انواع تابلوهای زیبا و جدید برای دکوراسیون خانه

0

تابلوهای زیبا و جدید : با توجه به این موضوع که امروزه استفاده از تابلو ها در دکوراسیون و معماری داخلی خانه ها زیاد شده است و استفاده از تابلو مورد توجه و اقبال زیادی قرار گرفته، بر آن شدیم تا توضیحی در مورد تابلو ها بدهیم تا شما را در امر انتخاب یک تابلو مناسب یاری کرده باشیم.

تابلو بوم چاپی

قبل از هرچیز این را بدانید که داشتن یک تابلوی هنری باعث میشود تا دکوراسیون منزلتان را خاص و منحصر به فرد جلوه بدهید این تابلو ها زیبایی دو چندانی به منزل و محیط کار شما میدهند و باعث میشوند محیط زندگی شما برای خود و دیگران دلپذیر تر و دلچسب تر بشود. تابلو های بوم چاپی نوعی خاص از پارچه های نقاشی بوده اند که چاپ بر روی آنها انجام میشود و چاپ بوم از آنجایی که برای دید از نزدیک به کار می رود باید رزولوشن چاپی و نمایی دیدشان از نزدیک مناسب باشد،  این تابلوها حس تازگی را به خانه می آورند و زیبایی خیره کننده ای را به منزل شما هدیه میدهند.

در چاپ های بوم مدرن توجه و تمرکز بیشتر بر روی اشکال، طرح ها و رنگ های جسورانه، امروزی و منحصر به فرد میباشد که در واقع در منازل با دکوراسیون مدرن استفاده میشوند و طرفداران زیادی دارند. سعی کنید به فراخور فضای منزلتان و نوع چیدمان وسایل تابلوی مناسبی انتخاب کنید تا نهایت هماهنگی با بقیه وسیله ها را داشته باشد. چون تابلوها نشان دهنده احساسات هنری یک هنرمند میباشند، پس حتما دقت داشته باشید که تابلوی انتخابی شما متناسب با نوع دکور و حس و حال منزل شما باشد.

 

تابلوهای زیبا و جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای نقاشی ، چاپی و فرش موجود در بازار

 

تابلو فرش

تابلو فرش ها دو نوع ماشینی و دست بافت دارند، تابلو فرش های دستبافت هنر دست یک بافنده هنرمند میباشد. درمورد زیبایی این گونه تابلو ها باید گفت آنچنان زیبایی خیره کننده ای دارند که گاها دوست داریم مدتی به تماشای آنها بپردازیم. یک هنرمند زحمت زیادی برای آفرینش یک تابلو فرش میکشد و همه ما میدانیم که هنر دست، زیبایی منحصر به فردی دارد و با خلاقیت و تلاش زیاد خلق میشود تا باعث زیبایی منزل ما بشود و چشم هر بینیده ای را به خود خیره کند، درمورد استفاده از فرش باید گفت که در فرهنگ ایرانی این موضوع از دیرباز رایج بوده است، در گذشته یک تیکه فرش را به دیوار خانه آویزان می کردند تا باعث زیبایی منزلشان بشود امروزه همان فرش ها را در ابعاد کوچکتری تولید میکنند و داخل قاب قرار میدهند تا شکیل تر شود.

تابلو فرش ها به علت اینکه جذابیت خاصی به خانه میدهند، بهتر است به یک دیوار فقط یک تابلو فرش آویزان کنید و از نصب چند تابلو اجتناب نمایید. نمای یک تابلو فرش زمانی دیده میشود که در جای درستی نصب شود پس حتما در مورد اینکه کجا آن را نصب کنید فکر کنید تا از نهایت زیبایی آنها بهره ببرید، طرح های گل و گیاه باعث میشود آرامش و حس خوب در فضا منزل شما حکم فرما بشود. البته طرح های دیگر این تابلو فرش هم جذابیت و زیبایی خاص خودشان را دارند و همه چیز به سلیقه و نظر شما برمیگردد اما در مورد تفاوت بین تابلو فرش دست بافت و ماشینی باید به قیمت آنها نیز اشاره کرد. مشخص است که تابلو فرش های ماشینی قیمت مناسبتری دارند، در مورد خرید تابلو فرش دست بافت بهتر است به توان مالی خود دقت داشته باشید. البته تابلو فرش های ماشینی هم اگر از برند مناسبی خریداری شوند میتوانند به انداره تابلو فرش های دست بافت زیبایی داشته باشند. قبل از خرید تابلو فرش باید از تراکم و شانه فرش که در شناسنامه آن درج میشود مطمئن شوید.

