بهترین مارک قلم مو کاشت ناخن

0

انتخاب یک وسیله و یا ابزار مناسب برای انجام دادن کارهایی مثل کاشت ناخن بسیار پراهمیت بوده و به کار شما زیبایی و سرعت می‌بخشد.یکی از مهم‌ترین وسایلی که باعث می‌شود نتیجه کار شما مطلوب‌تر به نظر برسد، استفاده از یک قلم کاشت ناخن با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است. قلم‌های کاشت ناخن در اندازه، شکل و یا حتی جنس مو با هم فرق دارند و شما باید بسته به این که چه نوع کاشتی را می‌خواهید انجام دهید، نوع قلم خود را انتخاب کنید.

همه ناخنکارها می‌دانند که برای چه نوع کاشتی از چه نوع قلم مویی استفاده کنند. بعضی از قلم‌های کاشت ناخن بسیار اختصاصی برای کاشت ناخن با ژل طراحی شده‌اند. سایز این قلم‌ها ۴ یا ۵ می‌باشد و این اندازه، استانداردترین سایز برای قلم کاشت ناخن با ژل است. جنس موی استفاده شده در قلم موی کاشت ناخن با ژل باید مصنوعی باشد. زیرا موی مصنوعی هیچ ژلی را به خود جذب نکرده و در نتیجه مانع از هدر رفتن مواد می‌شود. این موی مصنوعی دوام بسیار بالایی داشته و مانع از سرخوردن مواد ژلی از روی قلم خواهد شد. بعد از اتمام کار می‌توانید، قلم‌های کاشت ناخن با ژل را با محلول کلینزر تمیز کنید.

در کاشت ناخن اکریلیک و یا پودری هم، از یک نوع قلم اختصاصی استفاده می‌شود.

از آنجایی که موی مصنوعی باعث چسبیدن پودر اکریلیک به قلم و همچنین هدر رفتن پودر می‌شود. در نتیجه؛ جنس قلم کاشت ناخن پودری، باید از موی طبیعی باشد. جنس این موها معمولا از دم سمور است. قلم کاشت ناخن اکریلیک، دارای یک ضخامت استاندارد است تا بتواند به راحتی رطوبت مورد نیاز برای ترکیب پودر اکریلیک با لیکوئید را جذب و در نهایت نگه‌داری کند. این قلم‌های کاشت ناخن معمولا از استحکام بسیار بالایی برخوردارند.

به علت تنوع بالا در نوع، جنس و کیفیت این قلم‌های کاشت ناخن، بهتر است به سراغ قلم‌هایی بروید که معتبرترند. در این راستا؛ سعی کرده‌ایم، در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی بونگ ، به بررسی ۵ برند برتر و پرفروش قلم کاشت ناخن بپردازیم. شما ناخنکارهای عزیز چه مبتدی باشید و چه حرفه‌ای، می‌توانید این مقاله را مطالعه کرده و یک قلم کاشت ناخن باکیفیت و مناسب را خریداری کنید.

معرفی و بررسی ۵ برند معروف و پرفروش قلم‌ کاشت ناخن

قلم موی کاشت ناخن ویو پاریس شماره B07

قلم کاشت ناخن ویو پاریس، یکی از تولیدات کشور پاریس است. این قلم دارای موی طبیعی از دم سمور بوده و به واسطه داشتن حالتی اشکی شکل، برای کاشت ناخن پودری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قلم کاشت ناخن، دارای سایزی برابر با ۷ است، در نتیجه بیشتر برای افراد مبتدی که تازه کار خود را شروع کرده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قلم دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می‌باشد. انعطاف پذیری بالای قلم‌های کاشت ناخن اکریلیک باعث می‌شود که موهای قلم پراکنده نشده و به حالت اولیه خود بازگردند.

سبک و خوش دست بودن از جمله ویژگی‌هاییست که این قلم را به بهترین قلم‌های کاشت ناخن مبدل ساخته‌ است. تمام این ویژگی‌ها باعث شده‌اند تا قلم کاشت ناخن ویو پاریس جزو پرفروش‌ترین قلم‌ها به شمار رفته و در میان ناخنکارها از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه قلم موی کاشت ناخن ویو پاریس شماره B07

 

قلم موی کاشت ناخن گراف مدل G-8

قلم کاشت ناخن گراف مدل G-8، یک قلم موی مخصوص کاشت ناخن پودری است. پودر اکریلیک بین موهای مصنوعی گیر می‌کند، در این صورت علاوه بر این که باعث سفت و سخت شدن مواد لا به لای موهای مصنوعی می‌شوند، بسیاری از پودر هم هدر می‌رود. در نتیجه ناخنکارهای حرفه‌ای به خوبی می‌دانند که برای کاشت ناخن پودری، باید از قلم‌های کاشت ناخن با موی طبیعی استفاده کنند. این مو معمولا از دم سمور می‌باشد.

