بهترین مارک توپ والیبال

0

والیبال ورزشی مهیج و پرطرفدار است که به صورت تیمی اجرا می شود.  شروع بازی با حرکت سرویس می باشد و لازمه این حرکت وجود  یک توپ مناسب و استاندارد است.

برندهای مختلف تولید کننده محصولات ورزشی انواع توپ های والیبال را با کیفیت و مدل های متفاوت ارائه می دهند که نمونه های فیک و غیر اصل آن نیز در بازار موجود هستند.  بنابراین بهترین مارک های توپ والیبال تولید شده از برندهای اصل و دارای کیفیت استاندارد می باشند که باید برای خرید آنها به فروشگاه های معتبری نظیر دیجی کالا مراجعه نمود،  که از لحاظ کیفیت و اصل بودن آنها اطمینان داشته باشید.

ما نیز در این مقاله شما را با ده نمونه از بهترین مارک های توپ والیبال آشنا می کنیم که توسط فروشگاه معتبر دیجی کالا ارائه و عرضه می شود.  شما می توانید با آشنایی این ویژگی ها با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به انتخاب و خرید این محصول با توجه به نیاز و بودجه خود اقدام نمایید. لطفا با ما همراه باشید.

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز ۵

این توپ دارای وزن ۲۸۰ گرم بوده که برای یک بازی والیبال حرفه ای می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.  همانطور که برای خرید یک توپ باید به شرایط ظاهری و طرح آن توجه کرد.  کیفیت آن به لحاظ جنس رویه،  رده سنی و اینکه در چه مکانی از آن استفاده می شود،  نیز حائز اهمیت است.

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS دارای سایز ۵ بوده که مناسب ترین انتخاب برای باشگاه و سالن های والیبال می باشد. زیرا این سایز یکی از استانداردترین سایزها در انتخاب توپ والیبال شناخته شده است.

فشار داخل این توپ با توجه به نوع شرایط محیط تغییر می کند و هنگام بازی حالت نرم و سبکی داشته و دست را اذیت نمی کند. این محصول همچنین جنس محکمی دارد و در برابر خطراتی چون برخورد اجسام نوک تیز مقاوم است.  از این رو در محیط های خارج از سالن به دلیل همین ویژگی می توان از آن استفاده نمود.

همراه بسته بندی این محصول یک تور قابل حمل نیز وجود دارد که برای جابه جایی و جلوگیری از کثیف شدن و یا پارگی از آن استفاده می شود.  خرید این توپ با توجه به کیفیت و اصل بودن آن مقرون به صرفه است.  زیرا که این توپ تمام استانداردهای یک توپ والیبال را به لحاظ پنل رنگ بندی،  طرح،  دوخت و چسب کاری،  تمیز و شفاف بودن،  وجود تورفتگی های سطحی و اصل بودن و غیره را دارا می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز ۵

 

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز ۵ سایز ۵

برای یک والیبالیست حرفه ای شدن علاوه بر اجرای تمرینات مستمر نیاز به امکاناتی نظیر یک توپ استاندارد برای والیبال است تا بتوان بدون مشکلی از آن استفاده کرد.

بتا یکی از برندهای شناخته شده تولید محصولات ورزشی از جمله توپ والیبال است که به شما امکان یک بازی خوب و حرفه ای را می دهد.  این توپ به دلیل جنس محکم و مقاومی که دارد،  برای استفاده در محیط های خارج از باشگاه والیبال مناسب می باشد.  زیرا که از خطراتی مانند برخورد اجسام نوک تیز جلوگیری می کند.

وزن این توپ در حدود ۲۶۰- ۲۸۰ گرم بوده و استفاده از آن به دلیل نرمی و سبکی دست را اذیت نمی کند. از اقلام همراه این توپ تور حمل می باشد که مانع کثیف شدن و پارگی توپ می شود. این توپ همچنین برای استفاده تمام سنین به ویژه نوجوانان است.  زیرا که دارای وزن و سایز استاندارد می باشد.

