بهترین جعبه ابزار

0

اگر می‌خواهید از ابزار و تجهیزات خود مراقبت کرده و آن‌ها را در دسترس داشته باشید، خرید یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار ضرورت پیدا می‌کند. شما می‌توانید تمامی وسایل و ابزارآلات خود را درون یک جعبه ابزار محکم قرار داده و به راحتی آن را حمل کنید. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که وجود جعبه ابزار در خانه چه ضرورتی دارد؟ در پاسخ باید بگوئیم؛ گاهی اوقات انجام کارهای بسیار جزئی ولی ضروری در منزل نیاز به استفاده از یکسری ابزارآلات ضروری شامل؛ پیچ‌گوشتی، انبردست، پیچ، میخ و… دارد. از این رو برای مرتب کردن و در دسترس قرار دادن ابزارآلات نیاز به یک کیف ابزار و یا جعبه ابزار احساس می‌شود.

برای خرید جعبه ابزارها، بسته به میزان ابزارهایی که دارید باید سایز جعبه ابزار را مشخص کنید. بعد از مشخص کردن سایز جعبه ابزار، جنس بدنه، تعداد طبقات و تعداد محفظه‌های موجود در جعبه ابزار از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما در این مقاله از مجله بونگ سعی کرده‌ایم تا بتوانیم کلیات ۵ مدل از بهترین مارک‌های جعبه ابزار را بررسی کنیم. با خواندن این مقاله می‌توانید یک خرید به صرفه داشته باشید!

معرفی ۵ مدل از بهترین جعبه ابزار‌های با کیفیت

جعبه ابزار G 200 صامو پرشین

اگر برای نگهداری ابزار و وسایل از جعبه نظم دهنده ابزار استفاده نکنید، ممکن است برای پیدا کردن ابزار مورد نیاز خود وقت زیادی را صرف کنید. اما در صورتی که یک جعبه ابزار با ابعاد مناسب خریداری کنید، هم می‌توانید از گم شدن ابزار و تجهیزات جلوگیری کنید و هم در صورت لزوم ابزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید. یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار که امروزه جزو پر فروش‌ترین جعبه ابزارها نیز قرار گرفته است، جعبه ابزار صامو پرشین مدل ۲۰۰ می‌باشد. ابعاد این جعبه ابزار برابر با بوده و جزو جعبه ابزارهای بزرگ به حساب می‌آید. در نتیجه؛ می‌توانید انواع ابزار خود در هر سایزی را درون این جعبه ابزار قرار دهید.

جنس جعبه ابزار صامو پرشین از پلاستیکی بسیار مقاوم است. این جعبه دارای دو قفل بسیار بزرگ، محکم و فلزی نیز می‌باشد که اجازه دسترسی کودکان را به ابزار و تجهیزات شما نمی‌دهد. شما می‌توانید ابزار و وسایل کوچک خود را درون محفظه کوچک روی جعبه ابزار قرار دهید. درون جعبه ابزار صامو پرشین یک سینی قابل حمل نیز قرار دارد که شما می‌توانید در حین کار تعدادی از ابزار خود را درون سینی قرار داده و حمل کنید. تمام این ویژگی‌ها و البته جادار بودن این محصول باعث شده است که جزو بهترین مارک‌های جعبه ابزار قرار گیرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جعبه ابزار G 200 صامو پرشین

 

جعبه ابزار کریستال

یکی دیگر از بهترین مارک‌های جعبه ابزار، جعبه ابزار کریستالی می‌باشد. این جعبه ابزار دارای ۴ طبقه و ۲۰ کشو بوده و برای نگهداری ابزار و تجهیزات کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کریستالی بودن درب کشوها باعث شده است برای پیدا کردن ابزار نیازی به باز کردن تک به تک کشوها نباشد. برای جلوگیری از گم شدن قطعات و ابزارهای چند منظوره داشتن یک جعبه ابزار کریستالی ضرورت دارد. کشوهای این جعبه ابزار به راحتی عقب و جلو می‌شوند. قرار گرفتن یکسری قطعات مربعی شکل درون هر جعبه به شما امکان تقسیم کشوها را می‌دهد. یعنی؛ شما می‌توانید هر کشو را به دو قسمت تقسیم کنید.

