بهترین مارک شامپوهای ضد شپش

0

شپش‌ها حشرات بیضی شکل و بسیار کوچکی هستند که روی پوست و موی افراد زندگی کرده و به سادگی از خون این افراد تغذیه می‌کنند. تغذیه این حشرات باعث خارش شدید سر می‌شود. شپش‌ها باعث انتقال هیچ بیماری به بدن شما نمی‌شوند ولی ممکن است به افراد دیگر هم انتقال یابند. اگر در سر خود احساس خارش شدیدی دارید، سریعا به درمان آن فکر کنید. برای از بین بردن شپش‌ها چندین راه حل وجود دارد. یکی از تاثیرگذارترین راه حل‌ها که با سرعت بالایی انجام می‌شود، استفاده از شامپوهای ضد شپش است.

شامپوهای ضد شپش، می‌توانند شپش‌ها و حتی تخم‌های آن‌ها را نیز از بین برده و از خارش شدید موها جلوگیری کنند. در قدیم که شپش رایج‌تر بود، از سموم شیمیایی و یا داروهای گیاهی برای از بین بردن این حشرات استفاده می‌کردند. این راه حل‌ها نمی‌توانستند دائمی و یا قطعی باشند، چون گاها باعث افزایش مقاومت این حشرات به سموم می‌شدند. استفاده از شامپوهای ضد شپش، نوعی درمان قطعی برای از بین بردن کامل این حشرات از روی پوست و موی شماست. ما در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی بونگ ، ۵ تا از بهترین شامپوهای ضد شپش را از میان صدها برند انتخاب کرده‌ و آن‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

معرفی و بررسی ۵ برند معتبر شامپوهای ضد شپش

شامپو ضد شپش ساینوکر

شامپوهای ضد شپش ساینوکر، یکی از بهترین شامپوهای ضد شپش است که فقط در ۱۰ دقیقه می‌تواند شپش را از پوست و موی شما از بین ببرد. استفاده از شامپوهای ضد شپش ساینوکر، برای کودکان بالای ۶ سال و خانم‌های باردار هیچگونه منع مصرفی ندارد. این افراد هم می‌توانند این شامپوها را استفاده کرده و شپش، لارو و یا ساس موجود روی پوست و یا موی خود را به کلی از بین ببرند. فقط کافیست مقداری از آن را روی موهای خود بریزید و خوب ماساژ دهید (بدون آب)، بعد از مدت زمان ۱۰ دقیقه‌ موهای خود را با شانه دندانه ریز، شانه کنید. در این صورت هم شپش‌ها و هم تخم آن‌ها از بین رفته و شما از دست این حشرات موذی نجات پیدا می‌کنید.

شامپوهای ساینوکر، به نوعی نرم کننده هم هستند و موهای شما را بسیار نرم می‌کنند. استفاده از شامپوهای ضد شپش ساینوکر باعث رفع کامل خارش سر نیز می‌شود. این شامپو جهت رفع التهاب نیز بسیار موثر بوده و کاملا غیر سمی است. شامپو ساینوکر فاقد سولفات، پارابن، نمک و … بوده و در نتیجه استفاده از آن هیچ آسیبی را به موهای شما وارد نمی‌کند. شامپو ساینوکر برای انواع موها مناسب بوده و در حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر به بازار عرضه می‌گردد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شامپو ضد شپش ساینوکر

 

شامپو هگور مدل آنتی لایس ضد شپش

شامپو هگور مدل آنتی لایس یکی از شامپوهایی است که با تایید سازمان بهداشت جهانی، به بازار عرضه شده است. این برند، تولید کشور فرانسه می‌باشد. شامپو آنتی لایس هگور، با حجمی برابر با ۱۵۰ میلی‌لیتر، یک محصول ویژه برای از بین بردن تمامی شپش‌ها به شمار می‌رود. استفاده از شامپوهای ضد شپش هگور مدل آنتی لایس برای تمامی موهای رشک زده‌ی معمولی، چرب، ساده، مختلط و… ضروری است.

