بهترین مارک تشک طبی ایرانی

0

معمولا پزشکان به افرادی که دچار کمردرد هستند،  تشک های طبی را توصیه می کنند،  این مدل از تشک ها فنر نداشته و به همین دلیل تکان نمی خورند،  و برای درمان کمردرد موثر می باشند.

برندهای مختلف داخلی و خارجی انواع تشک های طبی را به بازار ارائه می دهند که دارای مدل و کیفیت های متفاوتی هستند.  اما از آنجایی که برندهای خارجی باکیفیت این روزها خیلی گران تر شده اند،  استفاده از تشک های طبی ایرانی به لحاظ کیفیت و نیز قیمت به صرفه ترند.

در بازار تشک، گذشته از تعدادی برند خارجی، شرکت های ایرانی هم وجود دارند که از قدیم، محصول مرغوب و با کیفیتی ارائه کرده اند.  یکی از این برندهای پرآوازه ایرانی رویال می باشد که تشک های آن دارای طراحی زیبا و پیشرفته مطابق با مد روز است.  همچنین لوگوی شرکت و  شیر نشان در این محصولات در برند رویال کیفیت و اصیل بودن آن می باشد.

اما از آنجایی که محصولات این برند نوع فیک و کپی آن نیز در بازار وجود دارد.

بنابراین بهتر است برای تهیه و خرید تشک های برند رویال به فروشگاه معتبری نظیر دیجی کالا مراجعه نموده تا نسبت به اصل بودن و کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

از این رو ما در ادامه مقاله بهترین مارک های تشک طبی ایرانی به معرفی چند نمونه از مدل های تشک طبی رویال می پردازیم که در سایت دیجی کالا جزو پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات در این زمینه هستند.  لطفا با ما همراه باشید.

تشک طبی رویال مدل TARANOM90 یک نفره سایز ۲۰۰*۹۰ سانتی متر

فنر بونل متصل در این تخت به ارتفاع ۱۷ سانتی متر بوده که در آن فریم مفتول به صورت قاب دور تا دور و نیز فنر M برای تقویت دیواره های تشک تعبیه شده است.  جنس این تشک طبیی فنری می باشد و دارای الیاف داخلی است.

بر روی فنر بونل ترموفلت به وزن ۱۳۰۰ گرم،  پارس فوم ویژه،  لایه ترموباند به علاوه الیاف پلی آستری ۲۰۰ گرمی به همراه پشم شیشه ۱۵۰ گرمی پنبه دوزی شده است.  این فنر نیز بر روی پارچه  ژاکارد ضد حساسیت و به کار رفته و محکم می باشد.

طراحی این تخت یک نفره بوده و در ابعاد نود در دویست سانتیمتر تولید شده است.  تشک طبی رویال از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و نسبت به حجم و کیفیت قیمت نسبتا خوبی نیز دارد. این محصول یکی از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی می باشد که استفاده از آن راحت بوده و امکان یک خواب راحت را برای شما فراهم می آورد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل TARANOM90 یک نفره سایز ۲۰۰*۹۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل Rk-963 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰ سانتی متر

یکی از محصولات ایده آل و استاندارد در برند رویال تشک طبی مدل Rk-963 کامفورت می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید شده است.  به این دلیل که در این تشک استانداردهای پزشکی و ارتوپدی بین المللی رعایت شده و با ایجاد حس بی وزنی مانع فشار وارده به ستون فقرات می شود.

جنس پارچه رویه این تشک از گرد بافت ( بر پایه پنبه ) و چند لایه می باشد که ضد حساسیت بوده و بر روی آن نقش دوزی شده است. ابعاد این تشک طبق اندازه استاندارد ۹۰*۲۰۰ سانتی متر بوده و قابل استفاده و مناسب یک نفره می باشد.

فنر میکرو بونل این تشک از جنس کربن است که لایه های پلی اتیلن تزریق شده در میان فنرها آن را از فرسودگی زود هنگام حفظ می کند.  دیواره های تشک با جک فنرهای M ساپورت شده است و مانع از گود رفتگی ناشی از نشستن بر لبه تخت می شود.  ساختار طراحی شده این تشک توانایی تحمل هر وزنی را دارد و یک نسل به روز و ارتقا یافته از تشک های پر فروش سوپر آرامش می باشد. از این رو افرادی که طرفدار تشک طبی فنری هستند،  این تشک مناسب شان است.

