آشنایی راهنمای خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

0

انواع ماسک بینی بایو آکوا برای هر نوع پوست در مدل ها با کیفیت مرغوب و مناسب بوده که توسط فروشگاه های معتبر و نمایندگی های این برند ارائه و عرضه می شود.  در ادامه این مطلب چند نمونه از بهترین ماسک های بینی بایو آکوا را به شما معرفی می کنیم که توسط فروشگاه اینترنتی دیجی کالا عرضه و به فروش می رسد.  با ما همراه باشید.

ماسک بینی بایو آکوا مدل ۳ STEP وزن ۲۰ گرم بسته ۳ عددی

بینی با اینکه عضو کوچکی در صورت است اما بیشتر در معرض شرایط محیطی قرار گرفته و به دلیل ترشح چربی زیاد از قسمت های دیگر صورت چرب تر می باشد.  بنابراین ممکن است به سرعت جوش زده و لک ها و جوش های سر سیاه بر روی بینی پدیدار شود که ظاهر ناخوشایندی دارد.

استفاده از ماسک بایو آکوا مدل STEP 3 یک محصول فوق العاده کاربردی برای از بین بردن جوش های سر سیاه می باشد که با ترکیبات سازنده و مفید پوست بینی را لطیف و جوان می کند.

همچنین باعث آبرسانی به پوست بینی شده و منافذ باز بر روی بینی را کوچک تر می کند.  این ماسک همچنین شفاف کننده پوست بینی است،  و ترشح چربی اضافی پوست بینی را کاهش می دهد.  از دیگر ویژگی های این محصول پاکسازی عمیق پوست بینی که با استفاده از آن منافذ پوست به طور کامل پاکسازی و تمیز می شود.

علاوه بر پاکسازی این ماسک خاصیت آرامش بخش دارد و تسکین دهنده پوست بینی است. حجم ماسک ۲۰ میلی لیتر بوده و دارای ترکیبات بدون عصاره می باشد که برای پوست هیچ گونه ضرری ندارد. کاربرد این ماسک فقط برای بینی است و بانوان و آقایان می توانند از آن استفاده کنند.

جهت استفاده ابتدا پوست بینی را خوب تمیز و خشک کنید.  سپس پچ هر مرحله را ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بر روی بینی بگذارید،  و به این صورت تا مرحله سوم ادامه دهید و در آخر نیز با آب خنک بینی خود را بشویید. این ماسک با انواع پوست ها به ویژه پوست های چرب و آکنه ای سازگار و مناسب است.

 

خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماسک بینی بایو آکوا موجود در بازار

 

ماسک بینی بایو آکوا مدل زغال وزن ۶ گرم مجموعه ۲ عددی

ماسک زغال بایو آکوا یک محصول مناسب و حرفه ای برای از بین بردن جوش های سر سیاه می باشد.  این محصول مناسب بینی بوده و استفاده از آن باعث تخلیه جوش های سر سیاه روی بینی می شود.

ترکیبات موجود در این ماسک مواد مرطوب کننده و مواد مغذی برای پوست بینی هستند،  که خاصیت درمانی نیز برای پوست بینی دارند.  این ماسک منافذ پوست در بینی را به طور عمیق پاکسازی و تمیز می کند.

دیگر آنکه ضد آلودگی است.  به این صورت که با باکتری های تولید کننده جوش مبارزه نموده و مایع هر گونه ایجاد جوش و آکنه و التهاب بر روی پوست می شود. هر ساشه از این محصول را می توانید برای ۲ الی ۳ مرتبه نیز استفاده کنید.

مواد این ماسک به صورت مایع بوده و به آسانی با براش یا با دست برداشته می شود و می توان بر روی پوست استفاده نمود. این ماسک با انواع پوست های چرب،  خشک،  معمولی،  مختلط،  آکنه ای و حساس مناسب و سازگار می باشد،  و قابل استفاده برای بانوان و خم آقایان است.

این ماسک برای چانه نیز کاربرد دارد.  با استفاده از این ماسک منافذ باز روی بینی کوچک تر شده و ترشح اضافی چربی پوست بینی کنترل می شود. این ماسک همچنین خاصیت درمانی دارد و پوست بینی  که دچار خشکی و پوسته پوسته شدن است را با استفاده از مواد مرطوب کننده و ترکیباتی که دارد بهبود می بخشد.

وزن این ماسک ۶ گرم و سبک بوده و همه سنین از بزرگسالان و خردسالان می توانند از آن استفاده کنند. این ماسک تمیز کننده عالی برای بینی محسوب می شود. همچنین به دلیل عصاره زغال فعال در این محصول تمام مشکلات پوست بینی به راحتی حل شده و پوست را پاکسازی عمیق می کند.

 

خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماسک بینی بایو آکوا موجود در بازار

 

ماسک بینی بایو آکوا مدل ۳ مرحله ای وزن ۲۱ گرم مجموعه ۲ عددی

این محصول دارای سه ماسک در سه مرحله می باشد که جهت پاکسازی جوش های سر سیاه به کار می رود.  همچنین مشکلاتی نظیر سبوم اضافی روی پوست توسط این ماسک برطرف می شود.

نحوه استفاده از این محصول این گونه است که ابتدا پوست بینی را خوب تمیز و خشک کنید.  سپس هر کدام از پچ ها را در سه مرحله مجزا به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی بینی بگذارید. سپس بعد از مرحله سوم بینی را با آب خنک بشویید.

این ماسک باعث کاهش و کنترل سبوم و جوش های تولیدی رو پوست بینی می شود و منافذ باز روی پوست را کمتر می کند.  با استفاده از این ماسک پوست بینی صاف و بدون مشکل خواهید داشت.  همچنین مواد مرطوب کننده روی پوست بینی را نرم و هیدراته نموده و لطافت را به پوست بینی می بخشد.

