بهترین مارک اره زنجیری شارژی

0

وسایل و ابزار آلات فنی از موارد ضروری در مشاغلی چون نجاری،  تاسیسات و باغبانی می باشند. زیرا که باعث افزایش سرعت و کارآیی می شوند.  ابزار آلاتی چون اره جای وسایل فنی کلاسیک و دستی را گرفته اند و در آن نیروی انسانی کمتری هزینه می شود.

اره زنجیری از انواع اره های حرفه ای و فنی می باشد که دارای یک زنجیر بلند با دندانه های تیز و برنده است.  اره زنجیری یا اره برقی یا شارژی خود نیز دارای چند نوع می باشد. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی چند نمونه از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی آنها را بررسی نموده و شما نیز بتوانید با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به انتخاب و خرید آنها اقدام کنید.  اما باید دانست که برای خرید این محصولات و اطمینان از با کیفیت بودن آنها بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نمود.  لطفا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

معرفی بهترین مارک های اره شارژی از سایت دیجی کالا

از آنجایی که اره های برقی یکی از ابزار آلات مهم برای نجاری و باغبانی به شمار می آید.  از این رو انتخاب یک محصول با کیفیت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

سایت دیجی کالا از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی و با سابقه درخشان در زمینه ارائه و عرضه انواع کالاها از برندهای مختلف داخلی و خارجی و با پایبند به سه اصل پرداخت در محل،  ضمانت بازگشت کالا و تضمین در کیفیت و اصالت کالا توانسته است بهترین مارک های اره شارژی را به لحاظ کارآیی و استاندارد بالا ارائه و عرضه کند.

تمامی اطلاعات و مشخصات و قیمت های ابزارهای باغبانی و انواع اره در سایت دیجی کالا برای مقایسه وجود دارد،  که شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه با این محصولات آشنا شده و نسبت به انتخاب و خرید آنها اقدام کنید.

ما نیز در ادامه به چند نمونه از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی اشاره می کنیم که این سایت جزو پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات می باشند.

اره زنجیری شارژی باس مدل M70n Pro کد ۴۸ ولت

این اره دارای دو عدد باتری با قدرت ۴۸ ولت می باشد،  و سرعت چرخش ۷۸۰ دور بر دقیقه است.  این اره به وسیله باتری شارژ شده و نیروی خود را از این طریق تامین می کند.

این اره زنجیری شارژی طول ساطوری به اندازه ۱۱ سانتی متر دارد.  همچنین می توان زنجیر موجود در این اره را تعویض نمود.  جنس سیم پیچ تماما از مس بوده و دارای رسانایی و قدرت بالایی است.

به همراه این دستگاه آچار تعویض و نیز روغن دان وجود دارد که می توان به وسیله آنها با این اره بهتر و آسانتر کار کرد.  همچنین کیف مخصوص حمل نیز موجود می باشد که امکان حمل آسان و راحت را به کاربر می دهد.

ابعاد این اره شارژی در اندازه های ۳۵*۱۰*۱۰ است که سهولت کاری را فراهم می آورد.  این دستگاه ۴۸ اسب بخار توانایی و قدرت دارد.  مشخصه و ویژگی های این اره برش به صورت چرخشی بوده و از نوع برقی شارژی می باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی باس مدل M70n Pro کد ۴۸ ولت

 

اره زنجیری شارژی باس مدل M70

یکی دیگر از محصولات برند باس مدل M70 می باشد.  این برند چینی بوده و یکی از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی است که از محصولات آن طرفداران زیادی دارد.

کیفیت و قدرت این اره فوق العاده است.  ابعاد این دستگاه در اندازه های ۱۵*۱۱*۳۰ سانتی متر می باشد که ابعاد جمع و جور و کوچکی دارد، و کاربر می تواند بدون احساس خستگی ساعت ها با آن کار کند.