از ویژگی های دیگر این توپ پنل رنگ بندی و طرح جذاب،  دوخت تمیز و شفاف بودن آن است.  همچنین به دلیل تو رفتگی های سطحی و اصل بودن جزو یکی از بهترین مارک های توپ والیبال می باشد.  این توپ با توجه به کیفیت استاندارد از قیمت فوق العاده خوبی نیز برخوردار است، و می توان از آن برای بازی فوتبال هم استفاده کرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز ۵ سایز ۵

 

توپ والیبال مدل V200W

از ویژگی های این توپ سبکی آن می باشد که با وجود غیر اصل بودن در بازی دست را اذیت نمی کند.  توپ والیبال میکاسا طرح V200W برای حرفه ای ها در روی چمن مناسب است.  جنس این توپ از فوم می باشد و به راحتی می توان با آن بازی کرد.

وزن این توپ نیز ۳۰۰ گرم بوده که با وجود سبکی برای حرفه ای قابل استفاده است.  بنابراین اگر به صورت حرفه ای والیبال بازی می کنید،  این توپ می تواند یک گزینه  مناسب و عالی برای انتخاب شما باشد.

این توپ نقاط قوت دیگری همچون رنگ بندی زیبا و تمیز و شفاف بودن را دارد.  همچنین با توجه به کیفیت از قیمت خوب و به صرفه ای نیز برخوردار است.  مدل ها و رنگ های ارائه  شده از این توپ زرد و چند رنگ می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال مدل V200W

 

توپ والیبال بتا مدل PVBR4-MKS سایز ۴ سایز ۴

یکی از بهترین مارک های توپ والیبال برند بتا می باشد که به لحاظ اصل بودن و کیفیت استاندارد محبوبیت و طرفداران زیادی دارد.  این برند با تولید توپ هایی با سایزهای مناسب سنین مختلف توانسته نشاط و تجربه یک بازی لذت بخش و بدون دردسر را برای طرفداران این ورزش فراهم بیاورد.

توپ والیبال بتا مدل PVBR4-MKS یکی دیگر از مدل های محصولات این برند می باشد که با سایز چهار به راحتی در دست جای گرفته و می توان با آن یک بازی عالی را تجربه نمود.

این توپ همچنین وزنی در حدود ۲۰۰-۲۲۰ دارد و از این رو دارای وزن سبکی می باشد و دست را نیز اذیت نمی کند. جنس توپ از لاستیک و دارای نرمی و محکمی خاصی می باشد.  با این حال در برابر عوامل خطرناکی چون اجسام تیز مقاومت کرده و به راحتی پاره نمی شود.

همراه بسته بندی این توپ یک تور قابل حمل نیز موجود است که از توپ در برابر کثیف شدن ناشی از گرد و غبار، آلودگی و پارگی محافظت می کند. این توپ قابل استفاده در محیط های خارج از سالن و فضاهای باز می باشد و با توجه به کیفیت از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

این محصول همچنین ویژگی هایی چون پنل رنگ بندی،  تو رفتگی های سطحی برای خوب حرکت کردن توپ،  و دوخت و چسب کاری تمیز و شفاف بودن را دارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا مدل PVBR4-MKS سایز ۴ سایز ۴

 

توپ والیبال بتا طرح میکاسا مدل PVR5 سایز ۴

بازی والیبال به صورت حرفه ای نیاز به تدارکات و ابزاری چون یک توپ خوشدست و با کیفیت استاندارد دارد تا بتوان با استفاده از آن یک بازی لذت بخش و پر هیجان را تجربه کرد. محصول بتا طرح میکاسا یکی از توپ های خوشدست و دارای کیفیت استاندارد می باشد که به هنگام بازی با آن دست خسته نشده و یکی از بهترین مارک های توپ والیبال است.

این توپ  وزن ۲۰۰ گرمی دارد و بنابراین هنگام بازی می توان آن را به راحتی و بدون اذیت شدن دست  حرکت داد.  این محصول از جنس لاستیک مرغوب بوده و نرم می باشد. در حین حال از مقاومت و محکمی خوبی نیز برخوردار است.

