بهترین مارک صابون برای جوش صورت

0

وجود انواع جوش روی صورت، از زیبایی‌های ظاهری چهره می‌کاهد. امروزه به خاطر وجود آلودگی هوا و تغذیه‌های نامناسب، جوش زدن صورت به امری طبیعی تبدیل شده است. البته ژنتیک و سن هم از عوامل دیگری هستند که باعث ایجاد جوش و آکنه روی پوست صورت می‌شوند. معمولا پوست‌های چرب مستعد جوش هستند. افرادی که بعد از استحمام، فکر می‌کنند هنوز پوست‌شان براق است، پوستی چرب دارند. برای این که صورتی صاف و عاری از جوش داشته باشید، باید چربی‌های اضافی، آلودگی‌ها و… را از روی صورت خود بردارید. برای این مراقبت‌های پوستی چندین راه وجود دارد که کم هزینه‌ترین، اولین و بهترین راه، استفاده از صابون ضد جوش صورت است.

البته استفاده از ژل‌های شستشوی صورت، شوینده‌های قالبی و یا پودری، شوینده‌های کرمی و روغنی، فوم‌های شستشوی صورت و پاک کننده‌های صورت هم، برای صاف و شفاف شدن پوست بی تاثیر نیستند. استفاده مکرر و مداوم از این شوینده‌ها و پاک کننده‌ها، پوستی صاف و شفاف را برای شما به همراه خواهد داشت.

ما در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی بونگ ، می‌خواهیم درباره انواع صابون‌ ضد جوش صورت صحبت کرده و ۵ مورد از برترین، موثرترین و پرفروش‌ترین آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. اگر قصد خرید این صابون‌های ضد جوش را دارید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بهترین و مناسب‌ترین صابون مناسب پوست خود را خریداری کنید.

معرفی ۵ برند پرفروش صابون ضد جوش صورت

صابون ضد لک و ضد جوش ان جی مدل هربال

صابون‌های ان جی، از دسته شوینده‌های قالبی بوده که در رفع جوش‌های صورت بسیار موثرند. این صابون‌ها از پوست شما در برابر آلودگی‌ها محافظت کرده و با از بین بردن چربی‌های اضافه پوست، مانع از ایجاد هرگونه جوش و یا لک‌های پوستی می‌گردند. این صابون یک از بین برنده قوی جوش‌های سر سیاه نیز به شمار می‌رود. صابون ضد جوش صورت ان جی، یک جلا دهنده صورت است. بعد از استفاده از این صابون صورت شما شفاف و درخشان خواهد شد.

صابون ضد جوش صورت هربال ان جی، مانع از ایجاد چین و چروک روی صورت شما می‌شود. این صابون فاقد هرگونه مواد مضر از جمله ترکیبات قلیایی برای پوست بوده و به همین دلیل به عنوان یک شوینده قوی و موثر پوست صورت شناخته می‌شود. این صابون لازم است دو بار در روز مورد استفاده قرار گیرد. به این صورت که شما باید کف غلیظ آن را حداقل ۱ تا ۲ دقیقه و حداکثر ۴ تا ۵ دقیقه روی پوست خود نگه دارید و سپس آن را بشویید. دوره درمانی صابون هربال، بستگی به میزان لک و جوش‌های صورت شما دارد. ولی؛ در حالت کلی با میزان جوش متوسط، این دوره درمانی ۱۰ روزه خواهد بود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه صابون ضد لک و ضد جوش ان جی مدل هربال

 

صابون ضد جوش و ضد لک سید عطار

سفید آب یکی از محصولات قدیمی است که به شکل‌های متنوعی برای پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول خوش‌نام، به صورت صابون هم تولید شده و مورد مصرف افراد زیادی واقع شده است. عصاره‌های مختلف و متنوع در این صابون ضد جوش صورت، باعث ایجاد لطافت و شادابی پوست شما می‌گردد. از جمله این عصاره‌ها می‌توان به عصاره شی باتر، روغن سویا و روغن نارگیل اشاره کرد. صابون سفید آب سید عطار علاوه بر این که باعث از بین بردن جوش و لک‌های پوستی می‌شود، از ایجاد چین و چروک‌های پوستی و همچنین افتادگی پوست نیز جلوگیری می‌کند.

