انواع ماگ های جذاب و کاربردی برای مصارف مختلف

0

ماگ

انواع ماگ های جذاب و کاربردی : در دنیای امروز لوازم دکوری جایگاه ویژه ای در کوراسیون داخلی خانه ها پیدا کرده اند. ماگ ها یکی از آن دسته لوازم دکوری جالب میباشند که علاوه بر دکوری بودن کاربردی هم هستند. ماگ نوعی فنجان است که گنجایش زیادی دارد و بیشتر برای نوشیدنی های گرم از آن ها استفاده میشود. این مدل از فنجان ها جنبه غیر رسمی داشته و در واقع یک فنجان شخصی هستند.

 

انواع ماگ های جذاب و کاربردی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماگ جذاب موجود در بازار

 

ماگ ها میتوانند یک هدیه خیلی خاص و زیبا باشند. تنوع زیادی در طراحی ماگ ها وجود دارد. امروزه با توجه به گسترش خیلی از هنر ها توجه هنرمندان بر روی طراحی روی اجسام دکوری زیاد شده است. خیلی از انواع ماگ ها طراحی های منحصر به فردی دارند که شما را به وجد می آورند.

ماگ ها قابل شستو هستند و این طراحی های خاص با شستو پاک نمیشوند و همان زیبایی سابق خود را حفظ میکنند و شما با گذشت زمان هم میتوانید یک ماگ زیبا داشته باشید. جنس های متفاوتی برای ماگ ها وجود دارد؛ که جنس سرامیکی آنها طرفداران زیادی دارد. اما جنس های چوبی، پلاستیکی، کریستال و فلزی آنها محبوبیت کمتری نسبت به بقیه ماگ ها دارد.

انتخاب ماگ بسته به سلیقه و نظر شخصی افراد دارد. شما میتوانید عکس هایی که دوست دارید برروی ماگ ها چاپ کنید که این خود خیلی قابل توجه میباشد. اما مثلا طراحی گل های بهاری برروی ماگ ها بسیار خاص و آرامش بخش میباشد.

 

انواع ماگ های جذاب و کاربردی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماگ جذاب موجود در بازار

 

بعضی از مدل های ماگ ها دارای درپوش میباشند که این درپوش علاوه بر حفظ حرارت نوشیدنی مانع از افتادن اشیای خارجی به داخل نوشیدنی میشوند. رنگ بندی های زیادی برای ماگ ها وجود دارد که پاسخگوی نیاز مشتریان است.

ماگ های سرامیکی مقاومت قابل توجه ای دارند و شما حتی میتوانید آنها را در ماشین ظرفشویی درکنار بقیه ظروف شستشو دهید و نگران ترک خوردن و شکستن آنها نباشید.

طرح های فانتزی متنوعی هم برای ماگ ها در نظر گرفته شده است که جذابیت قابل توجه ای دارند. شما حتی اگر از آنها استفاده نکنید و به عنوان یک دکوری در نظر بگیرید سهم زیادی در زیبایی درکور منزل ما دارند.

 

انواع ماگ های جذاب و کاربردی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماگ جذاب موجود در بازار

 

مدل لنز که امروزه ماگ های زیادی با این نوع طراحی ساخته میشوند بسیار جالب توجه است و طرفدران خاص خودش را دارد. و خیلی ها بخاطر این مدل جالب در طراحی ترغیب میشوند که یکی از این ماگ ها را داشته باشند. بدنه داخلی این ماگ ها استیل میباشد تا بتوانند دمای مایعات درون ماگ را حفظ کنند، تا نوشیدنی شما گرم باقی بماند و شما از نوشیدن آن نهایت لذت را ببرید. اما لایه خارجی این ماگ ها از جنس پلاستیک بوده که سبب میشود وزن این نوع از ماگ ها سبک باشد و شما بتوانید به راحتی آنها را با خودتان به همه جا ببرید.

درپوش این ماگ ها خیلی محکم روی آنها قرار میگیرد و وجود یک لاستیک دور تا دور آنها باعث میشود که درصورت وارونه شدن ماگ محتویات درون ماگ بیرون ریخته نشود و شما با خیال راحت میتوانید درون ماشین از این ماگ ها استفاده کنید و نگران کثیف شدن ماشین نباشید.

 

انواع ماگ های جذاب و کاربردی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماگ جذاب موجود در بازار

 

بعضی از مدل ماگ ها دارای نی میباشند که این موضوع سبب میشود شما بدون اینکه درپوش ماگ را باز کنید بتوانید محتویات درونی ماگ را بنوشید. این مدل ماگ از جنس شیشه بوده و شما میتوانید محتویات درونی ماگ را ببینید.

شما هم برای نوشیدنی های گرم و هم سرد میتوانید از ماگ ها استفاده کنید.

امتیاز دهید