد مشکی بسیار راحت بوده و همه افراد بدون در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص می‌توانند این کار را انجام دهند، سخت در اشتباهید. خرید مداد مشکی نیز همانند سایر وسایل به بررسی و توجه به یکسری نکات نیازمند است. شما با توجه به این نکات می‌توانید بهترین مارک مداد مشکی را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید. در زیر به بررسی برخی از این نکات درباره مداد مشکی پرداخته‌ایم.

  • شکل بدنه: طراحی ارگونومیک، از مهم‌ترین ویژگی‌هائیست که در خرید بهترین مارک مداد مشکی باید به خاطر داشته باشید. چند ضلعی بودن و ارگونومیک بودن بدنه مداد باعث می‌شود، انگشتان دست شما بعد از نوشتن‌ طولانی مدت خسته نشود.
  • جنس مداد و روکش آن: جنس مداد و روکش آن بهتر است از مواد درجه یک درست شده باشند تا در هنگام تراش کردن، خراب نشوند. بهترین مارک مداد مشکی دارای جنسی باکیفیت بوده و به راحتی تراشیده می‌شود.
  • درجه سختی: نکته دیگری که درباره بهترین مارک مداد مشکی باید بدانید، درجه سختی مداد می‌باشد. مناسب‌ترین مدادهای مشکی که برای نوشتن معمولی از آن‌ها استفاده می‌شود، معمولا دارای درجه سختی HB می‌باشند. مدادهای با درجه سختی HB، نه آنقدر پررنگ هستند که برگه و یا دفتر شما را کثیف کنند و نه آنقدر کم‌رنگ هستند که چشم شما در هنگام خواندن مطالب اذیت شود.
  • برند: اگر قصد خرید بهترین مارک مداد مشکی برای فرزند خود را دارید تا فرزند شما از نوشتن تکالیف خسته نشود، باید برند محصول را در نظر بگیرید. کمپانی‌هایی که سال‌هاست در زمینه تولید این نوشت‌افزار پرکاربرد فعالیت می‌کنند، همواره محصولات خود را باکیفیت بالا تولید کرده و در اختیار کاربران و خریداران قرار می‌دهند. از این رو؛ برای خرید مناسب‌ترین مداد مشکی، لازم است برندهای شناخته شده را انتخاب کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

معرفی و بررسی مشخصات ۱۰ تا از بهترین برندهای مداد مشکی

مداد مشکی البرز مدل GP-1

مداد مشکی البرز، بهترین مارک مداد مشکی است که با هدف حمایت از درختان ساخته شده و با قیمت بسیار مناسبی در اختیار کاربران و خریداران قرار می‌گیرد. بنابراین؛ خرید مداد مشکی البرز نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه فاقد چوب بوده و به حفظ محیط زیست کمک بسیاری می‌کند. امروزه که همه وسایل همگام با پیشرفت تکنولوژی به سمت پیشرفته‌تر شدن گام برمی‌دارند نوشت افزارها و لوازم‌التحریر، خود را با تکنولوژی تطابق داده‌اند. نکته قابل توجهی که درباره یک مداد مشکی باکیفیت باید بدانید این است که تنها طراحی بدنه اهمیت ندارد، بلکه جنس بدنه و مغذی و در نهایت کیفیت نوشتن نیز تاثیر بسزایی بر کیفیت مداد مشکی دارد.

