بخاری دیواری

0

یکی از وسایلی که هر ساله مخصوصا در فصل زمستان مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد، بخاری می‌باشد. همانطور که می‌دانید، بخاری‌ها انواع مختلفی داشته و هر فرد می‌تواند بسته به محل استفاده و شرایط خود یکی از آن‌ها را خریداری نماید. همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، بخاری‌ها پیشرفته‌تر شده و با ویژگی‌های بسیاری زیادی پا به عرصه تولید گذاشتند. امروزه انواع مختلفی از بخاری‌ها شامل بخاری صنعتی و برقی، دیواری، شومینه‌ای، فن‌دار، گازی و… در بازار موجود می‌باشند. در این مقاله از مجله بونگ قصد داریم با ویژگی‌های خرید بهترین مارک بخاری دیواری آشنا شده و به معرفی و بررسی ۱۰ تا از بهترین مارک بخاری دیواری بپردازیم.

انواع بخاری

بخاری یکی از وسایل گرمایشی است که برای نصب آن به هیچ تجهیزاتی نیازی نداشته و به راحتی می‌توانیم آن را حمل کنیم. بخاری‌ها با اتصال به منابع مختلفی از انرژی، شامل؛ برق، گاز و نفت کار می‌کنند. این وسیله گرمایشی به صورت دیواری و یا مبله در بازار موجود بوده و با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد. در حقیقت؛ انتخاب هوشمندانه بخاری، می‌تواند میزان مصرف انرژی را کاهش داده و یا در مصرف آن صرفه‌جویی کند. کارخانه‌هایی که در زمینه‌ی تولید بخاری فعالیت می‌کنند، انواع بخاری را تولید کرده و به بازار عرضه می‌‌دارند. این بخاری‌ها هر کدام قابلیت و ظرفیت گرمایی مختلفی داشته و برای مکان خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ما در ادامه این مقاله از مجله بونگ به بررسی انواع بخاری پرداخته و بهترین مارک بخاری دیواری را به شما معرفی می‌کنیم.

بخاری برقی:

این مدل از بخاری‌ها با برق کار کرده و قابل جابه‌جایی هستند. این دسته از بخاری‌ها نمی‌توانند فضای بزرگ را گرم کنند اما از بازدهی بالایی برخوردار می‌باشند. استفاده از بخاری‌های برقی برای مکان‌های بسیار بزرگ مصرف انرژی بالایی را در پی خواهد داشت. برخی از بهترین مارک بخاری دیواری که در این مقاله به بررسی مشخصات آن می‌پردازیم با مصرف برق کار می‌کنند. بخاری‌های فن‌دار و تابشی از انواع بخاری برقی به شمار می‌روند.

بخاری گازی:

بخاری‌های گازی از جمله رایج‌ترین مدل‌های بخاری به شمار می‌روند. این دسته از بخاری‌ها همانطور که از نامشان پیداست با گاز طبیعی کار کرده و می‌توانند گرمای مورد نیاز یک ساختمان را فراهم کنند. نکته قابل توجه در مورد بخاری‌های گازی توجه به نکات ایمنی در هنگام نصب بخاری می‌باشد. در صورتی که در هنگام نصب بخاری گازی به نکات ایمنی توجه نکنید، ممکن است حوادث جبران ناپذیری اتفاق بیافتد. بخاری‌های گازی شامل؛ بخاری‌های زمینی، دودکشی، بدون دودکش و دیواری می‌باشند. بخاری‌های دیواری که انرژی مورد نیاز برای گرم کردن فضا را از سوخت گاز طبیعی تامین می‌کنند، جای بسیار کمی را در خانه و یا محل کار اشغال کرده و توان گرمایشی نسبتا پایینی در مقایسه با بخاری‌های زمینی دارند. به همین دلیل است که تعداد زیادی از بخاری‌هایی که با مصرف گاز کار می‌کنند، در دسته بهترین مارک بخاری دیواری قرار گرفته‌اند.