این اره به وسیله دو عدد باتری ۲۵ ولت کار می کند.  سرعت چرخش این اره شارژی ۷۸۰ دور بر دقیقه بوده که از سرعت نسبتا بالایی برخوردار است.  این دستگاه ریلی زنجیره ای به اندازه ده سانت دارد و سیم پیچ آن از جنس تمام مس می باشد.

به همراه این دستگاه کیف حامل از نوع BMC موجود است که حمل و جابجایی آن را آسان نموده و مانع از آسیب به دستگاه می شود.  این محصول یک اره خوشدست و کاربردی می باشد و می توان به راحتی تیغه آن را تعویض نمود.  از اقلام همراه این اره شارژی پیچ گوشتی و روغندان و آچار تعویض هستند که سهولت کاربری را هر چه بیشتر امکان پذیر می نماید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی باس مدل M70

 

اره زنجیری شارژی باس مدل Chain Saw bs_25cm کد ۱۱۸

اره شارژی ها نسبت به سایر اره ها و ابزار آلات باغبانی و صنعت چوب کاربرد و ساز و کار ساده و راحتی دارند.  این اره زنجیری شارژی دو عدد باتری ۱۱۸ ولت می باشد که قدرت آن از طریق این باتری های قابل شارژ گرفته می شود.

این محصول همچنین دارای یک باتری یدک که مجموعا دو عدد باتری در آن موجود بوده و یک محصول کاربردی و خوش دست است. کیف حمل مخصوص جا به جایی دستگاه نیز به همراه آن وجود دارد. سرعت برش در این دستگاه ۵۰۰ متر بر دقیقه است که از سرعت نسبتا متوسطی برخوردار می باشد.

این دستگاه طول ریلی و کارگیری به اندازه ۲۵ سانتی متر دارد.  همچنین می توان زنجیر دستگاه را بعد از استهلاک آن تعویض کرد.  سیم پیچ این دستگاه تمام مس بوده و از رسانایی بالایی برای انتقال نیرو برخوردار است.  ابعاد این اره شارژی ۴۰*۲۰*۱۵ سانتی متر بوده و قدرت موتور آن شارژی می باشد. به وسیله این اره می توان برش ها را به صورت چرخشی انجام داد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی باس مدل Chain Saw bs_25cm کد ۱۱۸

 

اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-30

یکی از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-30 می باشد که طراحی شده شرکت ایتالیایی است.  این اره دارای دو عدد باتری ۳۶ ولت می باشد که قدرت و نیروی خود را از این طریق می گیرد.

به همراه این دستگاه آچار و پیچگوشتی نیز می باشد که سهولت کاربری را امکان پذیر می کند.  ابعاد این اره شارژی در اندازه های ۶۵*۲۰*۱۹ سانتی متر هستند.  این اره شارژی طول ریلی به اندازه ۳۰ سانتی متر دارد.  سرعت حرکت زنجیر نیز در این اره ۱۰ سانتی متر است.

روغن کاری این دستگاه به صورت اتوماتیک می باشد.  این اره شارژی از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار است و جنس و طرح خوشدست با کاربرد مناسب دارد. به وسیله این اره شارژی حتی می توان چوب بلوط را نیز برش داد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-30

 

اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-10

اره های زنجیری شارژی به لحاظ کاربردی و ساختار ساده تر از سایر اره ها و ابزار آلات باغبانی می باشند.  این اره با توجه به نوع باتری در ولتاژ های پایین کار نموده و نیروی خود را از طریق باتری می گیرد.

اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-10 یکی دیگر از محصولات این برند است که از خوشدست ترین و بهترین اره ها در نوع شارژی می باشد.  این اره به وسیله باتری ۲۱ ولت کار می کند که باتری شارژ شده توسط برق موتور این دستگاه را به کار می اندازد.

به همراه این اره شارژی نیز دو عدد زنجیر موجود است که برای تعویض زنجیر دستگاه به کار می رود.  همچنین آچار،  پیچگوشتی و مخزن روغن از اقلام همراه این اره زنجیری شارژی می باشد که سهولت کاربری را فراهم می آورد.