مداد مشکی البرز مدل GP-1، بهترین مارک مداد مشکی است که تمام ویژگی‌های فوق را داشته و به عنوان مناسب‌ترین انتخاب برای دانش‌آموزانشناخته شده و در تمامی فروشگاه‌های لوازم‌التحریر موجود می‌باشد. جنس مغذی مداد البرز HB بوده و با در نظر گرفتن فناوری‌های نوین تراشیده شده است. از این رو؛ این محصول در دفعات بعدی به راحتی تراش شده و شکنندگی آن بر خلاف مدادهای دیگر کاهش می‌باید. اگر شما هم به دنبال خرید بهترین مارک مداد مشکی با طراحی ساده و شیک برای فرزند خود می‌گردید، خرید مداد مشکی البرز مدل GP-1 به شما پیشنهاد می‌شود.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی آریا مدل ۳۰۰۱

این روزها که انواع مختلفی از مدادها وارد بازار شده‌اند، انتخاب و خرید بهترین مارک مداد مشکی کار سختی شده است. مداد مشکی آریا از جمله مدادهایی است که از چوب مرغوب جنگل‌های احیا شونده ساخته می‌شوند. کیفیت بالا، مرغوبیت مداد و همچنین نرم بودن آن از جمله ویزگی‌های این محصول به شمار می‌روند. شما می‌توانید این مارک مداد مشکی را برای فرزندان خود خریداری کرده و آن‌ها را به نوشتن تکالیف تشویق کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در خرید بهترین مارک مداد مشکی مطرح می‌شود، نرم بودن مغذی مداد است. نرمی و یا سختی مغذی مداد به میزان خاک رسی که در تهیه مغذی به کار می‌رود، بستگی دارد. هر چقدر خاک رس کمتر باشد، سختی مداد کمتر بوده و مغذی رنگ بهتر و بیشتری را روی کاغذ به جا می‌گذارد. مداد مشکی آریا از جمله مداد‌هائیست که بسیار نرم بوده و رنگ پررنگی را از خود باقی می‌گذارد.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی فابر کاستل

مداد مشکی فابرکاستل دارای طراحی ارگونومیک می‌باشد. این محصول طراحی شش ضلعی داشته و به راحتی در دست قرار می‌گیرد. قرار گرفتن انگشتان دست شما در بهترین حالت ممکن باعث می‌شود حس خوبی در نوشتن داشته باشید و بتوانید تمام افکار خود را روی کاغذ پیاده کنید. مداد مشکی فابر کاستل به گونه‌ای طراحی شده است که با آناتومی دست و انگشتان انسان تطابق دارد. از این رو؛ فابر کاستل به عنوان بهترین مارک مداد مشکی شناخته می‌شود.

شما می‌توانید از مداد مشکی‌های فابر کاستل هم برای طراحی و هم برای نوشتن استفاده کنید. جنس مغذی این مداد HB می‌باشد. از این رو؛ این محصول بهترین مارک مداد مشکی برای تست زدن و شرکت در آزمون‌ها نیز به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید برای کنکور آماده شوید و به مداد مشکی نرم و باکیفیت نیاز دارید! اگر به دنبال خرید بهترین مارک مداد مشکی برای طراحی هستید! خرید مداد مشکی فابر کاستل به شما پیشنهاد می‌شود.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی JO-035

اگر در خرید بهترین مارک مداد مشکی، کیفیت مغذی بیش از هرچیزی برای شما اهمیت دارد، می‌توانید نسبت به خرید مداد مشکی JO-035 اقدام نمایید. بدنه این مداد دارای رنگ‌های شاد و جذابی بوده و از این رو بسیار شیک به نظر می‌رسد. در قسمت انتهایی مداد JO-035، پاک‌کن قرار دارد. در این صورت در مواقعی که پاک‌کن در دسترس ندارید و یا سرعت در انجام کار شما اهمیت دارد، می‌توانید از این پاک‌کن استفاده کنید. مداد مشکی JO-035 از جمله مداد مشکی‌ها با درجه سختی HB می‌باشد. بنابراین؛ بسیار نرم بوده و به راحتی تراشیده می‌شود. شما می‌توانید مداد مشکی JO-035 را از فروشگاه دیجی کالا با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی استدلر مدل Camel

 یکی از قدیمی‌ترین و باکیفیت‌ترین مداد‌های مشکی، مداد مشکی استدلر می‌باشد. مداد Camel از جمله تولیدات استدلر است که از کیفیت بی‌نظیری برخوردار شده است. برای خرید مدادهای Camel استدلر نیازی به تحقیق و بررسی نیست. زیرا؛ این مدادها از هر نظر امتحان خود را پس داده‌اند. اگر می‌خواهید انگیزه فرزند خود را برای نوشتن تکالیف بالا ببرید و یا اگر از افراد کنکوری هستید و به دنبال خرید نرم‌ترین و بهترین مارک مداد مشکی می‌گردید، خرید مداد مشکی استدلر مدل Camel پیشنهاد مجموعه بونگ به شماست.