اسید استیک موجود در این شامپو، باعث از بین رفتن تخم شپش‌ها روی پوست و موی شما خواهد شد. فقط و فقط با ۳ بار استفاده از شامپوهای ضد شپش هگور، از رفع شپش‌های پوست و موی خود مطمئن شوید. این محصول قدرت نرم کنندگی، تمیز کنندگی و تقویت کنندگی بسیار بالایی داشته و از نظر کاربران و خریداران، نسبت به قیمت ارزش خریدن را دارد. شامپو هگور، در مقایسه با انواع داخلی بسیار موثرتر عمل می‌کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شامپو هگور مدل آنتی لایس ضد شپش

 

شامپو ضد شپش موو مدل Ego

کمپانی ایگو، یکی از بزرگترین شرکت‌هایی است که در زمینه بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت یکی از شر کت‌های بسیار بزرگ دارویی در سراسر جهان است. استفاده از شامپوهای ضد شپش موو مدل ایگو، در سراسر جهان صورت می‌پذیرد و به نوعی مقبولیت جهانی دارد. این شام، یک شامپوی بسیار کارآمد در جهت رفع شپش محسوب می‌شود. شامپو موو، حاوی اسید استیک نیز می‌باشد. اسید استیک موجود در شامپوهای ضد شپش، باعث جدا شدن تخم شپش از ساقه موها می‌گردد.

شامپو ضد شپش موو مدل ایگو، دارای روغن‌های اکالیپتوس و رازیانه بوده و در نتیجه نرمی و لطافت را به موهای شما هدیه می‌دهد. در کنار خرید این محصول، یک عدد کلاه هم دریافت خواهید کرد که می‌توانید در هنگام استفاده از شامپوهای ضد شپش موو، کلاه را روی سر گذاشته و چند دقیقه شامپو را روی سر نگه دارید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شامپو ضد شپش موو مدل Ego

 

شامپو ضد شپش الیمکس

الیمکس یک برند بلژیکی است. این شامپو توسط کمپانی اویستر شل تولید و به بازار عرضه شده است. شامپو الیمکس حاوی یک روغن پلیمری خاصی است که در کنار فاکتورهای حفاظتی در برابر شپش‌ها، باعث رفع کامل شپش و تخم آن می‌شود. مخلوط شدن روغن پلیمری و فاکتورهای حافظتی باعث بسته شدن منافذ تنفسی شپش و همچنین خشک شدن پوست آن می‌شوند. استفاده از شامپوهای ضد شپش الیمکس، برای کودکان بالای یکسال و تمامی بزرگسالان مجاز است. این شامپو هیچگونه چربی روی مو بر جای نمی‌گذارد.

شامپو ضد شپش الیمکس فاقد دایمتیکون و حشره کش‌های نوروتوکسیک است، در نتیجه هیچ اثرات سمی برای موهای شما نخواهد داشت.  داشتن فاکتورهای محافظتی شپش، پوست و موی شما را از آلوده شدن به شپش‌های جدید حفظ می‌کند. این مکانیسم به این صورت است که فاکتورهای محافظتی، موی سر شما را برای شپش‌ها غیر جذاب کرده و در نتیجه احتمال این که موهای شما مجددا به شپش‌های جدید آلوده شود بسیار کم است. این محصول دارای اپلیکاتور بسیار مناسب برای پخش بهتر این فراورده روی موهای شماست. استفاده از شامپوهای ضد شپش الیمکس برای تمامی افراد بالای یکسال و انواع مو مناسب بوده و تاثیر ویژه‌ای در از بین بردن شپش دارند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شامپو ضد شپش الیمکس

 

شامپو ضد شپش باباریا مدل Cebolla

شامپوهای ضد شپش باباریا، قیمتی بالاتر از باقی شامپوهای ضد شپش دارند. اما؛ از هر نظر یک شامپوی ایده‌آل است. این شامپو علاوه بر رفع شپش و خارش سر، در رفع التهاب، ترمیم موهای آسیب دیده، تقویت موها، افزایش ماندگاری رنگ موها و… بسیار موثر است. داشتن تمامی این ویژگی‌ها باعث شده است این محصول یک محصول ویژه و منحصر به فرد باشد. استفاده از شامپوهای ضد شپش باباریا، مانع از فرسودگی موها نیز می‌شود. این محصول به خاطر داشتن مواد و ترکیبات بسیار مفید، به عنوان یک تغذیه بسیار مناسب برای موهای شما نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

شامپوهای ضد شپش باباریا، علاوه بر رفع شپش و تخم آن‌ها دارای کراتین هستند و در نتیجه؛ باعث تقویت ساختار مو شده و رشد موها را نیز تحریک می‌کند. این شامپوها دارای خواص ضد میکروبی و آنتی اکسیدان نیز می‌باشند. استفاده از شامپوهای ضد شپش باباریا برای خانم‌ها و آقایان با موهای معمولی پیشنهاد می‌شود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شامپو ضد شپش باباریا مدل Cebolla

 

امتیاز دهید