بخاری‌های پاسیو و صنعتی، دسته دیگری از بخاری‌ها هستند که برای فضا‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال بخاری‌های صنعتی دارای حرارت بسیار زیادی بوده و برای مکان‌های عمومی از جمله مساجد، مدارس و یا سالن‌های بزرگ استفاده می‌شوند. بخاری پاسیو نیز برای منازل دارای پنت‌هاوس، ویلاها، رستوران‌ها و… مورد استفاده قرار گرفته و به خوبی می‌تواند فضای اطراف را گرم نماید. در میان انواع بخاری، بخاری‌های دیواری که با گاز و یا برق کار می‌کنند، از پرفروش‌ترین بخاری‌های موجود در بازار هستند. با گسترش آپارتمان‌نشینی، خانه‌ها کوچک‌تر شدند. از این رو؛ افراد به فکر خرید بهترین مارک بخاری دیواری برای منازل خود هستند. این دسته از بخاری‌ها جای بسیار کمی را در خانه اشغال کرده و باعث می‌شوند، چیدمان منزل راحت‌تر صورت پذیرد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین مارک بخاری دیواری

قبل از این که نسبت به خرید بخاری دیواری اقدام کنید، لازم است با ویژگی‌های این وسیله آشنا شوید. ما در ادامه این مقاله از مجله بونگ به بررسی ویژگی‌های بهترین مارک بخاری دیواری پرداخته‌ایم. شما نیز با توجه به این ویژگی‌ها و مقایسه آن‌ها با محصول مورد نظر، می‌توانید خریدی هوشمندانه داشته باشید.

نوع سوخت بخاری دیواری: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید بهترین مارک بخاری دیواری باید مورد توجه قرار دهید، توجه به نوع سوخت بخاری دیواری می‌باشد. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، بخاری‌های دیواری برای ایجاد گرما و حرارت از گاز و یا برق استفاده می‌کنند. از این رو؛ خریدار باید با توجه به نیاز خود بتواند بهترین بخاری را خریداری نماید. به خاطر داشته باشید که بخاری‌هایی که با برق کار می‌کنند مصرف بالایی داشته و برای محیط‌های کوچک مناسب می‌باشند. این در حالیست که بخاری‌های دیواری که با گاز کار می‌کنند، برای محیط‌های بزرگ‌تر مناسب هستند.

متراژ محل مورد استفاده: یکی دیگر از مسائلی که در هنگام خرید بهترین مارک بخاری دیواری باید به آن توجه کنید، متراژ خانه و یا محلی است که قصد گرم کردن آن را دارید. سعی کنید با در نظر گرفتن متراژ خانه، بخاری را خریداری کنید که بتواند فضای مورد نظر شما را به خوبی گرم کند.

رده انرژی: تمامی محصولات استانداردی که با برق و یا گاز کار می‌کنند، دارای برچسب رده انرژی هستند. اگر محصولی این برچسب را نداشته باشد، یعنی استاندارد نیست! بهترین رده مصرف انرژی، A و B می‌باشد. اما چون وجود این دسته از بخاری‌ها در بازار بسیار محدود است و یا به طور کلی وجود ندارد، بهتر است از بخاری‌هایی استفاده کنید که از رتبه انرژی C و یا D برخوردار باشند. توجه به رده انرژی یکی از پارامترهای خرید بهترین مارک بخاری دیواری می‌باشد.

قیمت: بخاری‌های دیواری بر اساس نوع سوخت و همچنین قابلیت‌هایی که دارند از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردار می‌باشند. به همین دلیل هر فرد متناسب با بودجه‌ای که در اختیار دارد، با توجه به ویژگی‌های بخاری دیواری می‌تواند مناسب‌ترین و بهترین مارک بخاری دیواری را خریداری نماید.

ایمنی: قطعا بهترین مارک بخاری دیواری از ایمنی بالایی برخوردار می‌باشد. یکی از قطعه‌هایی که در ایمنی بخاری نقش بسزایی را ایفا می‌کند، ترموکوپل می‌باشد. در خرید انواع بخاری از جمله بخاری‌های دیواری از وجود ترموکوپل اطمینان حاصل کنید.

همانطور که گفتیم؛ در بازار وسایل گرمایشی بسیاری وجود دارد. یکی از این وسایل گرمایشی که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است، بخاری دیواری می‌باشد. از آنجایی که این نوع بخاری توسط کمپانی‌های مختلفی تولید شده و دارای ویژگی‌های مختلفی می‌باشد، خرید آن برای خریداران سخت شده است. ما در این مقاله ۱۰ تا از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بخاری‌ دیواری‌های موجود در بازار را به شما معرفی کرده و به بررسی مشخصات و قابلیت‌های هر یک از آن‌ها پرداخته‌ایم. شما نیز می‌توانید این بخاری‌های دیواری را با هم مقایسه کرده و با در نظر گرفتن بودجه خود، بهترین مارک بخاری دیواری را انتخاب نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