  زیرا که نمی گذارد توپ در برخورد با اجسام نوک تیز پاره شود،  و از این رو برای استفاده در محیط های خارج از سالن مناسب می باشد. سایز این توپ نیز ۴ بوده که از سایزهای استاندارد بوده و نوجوانان و جوانان می توانند از آن استفاده کنند.

این توپ با توجه به کیفیت و دارا بودن استانداردهایی چون پنل رنگ بندی،  دوخت تمیز و محکم و شفاف بودن از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشد،  و می توان از آن علاوه بر والیبال برای بازی فوتبال نیز استفاده نمود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا طرح میکاسا مدل PVR5 سایز ۴

 

توپ والیبال بتا مدل PVR1 سایز ۱

این توپ یکی از محصولات با کیفیت و استاندارد تولید شده توسط برند بتا می باشد که خوشدست بوده و به هنگام بازی دست را اذیت نمی کند. در کنار این محصول تور حمل توپ وجود دارد که آن را از کثیفی ناشی از گرد و غبار و نیز آلودگی و پارگی حفظ می کند.

جنس این توپ از لاستیک مرغوب است و دارای نرمی و محکمی می باشد که با هر برخورد اجسام نوک تیز پاره نمی شود. از ویژگی های این توپ وزن سبک بین ۱۳۵ تا ۱۴۵ گرم و سایز آن یک است که به خوبی در دست جای می گیرد و برای بازی بچه ها و نوجوانان مناسب می باشد.

این محصول دارای پنل رنگ بندی و دوخت تمیز و محکم است.  همچنین شفافیت و طرح جذابی دارد که به بچه ها انگیزه و رغبت کافی را برای بازی کردن را می دهد. این توپ قابل استفاده در فضای باز و داخل سالن می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا مدل PVR1 سایز ۱

 

توپ والیبال چرمی بتا مدل MVA6000 سایز ۵

برند بتا از برندهای معروف در تولید محصولات ورزشی از جمله توپ والیبال است. این برند با ارائه توپ های ورزشی و والیبال تجربه یک بازی هیجان انگیز و پر نشاط را به شما می بخشد.  انواع توپ والیبال در طرح ها و مدل های مختلف هستند که در کیفیت های متفاوت توسط این شرکت تولید و عرضه می شوند.

از جمله مدل های پر طرفدار و پر فروش توپ والیبال در بین جوانان و نوجوانان توپ والیبال بتا مدل MVA6000 بوده که از کیفیت استانداردی برخوردار است و یکی از بهترین مارک های توپ والیبال می باشد.

این توپ جنسی از چرم دارد و به به راحتی در دست جای می گیرد.  همچنین به دلیل خوشدستی بازی کردن با آن راحت و آسان است.  به همراه این محصول تور قابل حمل توپ می باشد که مانع کثیف شدن و آلودگی و پارگی توپ می شود.

این توپ در وزن های حدود ۲۶۰ الی ۲۸۰ عرضه شده و به دلیل وزن مناسب دست را اذیت نمی کند. طراحی زیبا، قیمت مناسب و کیفیت استاندارد از ویژگی ها و مزایای این توپ می باشد.  این توپ همچنین مقاومت بالایی دارد و قابل استفاده در جاده های آسفالت و نیز سالن ورزشی است. با استفاده از این توپ می توانید خاطره یک بازی راحت و لذت بخش را تجربه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال چرمی بتا مدل MVA6000 سایز ۵

 

توپ والیبال بتا مدل PL5500

جنس این توپ از چرم ژاپن می باشد.  چرم های ژاپنی اغلب از پوست حیواناتی نظیر تمساح،  مار و کوسه است که به لحاظ مقاومت و نرمی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این محصول یکی دیگر از محصولات برند بتا می باشد که تمامی استانداردهای به روز در مورد یک توپ خوشدست و نوع حرکات و شرایط مکانی را داراست.