این محصول یکی از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی است که جزو محبوب ترین برندها و از عملکرد خوبی نیز برخوردار است.  ابعاد این اره زنجیری شارژی در اندازه های ۳۷*۱۳*۱۲ سانتی متر می باشد و این دستگاه با قدرت ۱.۳۶ اسب بخار کار می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی ایزی پاور مدل EP-10

 

اره زنجیری شارژی مدل c100

اقلام همراه این اره شارژی آچار می باشد که استفاده کاربر را از آن راحت و آسان تر می کند.  همچنین زنجیر یدک در هنگامی که زنجیر دستگاه رو به فرسودگی است،  از اقلام همراه این اره می باشد.

ابعاد این اره زنجیری شارژی در اندازه های  ۱۰*۱۰*۳۳ است که از تقریبا کوچک بوده و به هنگام استفاده از آن دست را خسته نمی کند.  سرعت حرکت زنجیر در این دستگاه ۷۸۰ دور بر دقیقه می باشد.  طول ریل و کار گیر این دستگاه نیز ده سانتی متر است.

این اره شارژی با باتری ۲۴ ولت کار می کند و موتور آن به اندازه یک اسب بخار قدرت دارد.  این اره شارژی می تواند برش ها را به صورت چرخشی انجام دهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی مدل c100

 

اره زنجیری شارژی گریتک مدل GTBC3602

به همراه این اره زنجیری یک باتری ید وجود دارد تا سهولت کاربری را فراهم آورد.  همچنین تیغه اره یدک موجود در این دستگاه برای مواقعی که تیغه اصلی دچار فرسودگی می شود،  به همراه آن می باشد.

ابعاد این دستگاه در اندازه های ۱۰*۱۰*۳۳ سانتی متر است که امکان حمل آسان آن وجود داشته و ابعاد جمع و جوری دارد.  محافظ دستگاه یکی دیگر از اقلام این دستگاه بوده که اره را از گرد و غبار و آسیب حفظ می کند.

سرعت حرکت زنجیر ۷۸۰ دور بر دقیقه می باشد که سرعت نسبتا بالایی دارد و باعث می شود تا کار سریع تر انجام گیرد.

این اره زنجیری شارژی همچنین برش ها را به صورت چکشی انجام می دهد و این یکی از ویژگی های خاص این دستگاه است.  این دستگاه ریل و کارگیری به اندازه ده سانتی متر دارد. این اره  با قدرت یک اسب بخار نیز کار می کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی گریتک مدل GTBC3602

 

اره زنجیری شارژی سافت تولز کد ۴۱۰۱

این محصول یکی از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی است که دوکاره بوده و به عنوان یک تبدیل مینی سنگ نیز می توان از آن استفاده نمود.  به طوری که با باز کردن چند پیچ و برداشتن قاب تبدیل به دستگاه مینی سنگ شارژی می شود.

این اره زنجیری دارای طرح زیبا و قاب دار می باشد،  که برای استفاده غیر حرفه ای ها مناسب است.  به همراه این اره آچار و زنجیر نیز موجود می باشد،  تا استفاده کاربر از آن راحت بوده و بتوان به هنگام استهلاک زنجیر دستگاه از زنجیر یدک استفاده کند.

این محصول دارای ابعاد ۱۱*۸*۲۵ است و با باتری ۳۶ ولت کار می کند.  از دیگر ویژگی های این اره دارا بودن پیچگوشتی چهار سو برای تبدیل اره به دستگاه مینی سنگ شارژی است. این دستگاه همچنین دارای قفل سوئیچ دار می باشد که ایمنی دستگاه را بالاتر می برد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی سافت تولز کد ۴۱۰۱

 

اره زنجیری شارژی آپ اسپریت مدل EK-CS21V-2LI

این اره زنجیری با توان ۲۱ ولت کار می کند،  و موتور آن از نوع براشلس می باشد.  طول تیغه در این دستگاه ۲۰ سانتی متر است و نوع باتری نیز دو آمپر لیتیوم می باشد.