صابون سفید آب بیش از نیم قرن است که مورد استفاده افراد قرار گرفته و همچنان با وجود آلودگی‌های هوا، یکی از موثرترین صابون‌ها در درمان جوش و آکنه‌های پوستی شناخته می‌شود. این صابون ضد جوش صورت، دارای ویتامین E بوده و برای دست و صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید صورتی صاف و شفاف داشته باشید، می‌توانید از این صابون استفاده کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه صابون ضد جوش و ضد لک سید عطار

 

صابون ضد جوش و ضد لک اوسرین مدل نوباکتر

برای داشتن پوستی صاف و شفاف، باید از بهترین شوینده‌های مناسب با پوست خود استفاده کنید. اگر شوینده‌ای استفاده کنید که برای پوست شما مناسب نباشد، نه تنها باعث بهبودی پوست شما نمی‌شود، بلکه آسیب‌های جدی به پوست شما وارد می‌کند. با افزایش آلودگی‌ هوا، استفاده از صابون‌های قدیمی ثمر بخش نبوده و به جز خشکی پوست، کار دیگری را انجام نمی‌دهند. صابون‌های جدید با داشتن فرمولاسیون خاص و ویژه، آلودگی‌ها را از روی پوست شما از بین برده و پوست شما را صاف و شفاف می‌کنند. صابون ضد جوش صورت نوباکتر، بهترین صابون برای از بین بردن آکنه‌های پوستی است.

صابون‌ اوسرین، با داشتن سابقه‌ای ۱۲۰ ساله، یک صابون ضد جوش صورت بسیار موثر است. کمپانی اوسرین با استفاده از فرمولاسیونی خاص، صابون‌هایی تولید کرده است که با خواص آنتی باکتریالی خود، می‌توانند تمامی باکتری‌های مضر پوست را از بین ببرند. این صابون با کنترل چربی‌های پوست و همچنین از بین بردن باکتری‌های مضر، از ایجاد جوش و آکنه‌های پوستی جلوگیری می‌کند. صابون اوسرین، برای از بین بردن جوش‌های ریز و زیر پوستی هم تاثیر بسزایی داشته و به عنوان یک پاکسازی کننده پوست صورت محسوب می‌گردد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه صابون ضد جوش و ضد لک اوسرین مدل نوباکتر

 

صابون ضد جوش و ضد لک گوگرد سپیدک

صابون‌های ضد جوش و ضد لک سپیدک یکی دیگر از شوینده‌های مناسب برای پوست صورت شما هستند. این صابون‌ها برای پوست‌های چرب مستعد جوش مفید بوده و با کنترل چربی‌های روی پوست، مانع از ایجاد جوش و یا لک‌های پوستی خواهند شد. طی تحقیقات صورت گرفته، گوگرد، ضد میکروب، ضد قارچ و ضد انگل بوده و با خواص کراتولیک از ایجاد جوش و یا لک‌های پوستی جلوگیری می‌کند. به همین دلیل،کمپانی‌های متعددی همواره سعی دارند از گوگرد در شوینده‌های خود استفاده کنند. صابون ضد جوش صورت گوگرد سپیدک هم یکی از همین شوینده‌های قالبی است.

صابون گوگرد سپیدک علاوه بر رفع جوش و آکنه‌های پوستی، منجر به درمان درماتیک سبورئیک، انواع عفونت‌های قارچی و انگلی و همچنین اگزما می‌گردد. استفاده از این صابون ۲ بار در روز کفایت می‌کند. صابون ضد جوش صورت سپیدک، قیمتی بسیار مناسب داشته و شما تاثیر آن را ظرف مدت ۱۰ روز می‌توانید مشاهده کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه صابون ضد جوش و ضد لک گوگرد سپیدک

 

صابون ضد جوش و ضد لک عاشق بهار

صابون ضد جوش و ضد لک عاشق بهار مورد استفاده افراد دارای پوست چرب، پوست حساس و انواع پوست قرار می‌گیرد. این صابون ضد جوش صورت، یکی از شوینده‌های قالبی است که با از بین بردن چربی‌ها و آلودگی‌های موجود در منافذ پوستی، مانع از ایجاد جوش و آکنه می‌گردد. صابون ضد جوش عاشق بهار برای دست، صورت و بدن نیز مورد استفاده قرار گرفته و پوست شما را روشن و شفاف می‌کند. این محصول ارگانیک، ضد حساسیت و ضد خارش نیز می‌باشد.

صابون ضد جوش صورت و بدن عاشق بهار، در درمان دمل‌های ریز هم موثر بوده و تاثیر بسزایی در از بین بردن انواع جوش (سر سفید و سر سیاه) دارد. اگر می‌خواهید صابونی را استفاده کنید که فاقد مواد مضر بوده و برای پوست شما ضرری نداشته باشد، بهتر است صابون‌های ارگانیک عاشق بهار را مورد استفاده قرار دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه صابون ضد جوش و ضد لک عاشق بهار

 

امتیاز دهید