این محصول علاوه بر خاصیت درمانی پوست بینی را تسکین داده و کاهش دهنده چربی اضافی پوست بینی است. این ماسک با انواع پوست ها سازگار می باشد و آقایان و خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.

این ماسک همچنین از ایجاد جوش روی بینی جلوگیری می کند و باعث شفافیت پوست می شود. دیگر آنکه پاکسازی عمیق را برای پوست بینی انجام می دهد.

 

خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماسک بینی بایو آکوا موجود در بازار

 

ماسک پاک کننده بینی بایو آکوا مدل STEP 3 وزن ۱۵۰ گرم

این ماسک در واقع یک پاک کننده قوی برای بینی محسوب می شود.  محصولات مشابه این ماسک از برند بایو آکوا مدل step3 با وزن ۱۰ گرم می باشد. این ماسک همچنین دارای ویتامین بوده و مواد مورد نیاز پوست را تامین می کند.

از آنجایی که بینی و پیشانی از قسمت های دیگر صورت چرب تر بوده و بیشتر در معرض آلودگی باکتری های های ایجاد کننده جوش قرار می گیرد.  بنابراین مراقبت از آن با استفاده از راهکارهای مناسب ضروری است.

استفاده از ماسک بینی بایو آکوا مدل STEP 3 یک محصول کاربردی و مفید برای جوانسازی و پاکسازی پوست بینی می باشد که در سه مرحله انجام می شود.  به این صورت که هر یک از پچ ها را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی بینی قرار داده و بعد از مرحله سوم بینی را بشویید.

حجم این ماسک ۱۵۰ میلی لیتر می باشد و دارای ویتامین است. از این رو یک آنتی اکسیدان قوی برای پوست بوده که پوست را ترمیم و منافذ پوست را کاملا پاکسازی نموده و  از ایجاد جوش های سر سیاه روی پوست جلوگیری می کند.

این ماسک نظیر سایر محصولات مشابه برند بایو آکوا منافذ باز پوست بینی را کاهش می دهد و پوست بینی را به طور کامل از انواع باکتری ایجاد کننده جوش و آلودگی تمیز می کند.  این ماسک با انواع پوست های چرب،  خشک،  معمولی،  آکنه ای و مختلط سازگار است.  همچنین قابل استفاده برای بانوان و هم آقایان می باشد.  این محصول فقط برای بینی کاربرد دارد.

 

خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماسک بینی بایو آکوا موجود در بازار

 

ماسک بینی بایوآکوا مدل ۱×۳ وزن ۲۱ گرم مجموعه ۳ عددی

این محصول دارای سه عدد ماسک بوده و استفاده از ن در سه مرحله می باشد. استفاده از ماسک مدل ۳*۱ برای افرادی که پوست های مستعد جوش هستند بسیار مناسب است. زیرا که این ماسک پاک کننده قوی بوده و با اولین مرحله این ماسک تخلیه کامل منافذ پوست بینی انجام می شود.

به طوری که بعد از مرحله اول  بعد از تخلیه کامل منافذ پوست بینی از بلک ماسک ورقه ای برای تمیز کردن منافذ استفاده می شود. در مرحله سوم نیز جهت بستن منافذ باز بینی و کاهش و رفع جوش های سر سیاه بینی ماسک بستن منافذ بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت استفاده ابتدا چربی های اضافه را از روی بینی به خوبی تمیز کنید.  سپس پک شماره یک را در مرحله اول به مدت ۱۵ دقیقه روی بینی بگذارید.  بعد از این مدت در مرحله دوم پک شماره دو را روی بینی قرار دهید  و ۱۵ دقیقه صبر نموده و چسب را جدا کنید. در مرحله سوم پک شماره سه را روی بینی بگذارید تا مواد آن جذب پوست شده و بینی نرم و بازسازی شود. این ماسک نیاز به آبکشی ندارد.

این ماسک یک لایه بردار قوی و درمانی می باشد.  بنابراین با استفاده مداوم از آن به مرور زمان جوش های سر سیاه بینی از بین رفته و اثری از آنها بر روی بینی باقی نمی ماند.  این ماسک یک محصول کاربردی برای خانم ها و نیز آقایان است.

از مزیت های دیگر این ماسک از بین برنده لک و تیرگی پوست بینی می باشد،  و به دلیل دارا بودن ترکیبات مفید و مورد نیاز پوست، خاصیت درمانی دارد. از این رو این محصول با انواع پوست ها سازگار بوده و بازسازی کننده،  تمیز کننده و پاک کننده فوق العاده برای پوست های چرب،  خشک،  معمولی و حساس،  به ویژه آکنه ای و مختلط است.

این محصول تسکین دهنده و خاصیت آرامش بخشی دارد. همچنین به دلیل دارا بودن مواد مرطوب کننده پوست را هیدراته نموده و به حفظ رطوبت پوست بینی کمک می کند.

 

خرید انواع ماسک بینی بایو آکوا

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ماسک بینی بایو آکوا موجود در بازار

سایت دیجی کالا ارائه کننده انواع کالاها از برندهای معتبر داخلی و خارجی می باشد که محصولات خویش را با پایبندی به سه اصل پرداخت در محل،  ضمانت بازگشت کالا و تضمین در کیفیت و اصالت فیزیکی کالا عرضه و به فروش می رساند.

بنابراین می توان اطمینان حاصل نمود که محصولات ارائه شده توسط سایت دیجی کالا از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.  در این راستا نیز انواع ماسک های بینی بایو آکوا توسط این سایت عرضه می شود که شما می توانید جهت آشنایی با محصولات متنوع و بیشتر در این زمینه به سایت دیجی کالا مراجعه کنید.

امتیاز دهید