 

تابلوهای زیبا و جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای نقاشی ، چاپی و فرش موجود در بازار

 

نکاتی در مورد نگهداری از تابلو فرش

تابلو فرش را در تماس مستقیم با دیوار گچی و آهکی قرار ندهید، عموما تابلو فرش ها نیاز به شستشو ندارد اما اگر قصد شستن آنها را داشتید حتما آن ها را به قالی شویی هایی که تخصص شستشوی تابلو فرش را دارند بدهید.

از میخ کوبیدن به تابلو فرش و یا در معرض رطوبت قرار دادن و لوله کردن آن اجتناب کنید. و در آخر برای اینکه زیبایی تابلو فرش خودش را نشان بدهد آنها را با قاب سلطنتی که جلوه و زیبایی خاصی دارند به دیوار آویزان کنید و از اینکه آنها را در قاب شیشه ای قرار بدهید اجتناب کنید.

 

تابلوهای زیبا و جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای نقاشی ، چاپی و فرش موجود در بازار

 

تابلو های چند تکه

تابلو های چند تکه مانند پازل تکمیل کننده یک طرح هستند ولی بعضی از آنها به این شکل نیستند و هر تکه ای خودش به تنهایی یک طرح مجزا میباشد. این مدل از تابلو ها در واقع جذابیت خود را مدیون همین سبک چند تکه ای بودنشان هستند و هرچقدر این تعداد تکه ها بیشتر باشد زیبایی آن ها را بیشتر میکند. این تابلو ها انواع و طرح های مختلفی دارند. امروزه این تابلو ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و اکثر افراد برای دکور منزلشان از این مدل تابلو ها استفاده میکنند.

بعضی از انواع این تابلو ها سه بعدی بوده اند که این سه بعدی بودن باعث میشود در کنار موضوع چند تکه ای بودن، زیبایی این مدل از تابلو ها را دو چندان میکند. در واقع تابلو های سه بعدی به نوعی از تابلو ها گفته میشود که تصاویری حجم دار داشته باشند. حال میخواهد عکس باشد یا نقاشی فرقی ندارد. بعضی از تابلو های سه تکه برجستگی هایی دارند که به تابلو های سه تکه برجسته معروف می باشند. باید گفت این مدل از تابلو ها هم به خاطر داشتن برجستگی هایی که روی طرح تابلو ایجاد میشود جذابیت و زیبای خاص خودشان را دارند.

 

تابلوهای زیبا و جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای نقاشی ، چاپی و فرش موجود در بازار

 

تابلو شاسی

برای داشتن یک خانه یا یک محیط کار زیبا باید به عناصر و المان های زیادی توجه کرد چیزی که همه ما میدانیم این است که فقط در یک محیط زیبا، منظم و آرامش بخش است که میتوانیم کارهای روزمره خود را به بهترین شکل انجام دهیم. داشتن یک تابلو زیبا و دوست داشتنی باعث میشود در طول روز با دیدن آن ها حس خوبی بدست بیاوریم که نتیجه همه این ها، رسیدگی بهتر به کارهای روزمره میباشد.

تابلو های شاسی یکی از انواع جدید و مدرن تابلو ها میباشند و تقریبا میشود گفت که جایگاه خود را در منازل ما بدست آورده اند. این تابلو ها در طرح ها و مدل های مختلفی موجود میباشند و امروزه در محیط های کاری مثل کافی شاپ ها از این مدل تابلو ها بهره برده میشود. تابلوهای شاسی ازجمله لوازم دکوری ارزان قیمت محسوب میشوند که شما میتوانید با داشتن یک تابلو شاسی حال و هوای منزلتان تغییر بدهید و باعث زیبایی در دکور منزلتان بشوید.

امتیاز دهید