ابعاد این دستگاه در اندازه های  ۳۵*۲۵*۸ است و سرعت حرکت زنجیر در این اره زنجیری شارژی ۳۰ می باشد.  این محصول تولید چین بوده و جزو یکی از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی می باشد.  این دستگاه را می توان با شارژر رومیزی ( فست شارژر ) به راحتی و سریع شارژ نمود.

به همراه این دستگاه یک عدد باتری ۲۱ ولت نیز می باشد و این دستگاه یک زنجیر بر روی ساطور نیز دارد.  دیگر آنکه یک کیف قابل حمل بی ام سی به همراه این دستگاه بوده که جا به جایی آن را راحت تر می کند.

موتور این دستگاه به اندازه یک اسب بخار قدرت دارد.  این دستگاه همچنین از قابلیت حفاظ و برش با زاویه دار نیز برخوردار است و می توان با آن برش چرخشی را نیز انجام داد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی آپ اسپریت مدل EK-CS21V-2LI

 

اره زنجیری شارژی مایکوتا مدل ۸۸ ولت

اقلام همراه این دستگاه دو عدد باتری ۸۸ ولتی لیتیومی موجود است که از قدرت و نیروی بالایی برخوردار بوده و می تواند چوب را به خوبی برش دهد.  همچنین دفترچه راهنما و آچار از اقلام دیگر همراه این دستگاه هستند که به وسیله آنها سهولت کاربری را فراهم می شود.

این ابزار شارژی با نیروی باتری کار می کند،  و دستگاهی بسیار با کیفیت و خوشدست و مناسب برای بریدن چوب و هرس کردن درختان می باشد.  ابعاد این اره زنجیری شارژی در اندازه های ۱۵*۴*۳۳ بوده و به دلیل سبکی به راحتی می توان ساعت ها با آن کار کرد.

سرعت حرکت زنجیر این دستگاه ۴۰۰۰ دور بر دقیقه بوده که از سرعت بالایی برخوردار می باشد.  طول ریل در این دستگاه ده سانتی متر و ۸۸ ولت نیز اسب بخار قدرت دارد.

این دستگاه دارای قفل سوئیچ و حفاظ بوده و می توان با آن برش چرخشی را انجام داد.  بهتر است برای طول عمر بیشتر زنجیر این اره شارژی دستگاه را قبل از استفاده با روغن آغشته کنید.

 

بهترین مارک اره زنجیری شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه اره زنجیری شارژی مایکوتا مدل ۸۸ ولت

 

ویژگی های اره های زنجیری شارژی

اره های شارژی نمونه ساده ابزار آلات باغبانی و صنعت چوب است که دارای کاربردهای زیادی می باشد.  برای کار با آنها نیاز به مهارت خاصی نیست،  و با توجه به کارآیی قیمت مناسب تری نسبت به سایر اره ها دارند.

در اره های زنجیری شارژی نیروی دستگاه به وسیله یک باتری قابل شارژ لیتیومی تامین می شود،  و کارکرد آنها همانند مدل های برقی است.  اره های زنجیری شارژی دارای استهلاک پایین و نیز صدای پایینی ( در حدود ۱۰۰ دسی بل ) هستند.  توان و قدرت دستگاه های اره زنجیری شارژی به وسیله ولتاژ باتری سنجیده می شود،  که هر چه ولتاژ بالاتر باشد،  این اره ها نیز توان و قدرت بیشتری خواهند داشت.

ما در اینجا به چند نمونه از بهترین مارک های اره زنجیری شارژی اشاره کردیم که می تواند برای شما راهنمای خوبی برای خرید مطمئن این محصول باشد.  شما همواره می توانید با مراجعه به سایت دیجی کالا با انواع بهترین مارک های اره زنجیری شارژی آشنا شده و نسبت به انتخاب و خرید اقدام نمایید.

امتیاز دهید