قلم‌های کاشت ناخن گراف دارای سایقه‌ای طولانی در زمینه کاشت و طراحی ناخن بوده‌اند. کیفیت و دوام این قلم مو‌ها بسیار بالا می‌باشد. شکل قلم کاشت ناخن گراف صاف و پهن است. اگر می‌خواهید یک قلم کاشت ناخن با دوام بخرید و از آن برای کاشت ناخن پودری استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید قلم کاشت ناخن گراف مدل G-8 است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه قلم موی کاشت ناخن گراف مدل G-8

 

قلم موی کاشت ناخن کلینسکی مدل N-10

 قلم کاشت ناخن کلینسکی، یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین قلم‌های کاشت ناخن محسوب می‌گردد. این قلم از آنجایی که دارای موی طبیعی و اصلی از سمور است، در نتیجه؛ برای کاشت ناخن با پودر مورد استفاده ناخنکارها قرار می‌گیرد. این قلم پهن بوده و داشتن شکل اشکی آن، به کاشت ناخن به روش پودری کمک بسیاری می‌کند.

دسته آهنی این براش باعث شده است که در هنگام تمیز کردن قلم با قلم شور و یا لیکوئید، رنگ دسته از بین نرفته و به همان شکل اولیه باقی بماند. استفاده از این قلم خوش دست، راحت بوده و دست شما اذیت نخواهد شد. قلم‌های کاشت ناخن پودری کلینسکی، به دلیل داشتن سایزی بزرگ، مناسب برای ناخنکارهای حرفه‌ای می‌باشند، که سالیان سال است کار کاشت و طراحی ناخن را انجام می‌دهند. شما ناخنکارهای حرفه‌ای می‌توانید این براش را از دیجی کالا با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه قلم موی کاشت ناخن کلینسکی مدل N-10

 

قلم موی کاشت ناخن سالن تک مدل sx7

امروزه بسیاری از خانم‌ها برای زیباتر به نظر رسیدن ناخن‌هایشان، ترجیح می‌دهند، برای طراحی و کاشت ناخن به مراکز زیبایی مراجعه کنند. همه ما می‌دانیم لاک ناخن تا چند روز بیشتر دوام نیاورده و بعد از مدت زمان بسیار کمی از بین می‌رود. کاشت ناخن بدون اینکه کوچکترین تغییری داشته باشد، روی ناخن‌های شما حفظ شده و زیبایی دستانتان را دوچندان می‌کند. برای این که کاشت ناخنی تمیز داشته باشید،ناخنکار شما باید از قلم‌های کاشت ناخن باکیفیت استفاده کند.

قلم کاشت ناخن سالن تک یک قلم مناسب و مخصوص برای کاشت ناخن با ژل است. در نتیجه جنس موهای این قلم مصنوعی است تا هم از هدر رفتن مواد جلوگیری کند و هم از سر خوردن ژل روی قلم و کثیف کردن کار جلوگیری به عمل آورد. قلم‌های کاشت ناخن سالن تک مدل sx7، مناسب برای ناخنکارهای حرفه‌ای می‌باشند. این قلم دارای مویی صاف بوده و در بسته بندی ۳ عددی به فروش می‌رسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه قلم موی کاشت ناخن سالن تک مدل sx7

 

قلم موی کاشت ناخن نوبارو شماره ۶

همانطور که می‌دانید، یکی از مهم‌ترین ابزارهای کاشت و طراحی ناخن، قلم موهای کاشت ناخن می‌باشند. قلم کاشت ناخن از پرکاربردترین ابزارها در لوازم زیبایی و طراحی ناخن به شمار می‌رود. این قلم برای انتقال مواد روی ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. مواد مورد استفاده برای کاشت ناخن، ممکن است ژل و یا پودر اکریلیک باشند. جنس مو، سایز و شکل قلم برای هر یک از این کاشت‌ها متفاوت است. قلم‌های کاشت ناخن پودری، باید دارای مویی طبیعی باشند که این مو غالبا از دم سمور تشکیل شده است.

قلم موی کاشت ناخن نوبارو، یک قلم مخصوص برای کاشت ناخن‌ پودری به شمار می‌رود. جنس موی این قلم از سمور سیاه است. این دسته از قلم‌ها، ساخت کره بوده و بسیار مقاوم و مستحکم هستند. سایز قلم‌های کاشت ناخن نوبارو، برای افرادی که می‌خواهند کار مبتدی را کنار بگذارند و کم کم حرفه‌ای‌تر کار کنند بسیار مناسب است. مدل موهای این قلم صاف هستند. اگر به دنبال خرید یک قلم کاشت ناخن با سایز ۶ و صاف هستید، قلم نوبارو را خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه قلم موی کاشت ناخن سالن تک مدل sx7

 

امتیاز دهید