انواع میزهای مصرفی در دکوراسیون خانه

0

میز تلویزیون

انواع میز : میزها یکی از المان های مهم در دکوراسیون داخلی منزل می باشند. میزهای تلویزیون در جنس های مختلفی تولید میشوند، و طرح ها و رنگ های متفاوتی نیز دارند. در انتخاب میز تلویزیون باید به رنگ بندی مابقی وسایل خانه دقت داشت، چرا که این همخوانی و هماهنگی باعث شیک و مدرن تر دیده شدن منزل شما میشود. امروزه در طراحی میزهای تلویزیون سعی بر این است که در عین سادگی و شیک بودن پاسخگو این حجم زیاد از سلیقه ها و نظرات باشند. اما در کنار زیبایی،کیفیت و کارآیی محصول نیز حائز اهمیت میباشد.

میزهای تلویزیون در انواع پایه و دیواری ساخته میشوند. که بعضی از مدل های آنها دارای کشو نیز میباشند. که در بعضی این قابلیت موجود نمیباشد. اینکه کدام یک مناسب منزل شماست بستگی به سلیقه شما دارد که کدام یک را میپسندید. البته بعضی از این میزها طراحی های پیچیده تری دارند که بسته به دکور منزل شما بسیار جالب توجه هستند و داشتن آنها در کنار مابقی دکور جذاب میباشد.

 

انواع میز

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز موجود در بازار

 

میز عسلی

این میزها از جنس های مختلفی میباشند و هرکدامشان یک زیبایی خاصی دارند. انواعی از آنها پایه های فلزی و رویه ای از جنس شیشه شفاف دارند، که بسیار جذاب و فوق العاده میباشند. و درکنار یک دست مبل سلطنتی و یا راحتی جلوه گری میکنند. اما بعضی از آنها تماما از جنس چوب هستند که باز این ها طرح ها و رنگ های متفاوت و جالب توجه ای دارند. میزهای عسلی به صورت چندتایی هستند، که در سایزهای مختلفی وجود دارند و زمان هایی که مهمان ندارید، میتوانید به ترتیب زیر هم قرار دهید تا فضای کمتری را از منزلتان اشغال کنند. صفحه ی رویی میز ضد خش و ضد آب میباشد، تا بر اثر گذشت زمان زیبایی و ظرافت خود را از دست ندهند و در هر زمانی که به میزها نگاه میکنیم از زیبایی و نو بودن آنها لذت ببریم.

یک سری از مدل های جذاب و دیدنی از میزهای عسلی که در واقع جذابیت قابل توجه ای به فضای داخلی منزل شما میدهند، دارای رویه ای از جنس سنگ و پایه های فلزی میباشند که نوعی تازگی به منزل شما میدهند. در طراحی میزهای عسلی هر روز ایده های جدید و مدرن تری داده میشود، تا بتوانند پاسخگوی هر گونه سلیقه ای باشند. در بعضی از انواع این میزها بین رنگ پایه های میز و رنگ رویه تناقض وجود دارد که خود این جالب توجه میباشد.

 

انواع میز

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز موجود در بازار

 

میز تحریر

میزهای تحریر در انواع تاشو و غیر تاشو تولید میشوند، درمورد مدل های تاشو باید گفت که این مدل از میز تحریر  یک میز تنها هستند و دارای کشو نیستند، اما قابلیت مهم این میزها همین تاشو بودنشان است. چراکه بعضی مواقع نمیخواهیم با یک میز که گاهی از آن استفاده میکنیم، بخشی از فضای خانه را از دست بدهیم .و حتی برای مواقعی که میخواهیم میز را با خودمان به جاهای مختلفی ببریم و آنجا از میز استفاده کنیم کاربردی میباشند، مخصوصا در خوابگاه ها این مدل از میزها خیلی مورد اهمیت و مفید میباشند. مدل های تاشو پایه های متحرکی دارند که به سادگی داخل میز جمع میشوند و در نهایت میز به شکل یک تخته میشود که فضای خیلی کمی را اشغال میکند.

 

انواع میز

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز موجود در بازار

 

ولی یک سری از میزهای تحریر غیر تاشو میباشند و دارای کشوهایی از زیر میز هستند، که شما میتوانید برای نگهداری از لوازم تحریر خود از آن کشو ها استفاده کنید. طراحی های ساده و شیک این میزها سبب میشود که دکور اتاق مطالعه شما را زیبا و جذاب نشان بدهد. بعضی از انواع این میزها قابلیت این را دارند، که کامپیوتر را روی آنها قرار بدهیم در این مدل از میزها قسمت هایی برای سایر قسمت های کامپیوتر درنظر گرفته شده است، تا شما بتوانید به راحتی کامپیوتر شخصی خود را بر روی آنها قرار دهید.

امروز مدل های جالبی از این میزها طراحی میشوند. که علاوه بر کاربردی بودن سبب زیبایی هم میشوند زیرا طراحان میز با استفاده از فکر، دقت و خلاقیت دست به تولید میز میزنند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

 

انواع میز

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز موجود در بازار

 

امتیاز دهید