آستین‌‌های کنترل کننده انگشت یا کاور انگشتی

0

با پیشرفت تکنولوژی، وسایل کاربردی بسیاری تولید و به بازار عرضه شده‌اند. یکی از این وسایل کاربردی که برای گیمرهای موبایل بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، آستین کنترل کننده و یا کاور انگشتی است. این آستین، روی شست دست کاربران را پوشانده و مانع از عرق کردن انگشت می‌شود. بازی‌های هیجان انگیز بسیاری وجود دارند که قابلیت نصب روی گوشی‌های هوشمند را دارا هستند. برای رسیدن به مراحل بالاتر در این بازی‌ها، سرعت و عملکرد بالایی نیاز می‌باشد. استفاده از آستین کنترل کننده انگشت، باعث می‌شود تا انگشت بتواند راحت‌تر روی صفحه نمایش مانور داده و در نتیجه سرعت بالاتری داشته باشد.

جنس خوب و مرغوب، سبک و زبر بودن، سازگاری با انگشت از جمله مواردی است که در خرید یک آستین کنترل کننده انگشت باید به آن توجه کنید. به علت تنوع بالای این محصول و همچنین متفاوت بودن جنس کاورهای انگشتی، خریداران معمولا دچار سردرگمی می‌شوند. ما در این مقاله از مجله بونگ به بررسی ۵ تا از پرفروش‌ترین و مرغوب‌ترین آستین‌های کنترل کننده انگشت پرداخته‌ایم. برای خرید این محصول این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

معرفی ۵ مدل محبوب و پرفروش آستین کنترل کننده انگشت

آستین کنترل کننده و یا کاور انگشت مدل GL1

کاور انگشتی GL1، یکی از محصولاتی است که مانع از لیز خوردن دست شما در هنگام بازی می‌شود. این آستین کنترل کننده انگشت معمولا برای بازی‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به واکنش سریع دارند. بازی‌های پرطرفداری مثل PUBG، Survival rules و… از جمله بازی‌هایی هستند که کنترلشان با استفاده از گوشی‌های هوشمند بسیار سخت است. برای انجام این بازی‌ها معمولا از آستین کنترل کننده و یا کاور انگشتی استفاده می‌کنند تا هم حرکات بازی سریع‌تر اتفاق بیافتد و هم دست شما روی صفحه بازی سر نخورد.

با جابه‌جایی آرام انگشتان خود که توسط کاور انگشتی کاور شده است، می‌توانید از بازی لذت بسیار زیادی ببرید. آستین کنترل کننده انگشت معمولا ضد تعریق و ضد لغزش است و کاربران می‌توانند پاسخ‌های سریعی بدهند. این کاور انگشتی GL1 روی تمامی  گوشی‌ها به خوبی کار می‌کند. آستین کنترل کننده و ضد تعریق GL1، نسبت به لمس از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. این کاور انگشتی به واسطه انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارد، یک محصول بسیار کارآمد برای کسانی است که به بازی‌های تلفن همراه علاقه زیادی دارند. گیمرها می‌توانند با در دست داشتن این آستین‌های انگشتی، بازی را تحت کنترل خود درآورند. این آستین‌های انگشتی کنترل کننده، قابلیت شستشو نیز دارند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه آستین کنترل کننده و یا کاور انگشت مدل GL1

 

آستین کننرل کننده و یا عرقگیر انگشت مدل ۰۳

آستین کنترل کننده و ضد تعریق انگشت در هنگام بازی از عرق کردن انگشت‌های شما جلوگیری می‌کند. این کار باعث عملکرد بهتر شما در هنگام بازی خواهد شد. وقتی انگشتان شما در هنگام بازی روی صفحه نمایش گوشی لیز نخورند، قطعا سرعت و عملکرد شما بهتر خواهد بود. وجود موادی چون فیبر رسانا و یا اسپندکس در آستین کنترل کننده انگشت ۰۳، علاوه بر این که از لیز خوردن انگشتان شما روی صفحه بازی جلوگیری می‌کند، اصطکاک روی این صفحه نمایش را هم کاهش می‌دهد. کاور انگشتی ۰۳، روی تمامی انواع گوشی، تبلت و آیپدها کار می‌کند.