معرفی و بررسی مشخصات ۱۰ تا از پرفروش‌ترین و بهترین برندهای بخاری دیواری

بخاری دیواری اتحاد مدل ۲۰۰۰

در فصول سرد سال، حمام رفتن در مناطق سردسیر کمی اذیت‌کننده است. گرم کردن حمام با آب گرم نیز علاوه بر مصرف بالای آب، برای افراد به صرفه نخواهد بود. از این رو؛ استفاده از یک وسیله گرمایشی کم‌خطر می‌تواند حمام کردن را برای افراد لذت بخش کند. شما می‌توانید بهترین مارک بخاری دیواری را خریداری کرده و از آن برای گرم کردن فضای حمام استفاده نمایید. یکی از این بخاری‌های دیواری که بیشتر برای گرم کردن حمام مورد استفاده قرار گرفته و به بخاری مخصوص حمام نیز شهرت دارد، بخاری اتحاد مدل ۲۰۰۰ می‌باشد. شما با خرید این مدل بخاری، برای حمام کردن کودک و یا نوزاد خود نگرانی نخواهید داشت.

بخاری اتحاد دارای توانی برابر با ۲۰۰۰ وات بوده و  از اندازه مناسبی برخوردار می‌باشد. از این رو؛ خریداران به راحتی می‌توانند آن را روی دیوار نصب کرده و فضای حمام و یا دستشویی را گرم نمایند. دو شعله بودن بخاری‌های دیواری اتحاد به گرم شدن سریع محیط کمک می‌کنند. این محصول با برق کار کرده و بهترین مارک بخاری دیواری به شمار می‌رود.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری آراسته مدل WHA2200

بخاری دیواری WHA2200 یک محصول بسیار کاربردی با توان ۱۵۰۰ وات می‌باشد. این محصول کاربردی می‌تواند تمام نیاز شما را در فصول سرد سال برطرف نماید. وجود دو المنت شیشه‌ای که هر کدام دارای توانی برابر با ۷۵۰ وات هستند، باعث شده است تا این محصول از گرمادهی خوبی نیز برخوردار باشد. در قسمت جلویی بخاری WHA2200، یک محفظه فلزی قرار دارد که از برخورد اعضای بدن با المنت‌ها جلوگیری کرده و ایمنی لازم را فراهم آورده است. یک صفحه براق در قسمت پشتی بخاری قرار دارد که باعث می‌شود، گرما به صورت انرژی تابشی پخش گردد. از این رو؛ بخاری دیواری WHA2200 بازدهی حرارتی بالایی داشته و در دسته بهترین مارک بخاری دیواری قرار می‌گیرد.

بدنه بخاری دیواری WHA2200 در کناره‌ها از پلاستیک مقاوم و نسوز ساخته شده است. اما در قسمت وسط آن جنس بدنه آلومینیوم می‌باشد. برای روشن کردن المنت‌های این بخاری کافیست نخی که در انتهای بخاری قرار دارد را بکشید. با هر بار کشیدن نخ، یکی از المنت‌ها روشن شده و در بار چهارم هر دو المنت‌ها خاموش خواهند شد. کابل برق این محصول برابر با ۱.۵ متر بوده و از استاندارد و ایمنی کافی برخوردار می‌باشد. بخاری دیواری WHA2200 نیز با برق کار کرده و می‌تواند فضای نسبتا بزرگی را گرم نماید. اگر قصد خرید بهترین مارک بخاری دیواری را دارید که انرژی مورد نیاز خود را از برق تامین کند، بخاری برقی دیواری WHA2200، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری نوا مدل NH1256

یکی از محصولاتی که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به عنوان بهترین مارک بخاری دیواری شناخته می‌شود، بخاری دیواری نوا مدل NH1256 می‌باشد. این محصول برای فضاهای کوچک مثل ادارات، اتاق و یا مغازه کاربردی می‌باشد. اگر به دنبال محصولی هستید که با خرید آن نیازی به خرید وسایل سرمایشی نداشته باشید، خرید بخاری نوا را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این محصول برقی و فن‌دار بوده و می‌تواند به صورت دوکاره فضای مورد نظر شما را گرم و یا در صورت لزوم خنک نماید. شما می‌توانید از این مدل بخاری هم به عنوان بخاری دیواری و هم به عنوان بخاری زمینی استفاده کنید. در صورتی که آن را روی دیوار نصب کردید، برای کنترل دما، حرارت و یا تنظیم تایمر می‌توانید از ریموت کنترل آن استفاده نمایید. حداکثر توان گرمایشی بخاری دیواری نوا مدل NH1256، برابر با ۲۰۰۰ وات بوده و می‌تواند فضایی به اندازه ۲۵ متر مربع را گرم نماید.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری مهسان سازه مدل سینا