این تشک همچنین دارای الیاف داخلی فوم،  ابر و اسفنج می باشد و پارچه آن از ژاکارد سوزنی بوده که قابلیت شست و شو با دست را نیز دارد. درجه نرمی و سفتی تشک نیز هر گونه فشار وارده به ستون فقرات را به حداقل می رساند.

تشک کامفورت با ارتفاع ۳۰ سانتی متر و کیفیت استاندارد و مرغوب تجربه یک خواب راحت را به شما می دهد و یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما است که آرامش و لذت را با هم می پسندید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل Rk-963 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل Rk-100 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰

رویال یکی از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی می باشد که مدل ها و طرح های تشک های این برند با بهره گیری از دانش روز می باشد.  همچنین در عین محکمی و نرمی لطافت خود را دارند و با قیمت مناسب نیز ارائه می شوند.

محصول رویال مدل Rk-100 یک تشک طبی کاملا استاندارد پزشکی و ارتوپدی بین المللی و یک نفره است که با دارا بودن پارچه ضخیم و قابل شستشو  برای افرادی مناسب می باشد که مصرفشان تشک طبی فنری است. این تشک با ایجاد حس بی وزنی فشارهای وارده به ستون فقرات را دفع نموده و باعث می شود تا یک خواب راحت و عمیق را تجربه کنید.

از دیگر ویژگی های این تشک پارچه رویه چند لایه آن می باشد که از جنس گرد بافت بر پایه پنبه بوده و ضد حساسیت می باشد که نقش دوزی عالی نیز دارد. فنر این تشک از جنس کربن بوده که لایه های پلی اتیلن برای از میان رفتن فرسودگی زود هنگام در آن به کار رفته است.

دیواره های تشک نیز با فنر M ساپورت شده که مانع از گود رفتگی ناشی از نشستن بر لبه تخت می شود.  درجه نرمی و سفتی تشک به اندازه ای است که فشار وارده به ستون فقرات را به حداقل رسانده و با ارتفاع سی سانتی متری که این تشک دارد یکی از گزینه های پیشنهادی ما برای شما می باشد.  همچنین الیاف داخلی این تشک از فوم،  ابر و اسفنج است و تجربه یک خواب لذت بخش را به شما می دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل Rk-100 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰

 

تشک طبی رویال مدل Rk دو نفره سایز ۱۶۰*۲۰۰ سانتی متر

تشک طبی دو نفره رویال مدل کامفورت یکی از استانداردترین محصولات این شرکت می باشد که با بهره گیری از دانش روز دنیا تولید و ساخته شده است.  طراحی این تشک بر اساس استانداردهای پزشکی و ارتوپدی بین المللی می باشد و کمترین فشار را به ستون فقرات وارد می کند.

این تشک با ایجاد حس بی وزنی تجربه یک خواب عمیق و لذت بخش را به شما می بخشد.  پارچه این تشک از جنس گرد بافت بر پایه پنبه بوده و ضد حساسیت و چند لایه است.  ابعاد این تشک در اندازه های استاندارد ۲۰۰*۱۶۰ می باشد و دارای فنر میکرو بونل بوده که از جنس کربن است.

در میان فنر نیز لایه های پلی اتیلن تزریق شده که از گود رفتگی ناشی از نشستن بر لبه تخت جلوگیری می کند. پارچه تشک قابل شستشو به وسیله دست بوده و الیاف داخلی آن ابر،  فوم و اسفنج می باشد. این تشک به گونه ای طراحی شده که توانایی تحمل هر وزنی را دارد. فنر M نیز برای تقویت دیواره های تشک تعبیه شده است.

این تشک ارتقا یافته تشک های پر فروش سوپر آرامش می باشد،  و از این رو برای اشخاصی که تشک طبی فنری مورد استفاده شان است گزینه مناسبی به شمار می آید.  درجه نرمی و سفتی این تشک فشار وارده به ستون فقرات را به حداقل می رساند.  لوگوی شیر نشان در این تشک اصل بودن و کیفیت را در این محصول نشان می دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل Rk دو نفره سایز ۱۶۰*۲۰۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل آنتیک MJ5 دو نفره سایز ۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر

ابعاد این تشک در اندازه های ۱۸۰*۲۰۰ یکی از استانداردترین طراحی های پزشکی و ارتوپدی بین المللی است که با بهره گیری از دانش روز می باشد.  این تشک به گونه ای تولید شده که فشار به خوبی روی بدن تقسیم شود،  و ستون فقرات در حالت مناسبی قرار گیرد.  بنابراین می توان بدون نگرانی از در های عضلانی و آسیب از این تشک استفاده نمایید.