این محصول ، به خاطر جنسی که دارد، نسبت به لمس بسیار حساس است. کاربران با استفاده از این وسیله می‌توانند سرعت انجام بازی خود را بالا ببرند. چون؛ این کاورهای انگشتی باعث انجام چرخش و ریفلکس بهتر انگشتان شما روی صفحه نمایش خواهد شد. این آستین کنترل کننده، کشسانی بسیار بالایی دارد و در نتیجه برای انواع انگشت هم مناسب است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه آستین کننرل کننده و یا عرقگیر انگشت مدل ۰۳

 

کاور انگشتی مدل MR01

آستین کنترل کننده و یا کاورانگشتی مدل MR01، یک محصول بسیار باکیفیت است. این محصول کاربردی، یک آستین کنترل کننده بسیار مناسب برای انجام بازی‌های سرعتی است. در بازی‌هایی که از حساسیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند به افزایش سرعت کاربر هستند، باید از این محصول استفاده شود. چرا که این کاورهای انگشتی MR01، از سرخوردن و به عبارت دیگر لیز خوردن انگشتان شما بر روی صفحه نمایش جلوگیری کرده و حرکت و سرعت شما را در هنگام بازی افزایش می‌دهند.

آستین کنترل کننده انگشت MR01 به قدری محبوب و پرفروش است که امروزه به عنوان کاور انگشتی PUBG هم شناخته می‌شود. PUBG یک نوع بازی است که به سرعت و عملکرد بالایی نیاز دارد. کاور انگشتی MR01، روی شست شما را به خوبی پوشش داده و علاوه بر این که مانع عرق کردن انگشتان شما در هنگام بازی می‌شود، از کثیف شدن صفحه نمایش هم جلوگیری می‌کند. ابن آستین کنترل کننده و ضد تعریق برای تمامی انواع گوشی، آیپد و تبلت قابل استفاده می‌باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاور انگشتی مدل MR01

 

کاور کنترل کننده انگشت مدل FOX

بازی‌هایی نظیر PUBG، Knives Out و…، روی گوشی‌های هوشمند نصب شده و از محبوبیت بالایی برخوردارند. این بازی‌ها نیاز به سرعت بالا وعملکردی سریع دارند و در نتیجه؛ جابه‌جا شدن راحت انگشت و یا سر خوردن انگشت روی صفحه، مانع از انجام درست و دقیق بازی خواهد شد. این محصول ، مانع از عرق کردن انگشت شما شده و در نتیجه عملکرد شما را سرعت می‌بخشد. کیفیت بالای الیاف استفاده شده در این مدل از کاور انگشتی سبب شده است که جزو پرفروش‌ترین آستین‌های کنترل کننده قرار گیرد.

کاور انگشتی FOX، علاوه بر اینکه ضد عرق و ضد لغزش است، از حساسیت لمس بسیار بالایی برخوردار بوده و باعث چرخیدن راحت‌تر انگشت شما روی صفحه نمایش خواهد شد. با استفاده از این کاور انگشتی باکیفیت از کند شدن حرکات در بازی خود جلوگیری کرده و نهایت لذت را ببرید. این مدل از آستین‌های کنترل کننده انگشت نیز مانند دیگر مدل‌ها بر روی تمامی گوشی‌ها و تبلت‌ها کار می‌کند. جنس این کاور انگشتی به گونه‌ای است که بعد از مدت زمان طولانی ریش ریش نخواهد شد. آستین کنترل کننده انگشت FOX، دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و هم چنین از کثیف شدن صفحه نمایش هم جلوگیری می‌کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاور کنترل کننده انگشت مدل FOX

 

آستین کنترل کننده و یا عرقگیر انگشت GL3

امروزه پیشرفت در تکنولوژی باعث تولید شدن یکسری محصولات کاربردی شده است. اگر شما علاقه زیادی به بازی‌های هوشمند دارید و زمان زیادی را برای انجام این بازی‌های حساس و هیجان انگیز صرف می‌کنید، بهتر است از آستین کنترل کننده انگشت استفاده کنید. کاور انگشتی GL3، یکی از پرفروش‌ترین آستین‌های کنترل کننده است. وجود موادی چون اسپندکس در این آستین‌ها سبب افزایش خاصیت ارتجاعی شده است.

این کاور انگشتی از عرق کردن و در نتیجه لیز خوردن انگشت شما روی صفحه نمایش جلوگیری کرده و باعث افزایش سرعت و عملکرد شما در بازی خواهد شد. با خرید یک جفت کاور انگشتی GL3، از بازی با گوشی هوشمند خود نهایت لذت را خواهید برد. این مدل از حساسیت به لمس بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل؛ باعث می‌شود شما بتوانید مانور بیشتری روی صفحه نمایش بدهید. GL3 با تمامی سایزهای انگشت سازگار بوده و مانع از کثیف شدن صفحه نمایش تلفن همراه شما خواهد شد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه آستین کنترل کننده و یا عرقگیر انگشت GL3

 

امتیاز دهید