بخاری دیواری سینا یکی از تولیدات کمپانی مهسان سازه می‌باشد. این کمپانی به نشان استاندارد و ایمنی محصولات خود اهمیت داده و همواره محصولاتی را تولید می‌کند که از ایمنی بالایی برخوردار باشند. بخاری دیواری سینا با استفاده از برق کار کرده و حداکثر توان گرمایشی آن ۱۵۰۰ وات می‌باشد. از مدل بخاری دیواری دارای قابلیت قطع خودکار و تنظیم حرارت بوده و  همچنین دارای ترموستات ایمنی می‌باشد. از این رو؛ در دسته بهترین مارک بخاری دیواری قرار گرفته و از ایمنی فوق‌العاده بالایی برخوردار شده است. شما می‌توانید نظرات کاربرانی که این محصول را خریداری کرده‌اند را مطالعه کرده و سپس نسبت به خرید بخاری مهسان سازه مدل سینا اقدام نمایید.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری مدل BZ-100

اگر قصد خرید بخاری را دارید که بتوانید از آن هم به صورت زمینی و هم به صورت دیواری استفاده کنید، خرید بخاری BZ-100، به شما پیشنهاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده است این مدل بخاری از دیگر بخاری‌های موجود در بازار متمایز شده و به عنوان بهترین مارک بخاری دیواری شناخته شود، قابلیت کنترل از راه دور آن می‌باشد. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید دما و نور شعله را با استفاده از یک ریموت کنترل به میزان دلخواه خود تنظیم نمایید. این محصول دارای حداکثر توان گرمایشی ۲۰۰۰ وات بوده و به خوبی می‌تواند محیط اطراف را گرم نماید. بخاری دیواری BZ-100، دارای طراحی شیک، ایمنی بالا (قفل کودک) و قیمت مناسب بوده و خرید آن به کاربران توصیه می‌گردد.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری رنوا مدل ۲۰۰۰

یکی دیگر از بخاری‌های دیواری که توانایی تولید باد گرم و سرد را دارد، بخاری دیواری رنوا مدل ۲۰۰۰ می‌باشد. این مدل بخاری دیواری نیز برقی بوده و دارای حداکثر ۲۰۰۰ توان گرمایشی است. این محصول برای فضاهای نسبتا کوچک از قبیل مغازه، اداره، اتاق و… مناسب بوده و عملکرد خوبی خواهد داشت. بخاری دیواری رونو مدل ۲۰۰۰ را روی میز نیز می‌توانید قرار دهید. از این رو؛ محدودیتی از بابت قرار گرفتن آن روی دیوار وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید بدون اینکه به بخاری ۲۰۰۰ دسترسی پیدا کنید، تنها با یک ریموت کنترل میزان گرما را تحت کنترل خود درآورید. از دیگر ویژگی‌های بخاری دیواری رنوا می‌توان به تایمر آن اشاره کرد. افراد می‌توانند با استفاده از ریموت کنترل و یا پنلی که روی دستگاه تعبیه شده است، بخاری را روی تایمر قرار دهند. وجود تایمر و همچنین قابلیت کنترل از راه دور باعث شده است بخاری رنوا مدل ۲۰۰۰ در دسته بهترین مارک بخاری دیواری قرار بگیرد.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری شومینه بیستون مدل D-85-T-L4.bs

اگر به دکوراسیون منزل و یا محل کار خود اهمیت می‌دهید! اگر می‌خواهید بهترین مارک بخاری دیواری را خریداری کرده و فضای مورد نظر خود را گرم کنید! اگر زیبایی و کیفیت را در کنار هم می‌خواهید، به شما پیشنهاد می‌دهیم بخاری دیواری شومینه بیستون مدل B.D-85-T-L4.bs را خریداری نمایید. این محصول، کیفیت بالایی داشته و به دکوراسیون منزل و یا محل کار شما نمایی جذاب می‌بخشد. این مدل بخاری دیواری دارای شعله‌هایی شبیه به شعله‌های واقعی بوده و بسیار زیبا می‌باشد. بخاری دیواری B.D-85-T-L4.bs، گرمایش بسیار کمی تولید کرده و بیشتر جنبه دکوری دارد. صفحه لمسی، قطعات و بدنه فلزی و همچنین زیبایی منحصر به فرد از جمله ویژگی‌هایی هستند که محبوبیت این محصول را افزایش داده و باعث شده‌اند بخاری شومینه بیستون مدل B.D-85-T-L4.bs، در دسته بهترین مارک بخاری دیواری برقی قرار بگیرد.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری جی پاس مدل GWH9113