نکته قابل ذکر و بسیار مهم برای این جعبه ابزار این است که این محصول برای تمامی مشاغل مورد استفاده قرارمی‌گیرد. مثلا؛ شما می‌توانید انواع وسایل کارگاهی، هنری، کمک‌های اولیه، اسباب بازی و ابزار آلات را درون جعبه قرار داده و روی آن‌ها لیبل بزنید. در این صورت به وسایل خود نظم می‌دهید. بدنه این جعبه پلاستیکی می‌باشد. شما می‌توانید این جعبه ابزار یا به عبارتی جعبه نظم دهنده ابزار را که به عنوان یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار به فروش می‌رسد، در رنگ دلخواه خریداری کرده و به وسایل و تجهیزات خود نظم دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جعبه ابزار کریستال

 

جعبه ابزار مدل A03

جعبه ابزار A03، به عنوان یک نظم دهنده ابزار به بازار عرضه شده است. این جعبه ابزار برای نظم دهی قطعات و ابزارهای ریز مورد استفاده قرار می‌گیرد. جعبه ابزار A03، دارای بدنه‌ای مقاوم از پلاستیک ABS است. در نتیجه؛ به عنوان یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار معرفی می‌گردد. شما می‌توانید با استفاده از این محصول به محیط کار خود نظم دهید. فرقی نمی‌کند که شغل شما چه باشد! این محصول می‌تواند یک ارگانایزر با کارآیی بسیار بالا برای شما محسوب شود.

جعبه ابزار A03 دارای ۱۵ کشو در ۳ طبقه است. ابعاد این جعبه ابزار برابر با  بوده و با استفاده از دسته‌ای که در بالای آن تعبیه شده است، امکان جا به جایی راحت را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید انواع لوازم و قطعات کوچک الکتریکی مثل دیود، خازن، مقاومت و… را درون جعبه قرار داده و در هنگام کار با کیت‌ها به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. این جعبه یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار است که برای تمامی شغل‌ها مثل آرایشگری، هنری، خیاطی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جعبه ابزار مدل A03

 

جعبه ابزار گلکسی وان مدل TB13

برای نگهداری، حمل آسان و دسترسی بسیار راحت به ابزار و تجهیزات، جعبه ابزارها بسیار کارآمد هستند. امروزه در هر محل کاری داشتن یک جعبه ابزار مناسب ضرورت پیدا کرده است. از این رو افراد بسیاری به دنبال خرید یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار هستند. جعبه ابزار گلکسی وان مدل TB13 پیشنهاد مجموعه بونگ به شماست. این جعبه ابزار به خاطر داشتن جنسی پلاستیکی و مقاوم، بسیار سبک می‌باشد. جعبه ابزار گلکسی وان، دارای ۲ طبقه و قسمت بندی‌های متعدد است.

استحکام، زیبایی، جادار بودن و همچنین داشتن وزنی بسیار سبک، باعث شده است این جعبه ابزار به عنوان یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار شناخته شود. یک دستگیره بسیار مقاوم روی این جعبه ابزار قرار دارد که شما به واسطه آن می‌توانید جعبه ابزار خود را به راحتی حمل کنید. قفل‌هایی که روی این جعبه ابزار تعبیه شده‌اند نیز امنیت وسایل، ابزار و تجهیزات شما را بالاتر برده‌اند. قسمت بندی‌های مختلف جعبه ابزار گلکسی وان، نظم دهی ابزار و تجهیزات شما را در سایزهای مختلف برای شما فراهم آورده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جعبه ابزار گلکسی وان مدل TB13

 

جعبه ابزار Me16i مهر

جعبه ابزارها یکی از مهم‌ترین وسایلی هستند که در هر محیط کاری یافت می‌شوند. برای نظم بخشیدن به انواع ابزار و تجهیزات لازم است که کیف و یا جعبه‌ای داشته باشید تا هم از ابزار خود محافظت کنید و هم از گم شدن آن‌ها جلوگیری به عمل آورید. جعبه ابزار مهر مدل Me16i، یکی از بهترین مارک‌های جعبه ابزار است که تشابه زیادی با جعبه ابزارهای خارجی دارد. این جعبه ابزار دارای کیفیت و استحکام بسیار بالایی نیز می‌باشد. در قسمت بالایی جعبه ابزار مهر، یک بخش ویژه برای قرار دادن پیچ، میخ، مهره، مته و… وجود دارد.

درون این جعبه ابزار، یک سینی مجزا قرار دارد که دارای ۶ بخش جداست. این سینی دارای یک دسته نیز می‌باشد تا کاربر به راحتی بتواند آن را جا به جا کند. این ویژگی یکی از مواردی است که باعث شده است این محصول در دسته پر فروش‌ترین و بهترین مارک‌های جعبه ابزار قرار بگیرد. جعبه ابزار مهر دارای دو قفل پلاستیکی است که مانع از باز شدن درب جعبه در حین جابه‌جایی می‌شوند. برای خرید هر یک از این جعبه ابزارها می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را در رنگ دلخواه سفارش دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه جعبه ابزار Me16i مهر

 

امتیاز دهید