از مزیت های این تشک الیاف داخلی آن که از فوم فشرده پلی اتیلن بورتان بوده و همراه نمد ترموفلت فشرده و الیاف دیگر در آن قرار گرفته است،  از این رو می توانید یک خواب آرام و لذت بخش را با آن تجربه کنید.  پارچه این تشک از پلی استر ژاکارد می باشد که قابل شستشو با دست است.

محصول رویال دو نفره مدل MJ5 یکی از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی می باشد که برای افرادی که از دیسک کمر و دردهای عضلانی رنج می برند،  توصیه می شود.  همچنین برای افرادی که می خواهند از دیسک کمر و دردهای استخوانی و عضلانی نیز پیشگیری کنند،  این محصول مناسب می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل آنتیک MJ5 دو نفره سایز ۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل MJ1 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰ سانتی متر

طراحی این تشک به گونه ای است که هنگام خوابیدن بر روی آن دچار دردهای عضلانی و آسیب نشوید و فشار به طور یکسان بر روی بدن تقسیم شود.  افرادی که از دردهای کمر و عضلانی رنج می برند و نیز برای افرادی که می خواهند از دیسک کمر پیشگیری کنند این محصول یک گزینه کاملا مناسب و ایده آل می باشد.

جنس این تشک از پارچه تاری و پودر پلی استر ژاکارد است و قابلیت شستشو با دست را دارد.  این محصول یک تشک کاملا استاندارد و با کیفیت از بهترین محصولات برند رویال می باشد که فاقد فنر بوده و کاملا طبی است.

ابعاد این تشک در اندازه های استاندارد ۹۰*۲۰۰ سانتی متر می باشد،  و درجه نرمی و سفتی آن به گونه ای است که حداقل فشار به ستون فقرات وارد می شود. با استفاده از این تشک می توانید تجربه یک خواب راحت و لذت بخش را داشته باشید.

برند رویال از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی که محصولاتش با تمام محبوبیت دارای کیفیت استاندارد و مرغوب می باشد.  الیاف داخلی این تشک همچنین از فوم فشردم پلی اتیلن یورتان به همراه نمد ترمز فلت بوده که به صورت فشرده در این محصول قرار دارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل MJ1 یک نفره سایز ۹۰*۲۰۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل آنتیک MJ4 دو نفره سایز ۱۴۰*۲۰۰ سانتی متر

ابعاد محصول ۱۴۰*۲۰۰ دو نفره می باشد که راحتی و آسایش را فراهم می آورد.  جنس این تشک از پارچه تاری و پودی پلی استر ژاکارد است که قابل شستشو با دست می باشد.

محصول طبی رویال مدل آنتیک یک تشک کاملا استاندارد که باعث می شود بدن دچار در های عضلانی و ناراحتی های استخوانی نشود.  نوع طراحی این تشک به گونه ای است که فرد در حالت مناسبی قرار گرفته و فشار وارده به بدن به صورت مناسب و یکسان تقسیم گردد.

از دیگر ویژگی های این تشک اینکه در آن از هیچ فنری استفاده نشده و برای افرادی که دچار درد های عضلانی و دیسک کمر هستند مناسب می باشد.  همچنین اشخاصی که می خواهند از دیسک کمر و دردهای عضلانی پیشگیری کنند،  این محصول برایشان مفید است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل آنتیک MJ4 دو نفره سایز ۱۴۰*۲۰۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل DAANLOP3 دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ سانتی متر

این تشک از الیاف داخلی پارس فوم ویژه،  پشم شیشه ۱۵۰ گرمی،  لایه ترموباند و پارچه ژاکارد تشکیل شده است.  پارچه ژاکارد رویه این تشک می باشد که جنسی بر پایه پنبه دارد و قابل شستشو با دست است.

دور تا دور دیواره این تخت با فنر M تعبیه و ساپورت شده که مانع از گود رفتگی ناشی از نشستن بر لبه تخت می شود.

در تشک مدل دانلوپ از فنر بونل به ارتفاع ۵/۱۶ استفاده شده است که به آن متصل می باشد.  ابعاد این تشک ۱۶۰*۲۰۰ سانتی متر بوده که از اندازه های استاندارد برای تشک دو نفره است.  این تشک فشار وارده بر روی بدن را به طور متناسب تقسیم نموده تا از اعمال فشار بر روی ستون فقرات جلوگیری گردد.