 بدنه مداد استدلر طراحی گرد دارد از این رو؛ به راحتی در دست شما قرار می‌گیرد. مغذی مداد مشکی‌های استدلر از جنس HB بوده و از دوام بالایی برخوردار می‌باشند. نکته حائز اهمیتی که در خرید بهترین مارک مداد مشکی باید مورد توجه قرار گیرد، جنس بدنه مداد می‌باشد. اگر بدنه مداد جنس باکیفیتی نداشته باشد در صورت تراش کردن، مداد خراب شده و نوک آن به سرعت می‌شکند. علاوه بر این‌ها نگاه‌ کردن نشان شتری که روی بدنه حک شده است، حسی نوستالژی برای شما به همراه خواهد داشت.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی فکتیس

امروزه لوازم‌التحریر به عنوان یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل برای دانش‌آموزان مطرح می‌شوند. به همین دلیل است که شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت داشته و به تولید برندهای مختلفی از لوازم‌التحریر و نوشت افزار می‌پردازند. یکی از ویژگی‌هایی که در خرید نوشت افزار باید مورد توجه قرار دهید، کیفیت بالا و قیمتی مناسب می‌باشد. برند فکتیس همواره سعی دارد محصولی را تولید کند که علاوه بر کیفیت مناسب، از قیمت پایینی نیز برخوردار باشد. به همین دلیل است که برند فکتیس به عنوان بهترین مارک مداد مشکی شناخته می‌شود.

سطح مقطع مداد‌های فکتیس دارای طراحی شش ضلعی می‌باشند. از این رو؛ می‌توان گفت که این مدادها از طراحی ارگونومیک برخوردار بوده و دست شما و یا فرزندتان را هنگام نوشتن خسته نمی‌کنند. نوک مدادهای مشکی فکتیس در برابر فشار مقاوم بوده و به راحتی نمی‌شکنند. از آنجایی که در تولید این مدادها از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است، تراشیدن آن‌ها به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. اگر قصد خرید بهترین مارک مداد مشکی را دارید، مداد مشکی فکتیس، بهترین انتخاب برای شما و فرزندانتان خواهد بود.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی پانی مدل SOFT

یکی از مداد مشکی‌هایی که خرید آن به دانش‌آموزان توصیه می‌شود، مداد مشکی پانی مدل SOFT می‌باشد. این مداد دارای مغذی از نوع HB2 بوده و در نتیجه دارای مغذی نرم است. نرمی و سبک بودن مداد SOFT، باعث شده است تا دست فرزند شما برای نوشتن تکالیف زیاد خسته نشود. مداد مشکی پانی مدل SOFT، دارای طراحی مثلثی می‌باشد. از این رو مداد به راحتی مابین انگشتان قرار گرفته و تسلط بر نوشتن را برای فرزندان شما راحت‌تر می‌کند. این مداد دارای پاک‌کن نیز می‌باشد. از این رو؛ در موقعی که پاک‌کن در دسترس ندارید، می‌توانید از پاک‌کنی که روی مداد قرار دارد استفاده نمایید. اگر به غیر از کیفیت و کارایی، زیبایی نیز برای شما اهمیت دارد، خرید مداد مشکی پانی به شما توصیه می‌گردد. امروزه مداد SOFT را به عنوان بهترین مارک مداد مشکی می‌شناسند.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