یکی از معروف‌ترین و معتبرترین برندها در زمینه تولید لوازم خانگی، برند جی پاس می‌باشد. بخاری GWH9113، از محصولات برند جی پاس بوده و برای تامین گرمایش محل کار، منزل و… مناسب می‌باشد. کاربران می‌توانند دستگاه را روی دمای مورد نظر خود تنظیم کنند. در این صورت دستگاه به صورت اتوماتیک تنظیم شده و دما را در مقداری که کاربر تنظیم کرده است نگه می‌دارد. از دیگر ویژگی‌های بخاری دیواری جی پاس مدل GWH9113 که باعث شده است به عنوان بهترین مارک بخاری دیواری معرفی گردد، می‌توان به تایمر ۸ ساعته آن اشاره کرد. با تنظیم این قابلیت، دستگاه به صورت کاملا خودکار بعد از ساعت معینی خاموش می‌شود. بخاری دیواری GWH9113 به راحتی روی دیوار نصب شده و با استفاده از ریموت کنترل، قابل تنظیم است. وجود ترموستات، ایمنی دستگاه GWH9113 را بالا برده است. گرمادهی خوب، کیفیت بالا، عملکرد و کارآیی عالی و همچنین قیمت مناسب از جمله ویژگی‌های این محصول می‌باشند.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری شومینه بیستون مدل Z-80-60-L4-bs

اگر به دنبال خرید بهترین مارک بخاری دیواری هستید و زیبایی، کیفیت و  کارآیی به یک اندازه برای شما اهمیت دارد، به شما خرید بخاری D.Z-80-60-L4-bs را پیشنهاد می‌دهیم. شومینه‌های برقی دیواری از جمله محصولاتی هستند که طی سال‌های گذاشته طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. طراحی جالب شومینه دیواری بیستون، احساس شعله‌ور شدن آتش را به شما منتقل می‌کنند. این محصولات به واسطه داشتن سیستم کانوکشن می‌توانند دمای منزل شما را در یک اندازه نگه‌دارد. بخاری دیواری D.Z-80-60-L4-bs، بهترین مارک بخاری دیواری موجود در بازار می‌باشد. شما کاربران عزیز می‌توانید با استفاده ریموت این دستگاه، نور و حرارت را کم و یا زیاد کنید. اگر می‌خواهید یک محصول منحصر به فرد را خریداری کنید که زیبایی و دکوراسیون منزل شما را چندین برابر کند، خرید شومینه بیستون مدل D.Z-80-60-L4-bs پیشنهاد مجموعه بونگ به شماست.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

بخاری دیواری شومینه بیستون مدل B-120-WI7-L4-bs

زیبایی و طراحی دکوراسیون منزل برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل، افراد در هنگام خرید محصولات مختلف برای منزل خود، علاوه بر توجه به کیفیت، قیمت و کارآیی، به شکل ظاهری و طراحی محصول نیز توجه می‌کنند. بخاری یکی از لوازم خانگی است که در فصول سرد سال مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. بنابراین؛ افراد سعی می‌کنند با در نظر گرفتن تمامی ویژگی‌ها، بهترین مارک بخاری دیواری را انتخاب کنند. به همین دلیل است که امروزه بخاری‌های دیواری شومینه بیستون، جای بسیاری از بخاری‌ها را گرفته‌ و طراحی شما را مدرن‌تر نشان می‌دهند. مدل B.D-120-WI7-L4-bs از شومینه بیستون، دارای حداکثر گرمادهی ۲۰۰۰ وات بوده و می‌تواند دمای فضای مورد نظر شما را کاملا یکسان نگه‌دارد. این محصول نسبت به باقی بخاری‌های دیواری قیمت بالاتری دارد. چرا که از طراحی فوق‌العاده زیبایی بهره‌مند شده است.

 

بهترین مارک بخاری دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع بخاری دیواری موجود در بازار

 

شما می‌توانید انواع مختلفی از بخاری‌های دیواری را از فروشگاه‌های لوازم خانگی به صورت اینترنتی و یا حضوری خریداری نمایید. در فروشگاه دیجی کالا، انواع بخاری‌های دیواری با طرح‌های متنوع موجود می‌باشد. از این رو؛ خریداران با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی و بررسی مشخصات هر محصول، با در نظر گرفتن قیمت، نسبت به خرید بهترین مارک بخاری دیواری اقدام می‌نمایند.