این محصول یکی از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی است که ارتقا یافته تشک های سوپر آرامش در برند رویال می باشد و بدن را از هر گونه دردهای عضلانی و آسیب به ستون فقرات حفظ می کند. بنابراین اگر به دنبال خواب راحت به همراه آسودگی و لذت هستید،  مدا دانلوپ تری از برند رویال یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل DAANLOP3 دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل COMFORT80 سایز ۱۸۰*۸۰ سانتی متر

مدل کامفورت یکی دیگر از محصولات برند رویال می باشد که ارتقا یافته سوپر آرامش تشک های طبی این برند است که مانع از هر گونه فشار اضافی به ستون فقرات می شود.  فنر بونل متصل به ارتفاع ۱۷ سانتی متر که در آن فریم مفتول به صورت قاب دور تا دور نقش دوزی شده و دور دیواره تخت نیز از   فنر M ساپورت شده است.

بر روی فنر به ترتیب الیاف داخلی ترموفلت ۱۶۰۰ گرمی،  پارس فوم ویژه ۳۰ و اسفنج ۳۰ کیلویی قطر ۲۰ میلی متر لایه ترموباند به اضافه الیاف پلی استر ۲۰۰ گرمی به همراه پشم شیشه ۱۵۰ گرمی پنبه دوزی شده که این الیاف بر روی پارچه ژاکارد کار شده است.  پارچه ژاکارد چند لایه و ضد حساسیت می باشد و مانع هر گونه حساسیت پوستی می شود.

این تشک مناسب تخت های نوجوان در ابعاد ۱۸۰*۸۰ طراحی شده که یک نفره می باشد و دارای کیفیت و مرغوبیت خوب و از استاندارد بالا برای یک خواب راحت و لذت بخش برخوردار است. این محصول یکی از بهترین مارک های تشک طبی ایرانی می باشد که امکان تهویه و جا به جایی هوای داخل تشک نیز در قسمت دیواره ها به تعداد چهارتایی تعبیه شده است. این محصول یک تشک طبی پد دار می باشد که پد برای پر کردن نواحی گود کمر و پشت زانوها در این محصول وجود دارد.

پد اسفنجی دارای  ۳۰ کیلو وزن و سه سانتی متر قطر می باشد.  این محصول یکی از تشک های پیشرفته و تولید شده با طراحی های استاندارد روز است که آرامش و لذت یک خواب راحت و آسوده را به شما می بخشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل COMFORT80 سایز ۱۸۰*۸۰ سانتی متر

 

تشک طبی رویال مدل OLTRAPDIC120 سایز ۲۰۰*۱۲۰ سانتی متر

این محصول یکی از انعطاف پذیرترین تشک های طبی در برند رویال می باشد که دارای کیفیت استاندارد و عالی بوده و ارتقا یافته تشک های سوپر آرامش این برند است.

هسته این محصول از جنس ریباند می باشد که دارای ۸۰ کیلو وزن و ۱۶ سانتی متر قطر است.  الیاف داخلی از هسته به ترتیب بعد از ریباند،  ترموفلت می باشد که ۱۶۰۰ گرم وزن دارد. همچنین اسفنج ۳۰ کیلویی با قطر ۲۰ سانتی متر نیز بر روی آن کار شده است. در این تشک امکان تهویه و جا به جایی هوای داخل تشک در دیواره ها تعبیه شده که باعث کارآیی و ماندگاری  بیشتر تشک می شود. این تشک همچنین انعطاف پذیری بالا و عمر مفید بسیاری دارد.

پارچه استفاده شده در این تشک از جنس گرد بافت ( یک نوع پارچه بر پایه پنبه است ) می باشد که آنتی باکتریال است و خاصیت ضد استرس دارد.  تراکم این پارچه به وزن یک کیلو گرم می باشد.

ابعاد تشک ۱۲۰*۲۰۰ سانتی متر است و برای تخت های یک نفره طراحی و تولید شده است. با استفاده از این تشک خوابی بدون دغدغه و توام با آرامش را تجربه خواهید کرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه تشک طبی رویال مدل OLTRAPDIC120 سایز ۲۰۰*۱۲۰ سانتی متر

 

سایت دیجی کالا از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با چندین سال سابقه در فروش محصولات از برندهای معتبر داخلی و خارجی ارائه کننده انواع کالاها می باشد که محصولات خود را با پایبندی به سه اصل پرداخت در محل،  بازگشت کالا و ضمانت در اصالت و کیفیت کالا در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خویش قرار می دهد.

شما همواره می توانید با مراجعه به این سایت با انواع بهترین مارک های تشک طبی ایرانی آشنا شده و نسبت به انتخاب و خرید آنها اقدام نمایید.

امتیاز دهید