مداد مشکی آدمیرال

اگر می‌خواهید از محصولات ایرانی حمایت کرده و تولیدات ملی را خریداری نمایید، خرید مداد مشکی آدمیرال به شما توصیه می‌گردد. این مدادها در بسته‌های ۱۲ عددی برای نوشتن تکالیف، یادداشت‌های روزانه و یا برنامه روزمره مناسب می‌باشند. شما با خرید یک بسته ۱۲ عددی از  بهترین مارک مداد مشکی در ابتدای سال تحصیلی، تا پایان سال نیازی به خرید این مداد مشکی نخواهید داشت. مغذی مداد مشکی آدمیرال نرم بوده و جنس مداد نیز از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است، از این رو، با تراشیدن، مداد شما خراب نخواهد شد.

افرادی که به دنبال خرید بهترین مارک مداد مشکی با قیمتی ارزان هستند، مداد مشکی آدمیرال را انتخاب می‌کنند. زیرا؛ علاوه بر این که این مداد یک محصول ایرانی است، از کیفیت و قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشد. جنس مغذی این مداد از نوع HB است در نتیجه بسیار نرم بوده و به راحتی نمی‌شکند. برای خرید مداد مشکی آدمیرال به صورت بسته ۱۲ عددی و یا تکی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و این محصول را با قیمتی استثنایی خریداری نمایید.

بهترین مارک مداد مشکی

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی سی.کلاس

اگر از جمله افرادی هستید که روزانه با نوشتن‌های زیادی سروکار دارید! اگر از دانش‌آموزانی هستید که می‌خواهید نرم‌ترین و بهترین مارک مداد مشکی را خریداری کنید تا دست شما هنگام نوشتن خسته نشود! خرید مداد مشکی‌های سی.کلاس به شما توصیه می‌گردد. این مدادهای مشکی رنگ، به واسطه بدنه رنگی و شیک، برای افراد خاص پسند مناسب می‌باشند. کمپانی سازنده مدادهای سی.کلاس، در تولید این محصول سعی داشته است از طراحی ارگونومیک استفاده کند. به همین دلیل است که سطح مقطع مدادهای سی.کلاس، مثلثی می‌باشد.

درجه سختی نوک مداد سی.کلاس، HB است. HB نشان‌دهنده نرمی و پررنگ بودن مداد می‌باشد. نوشتن روی کاغذ با استفاده از مداد مشکی سی.کلاس، حس خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که بهترین مارک مداد مشکی برای نوشتن‌های طولانی مدت، مدادهای سی.کلاس می‌باشند.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

مداد مشکی توسکا مدل F60

با وجود پیشرفت تکنولوژی و تولید نوشت‌افزارهای مختلف، نوشتن با مداد مشکی کماکان ارزش خود را حفظ کرده است. مداد از جمله پرکاربردترین نوشت‌افزارها می‌باشد. دانش‌آموزان، دانشجویان، کارمندان و کارگران از مداد برای نوشتن تکالیف، تمارین، حل جداول و برخی کارهای دیگر استفاده می‌کنند. مغزی مداد مشکی‌های توسکا مدل F60، معمولی بوده و دارای نرمی و پررنگی به قاعده‌ای می‌باشند. تراشیدن آسان، پاک شدن راحت به وسیله پاک‌کن و همچنین خراب نکردن رنگ از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید بهترین مارک مداد مشکی به شمار می‌روند. مداد مشکی‌های توسکا مدل F60، تمامی این ویژگی‌ها را دارا هستند.

 

بهترین مارک مداد مشکی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد مشکی موجود در بازار

 

اگر می‌خواهید انواع مختلفی از مدادهای مشکی را با رنج قیمتی متفاوت خریداری کنید، به شما توصیه می‌کنیم، سری به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بزنید. شما می‌توانید با کمی جستجو و مطالعه نظرات خریداران، بهترین مارک مداد مشکی را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

امتیاز دهید