به همراه این توپ تور قابل حمل می باشد که توپ را از هر گونه آلودگی و آسیب نظیر پارگی و سوراخ شدن حفظ می کند. توپ دارای سایز پنج است که یکی از استاندارد ترین سایزها برای بازی حرفه ای والیبال محسوب می شود.

توپ بتا مدل PL5500 قابل استفاده در سالن های ورزشی و هم فضای باز است.  این توپ همچنین در وزن های ۲۶۰ تا ۲۸۰ ارائه می شود،  که با وزن مناسبی که دارد می توان آن را در دست به راحتی و بدون احساس سنگینی و خستگی حرکت دهید. پنل طرح دار،  تو رفتگی های سطحی برای حرکت بهتر توپ،  دوخت محکم و شفاف بودن از دیگر ویژگی ها و مزایای این توپ است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال بتا مدل PL5500

 

توپ والیبال طنین مدل FIVB

این توپ برای افراد مبتدی و غیر حرفه ای و کسانی که می خواهند والیبال را فقط برای تفریح و سرگرمی بازی کنند مناسب است.  سایز این توپ شماره پنج می باشد که از استاندارد ترین سایزها برای توپ والیبال است.

این محصول تولید شرکت طنین از برندهای ایرانی می باشد که با چندین سال سابقه در تولید انواع توپ های والیبال توانسته است مورد توجه و محبوب طرفداران و متقاضیان زیادی باشد.

جنس این توپ از PVC بوده که نوعی پلیمر و مواد اولیه پلاستیک می باشد و در ساخت انواع محصولات ورزشی و چرم از جمله توپ مورد استفاده قرار می گیرد.  این پلیمر جنس محکم و مقاومت نسبتا خوبی دارد.

از دیگر ویژگی های این توپ انعطاف پذیری و نرمی آن می باشد.  وزن این محصول ۴۵۰ گرم است که تقریبا سنگین وزن است.  اما استفاده از آن دست را خسته و یا اذیت نمی کند،  و قابل استفاده برای افراد بزرگسال می باشد.

 این توپ خوشدست بوده و به راحتی می توان حرکات مناسب را با آن انجام داد.  این توپ برای بازی در سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال طنین مدل FIVB

 

توپ والیبال مدل مولدن اسپرت

این محصول یکی از بهترین مارک های توپ والیبال که از چرم  PU/PVC نوعی پلیمر مواد اولیه پلاستیک تولید شده است. این چرم مصنوعی می باشد و برای تولید محصولات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

این توپ در سایز پنج می باشد که سایزی مطابق با استاندارد جهانی است که برای ابعاد و اندازه های توپ والیبال در سنین بزرگسال در نظر گرفته شده است.

از دیگر ویژگی های این توپ وزن سبک آن می باشد که در حدود ۲۸۰ گرم است و استفاده از آن دست را اذیت نمی کند.  دیگر آنکه خوش دست بوده و طرح جذابی دارد.  به همین دلیل می تواند انگیزه خوبی برای افراد علاقه مند به والیبال باشد که آنها را به این ورزش بیشتر ترغیب کند.

این توپ مناسب برای بازی در سالن است و البته می توان از آن در محیط های خارجی هم استفاده کرد.  این توپ دارای مزیت های دیگری چون جنس نرم و عالی می باشد،  و مقاومت خوبی نیز در برابر پارگی دارد.

سایت دیجی کالا ارائه کننده انواع کالاها و یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی که با پایبندی سه اصل تحویل به موقع،  ضمانت بازگشت کالا و تضمین در کیفیت و اصالت کالا بهترین مارک های توپ والیبال را در اختیار مشتریان و متقاضیان خویش قرار می دهد.  جهت انتخاب و خرید محصولات متنوع تر در این زمینه به سایت دیجی کالا مراجعه نمایید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه توپ والیبال مدل مولدن اسپرت

 

۱/۵ - (۱ امتیاز)